Search results

+
  1. kerumel

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Będę wdzięczny za info czy niedziałające atuty działają :) jak patch wyjdzie (było takich kilka). W notkach nie znalazłem ale przy takiej ilości poprawek może samo się naprawiło :D
  2. kerumel

    Hotfix 1.12

    Stronka się u mnie naprawiła, magia.
  3. kerumel

    Hotfix 1.12

    Mam cały czas to samo czy to z telefonu (iOS) czy na 2ch komputerach (Windows 10), bez znaczenia czy Internet z Orange czy T-mobile. Na Firefox, Edge, Chrome na PC. Edge i Safari na tel. Nie wiem co jest grane ale to nie jest normalne. Świeżo zainstalowana przeglądarka nic nie zmienia. Tryb...
  4. kerumel

    Hotfix 1.12

    Czy Wam też dowolna strona z newsami z cyberpunk.net wywala 404 (oczywiście ładnie opakowane). ? Dodatkowo nie mogę logować się do forum z Safari na tel. a wcześniej działało. Chciałoby się powiedzieć, że łatki coraz lepsze bo nawet stronę internetową dopadły :) Pisałem w dziale ogólnym ale...
  5. kerumel

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ja trochę z innej beczki. Czy coś dzieje się ze stroną z newsami do cyberpunka? U mnie bez względu na to czy PC czy telefon: pusto. W dodatku zalogować się przez tel do forum nie mogę, tylko PC. Spodziewałbym się jakiegoś info gdzieś ale brak :)
  6. kerumel

    Hotfix 1.11

    Miałem oba te problemy ale cyberpsychoza za którymś wczytaniem odpaliła ale tylko po wykonaniu kroków zgodnie z kolejnośćią znalezioną w opisie problemu gdzie na necie :) Auto u mnie było do połowy w betonie ale dało się złapać opcję zakupu przy drzwiach kierowcy.
  7. kerumel

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Pisząc o zysku na starszych kartach nie wspominałem / nie miałem na myśli nowiutkich RTX tylko raczej GTX. Ja przy RTX 2070 Super (Mobile) zanotowałem spadek względem 1.06 (nic nie zmieniałem, system czyściutki) i musiałem zredukować tłum aby odzyskać stracone fps-y (w wymagających...
  8. kerumel

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Apropo spadku FPS i porady z reddita (zmiana ustawień graficznych na default > wejście do gry > zmiana na wcześniejsze > powrót do gry) to nie wiele mi to dało. Aby gra miała taki sam zakres fps przy ray tracingu, jak przy hotfix 1.06, musiałem zmniejszyć tłum do Medium (nie jest źle ale miasto...
  9. kerumel

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Wersja 1.1 poprawiła u mnie stabilność ale popsuła obraz i fps: 1. FPS -10 tak średnio (miałem 40-50, mam 30-40), na reddit sporo osób napisało o tym samym. 2. Rysowanie obiektów, np po zablokowaniu jezdni, odwracam się od samochodów, obracam i patrzę ponownie, na czasami już inne auto :) , a...
Top Bottom