Search results

+
  1. Vanzann6

    Co zmieni aktualizacja 2.0: Zreorganizowana policja

    Wlasciwie to strasznie sie dziwie, ze tego pytania nie zadalem ani ja ani nikt inny wczesniej. Co z policja w Pacifice? Teoretycznie w ogole sie tam nie powinna pojawiac, a jednak mamy klasyke poscigu jesli przegniemy tam pale za bardzo. Czy zostanie to jakos zmienione?
  2. Vanzann6

    Co zmieni aktualizacja 2.0: Zreorganizowana policja

    Pomysl niezly. Telefon do Lestera nie raz i nie dwa ratowal sytuacje w GTAO :P
  3. Vanzann6

    Co zmieni aktualizacja 2.0: Zreorganizowana policja

    Ok, czy wreszcie bedzie mozliwe uzycie atakow netrunnerskich przeciwko pollicji i innym silom porzadkowycm? Bo jak do tej pory mozna sie z nimi strzelac, mozna ich chlastac katana, tluc baseballem, rzucac w nich granatami - ale walniecie po nich hackiem jest po prostu niemozliwe. Nie mam za...
  4. Vanzann6

    Cyberpunk 2077- Tryb Multiplayer

    Oby tylko to nie bylo na wzor Dogwatch.
  5. Vanzann6

    REDstreams — krótkie podsumowanie i powtórka

    Brzmi ciekawie i obiecujaco. Tylko czy: 1) W zwiazku z przebudowa umiejetnosci i dodaniem nowego drzewka level cap bedzie nadal wynosil 50? 2) Skoro policja bedzie teraz bardziej wyczulona na nasze postepowanie to czy wreszcie bedzie mozna bedzie uzywac przeciwko silom porzadkowym atakow...
  6. Vanzann6

    Polskie Napisy

    Niestety polska lokalizacja CP jest, delikatnie rzecz nazywajac, zwalona do kwadratu. Bledy w tlumaczeniu to jedna sprawa, ponadto z zupelnie niezrozumialych powodow nie zadbano o taki szczegol jak plec V - gralem meska postacia, a w tlumaczeniu zwracano sie do mnie jak do kobiety itp. Troche to...
  7. Vanzann6

    Cyberpsycho - bug czy zmiana rozgrywki?

    Hej. Po przesiadce na nowy sprzet (ok, pochwale sie, a co mi tam - Nvidia GeForce RTX4090) postanowilem zagrac od nowa i nacieszyc sie nowa grafa. Musze przyznac, ze nie mialem pojecia ile tracilem wczesniej, ale do rzeczy. Nie pojawia mi sie jeden z questow z cyklu cyberpsycholi dla Reginy -...
  8. Vanzann6

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Swiezo i zupelnie przypadkowo odkryte. Zainstalowalem SteelSeries GG i gra zaczela mi sie wywalac za kazdym razem przy starcie. Jesli ktos ma podobny problem, to nalezy w opcjach klienta: SETTINGS - (Moments) GAME DETECTION wyszukac CP i kompletnie wylaczyc funkcje CAPTURE. Wtedy znowu zaczyna...
  9. Vanzann6

    Co nieco o sprzęcie

    A ja mam z kolei pytanie, jesli ktos zna podpowiedz bede bardzo wdzieczny - czy plyta z rodziny ASUS Z690P jest w stanie dzwignac 128GB RAM? Bo chetnie wymienilbym kosci 4x16 na 4x32.
  10. Vanzann6

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    A'propos Jedi Survivor mam pytanie - czy postac tam bedzie sie rozwijac liniowo zgodnie z politpoprawnym (w wydaniu SW) schematem, czy bedzie mozliwosc rozwoju po ciemnej stronie? Bo chetnie bym pogral w cos takiego, ale Sithem.
  11. Vanzann6

    Misja " Kwestia Czasu " - restart systemów obrony i min po wczytaniu save'a

    Niestety, to jest staly problem. Ciezko to nawet nazwac bugiem, tak po prostu jest. Jedyne co mozesz zrobic, to save w momencie, kiedy wysiadasz z samochodu - i jak cos pojdzie nie tak, to startujesz od nowa od tego momentu. I nie, nie jestes psycho, ja robie to samo - doskonala okazja zeby...
  12. Vanzann6

    Fabularne niedociągnięcia. [SPOILERY]

    Tak a'propos niedociagniec (to akurat jest z gatunku "mniejszych", ale wkurza mnie :)
  13. Vanzann6

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Owszem, tez to zauwazylem, podobnie jak podczas pierwszego spotkania z Peralezami wywala sie glos Elizabeth. Problem polega na tym, ze w tym konkretnym przypadku przy ucieciu dialogu wyskakuje strategiczny bug de facto uniemozliwiajacy dalsza gre.
  14. Vanzann6

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    A'propos urywanych dialogow - to wyskoczyl u mnie z tym powazny problem. Otoz po rozwaleniu 50 przeciwnikow Skippy zdaje raport (jak wiadomo) oraz wdaje sie z nami w krotka rozmowe. Ostatnia wypowiedz Skippy'ego (konczaca cala rozmowe) ucina sie teraz w polowie (Wczesniej tak nie bylo). Po tym...
  15. Vanzann6

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Zgadza sie i jest to dosc tragiczne - bo w przypadku zlego przekladu (zwlaszcza jesli jest to przeklad pierwszy) zla opinie o autorze wyrabiaja sobie nie poszczegolni ludzie, ale cale nacje. Serio? Widzisz - ja o tym fakcie nawet nie wiedzialem :) (W sensie nie o wizjach, ale o tym ze...
  16. Vanzann6

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Przepraszam, nie jade po tlumaczach wszystkich jako takich, chociaz i w tym starszym pokoleniu znajda sie wybitnie czarne owce (np. Lozinski - to co zrobil zarowno z Dune jak i Lord of the Rings wola o pomste do nieba). I to wlasnie jest cloux programu :( Mam nadzieje. Nie jestem w stanie...
  17. Vanzann6

    Pomysły wakacyjne i podróże

    Cholera, przypomniales mi jedem moj urlop lata temu. Tyle tylko, ze ja postanowilem isc sladami Ulissesa Jamesa Joyce'a. Kilka nocy w Dublinie, pub po pubie - ale tylko te, do ktorych zawijal on. Przysiadalem, gadalem troche z ludzmi, walilem drinka - i do nastepnego. W pewnym momencie okazalo...
  18. Vanzann6

    [Ankieta] Przeszłość V

    Nomad. W garnitur wskoczylem tylko na robote w Konpeki. Nomadzkie zakonczenie tez mi najbardziej odpowiada gdzies wczesniej to juz pisalem - wrocilem do korzeni, rozpieprzylem Arasake, dostalem zaszczytna pozycje bardzo wysoko na liscie World's Most Wanted, pokazalem wszystkim "waznym"...
  19. Vanzann6

    [Ankieta] Idealny partner dla V?

    Ok panowie, teraz przyznac sie bez bicia - kto z was w ogole poszedl w watek gejowskiego romasu z Kerrym? Ja np. nie jestem w stanie sie przelamac do dzis dnia choc mam ponad 1000 godzin na CP :p
  20. Vanzann6

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Tia, mozna sie bylo tego spodziewac. Odwalaja chalture albo jada komputerowymi translatorami teraz. Tak naprawde najlepsze jakosciowo i merytorycznie tlumaczenia (prosze mnie nie bic!!!) jesli chodzi o literature - byly robione lata temu w Zwiazku Radzieckim. Jak wspomnialem powyzej - nie wiem...
Top Bottom