Search results

+
  1. gabber801

    Aktualizacja 2.1

    Doczekamy się w końcu latarki ? Może zrobić jakiś DLC misję w której to jakiś sprytny tech wynalazł ją i podłączył do broni :)
  2. gabber801

    Quest W Starym kinie bug

    Może komuś się przyda .Zakończyć quest można jedynie jednocześnie rozmawiając z Rogue i nie spuszczać porsche 911 z oczu , stanąć twarzą do auta inaczej auto znika.
  3. gabber801

    Spodnie Nomad

    kiedy się pojawią spodnie nomad w grze ?
  4. gabber801

    Hotfix 1.11

    Winda działa ale nie da się opuścić budynku , musiałem zabić bosa żeby zakończyć misję.Opcje zakończenia misji są 3 u mnie działa ta ostateczna zabić
  5. gabber801

    Hotfix 1.11

    Misja Dom lalek końcówka zbugowana ,dogadując się z bosem otwiera winde i nie da się opuścić budynku
  6. gabber801

    Mapowanie klawiszy na klawiaturze.

    Ziom, już se poradziłem, gra za 200zł a problemy ja w jakimś early access. Chciałem aby "F" było pod "NumPad5" bo jestem leworęczny. Teraz boję się zacząć grać bo skoro z tym sobie nie poradzili to jak musi wyglądać reszta. Naszczęście jest jeszcze Valhalla. <mapping name="Choice1"...
  7. gabber801

    Mapowanie klawiszy na klawiaturze.

    Edytuj plik gry\cyberpunk2077\r6\config\inputUserMappings programem notepad++ i podmień tam wszystkie F jakie napotkasz klawiszem który ci pasi przykład : zamieniasz powiedzmy J na K <mapping name="OpenJournalMenu_Button" type="Button" > <button id="IK_J" overridableUI="journal" />...
Top Bottom