Search results

+
  1. ShadoV19

    Oto rozkład jazdy na 2022!

    no dobra a gdzie dagon?
  2. ShadoV19

    Mammuna

    Problem jest że również rozważałem cmentarz . tylko to także nie działa
  3. ShadoV19

    Mammuna

    Działa tak dobrze że sabat dosłownie nic nie daje. no chyba że oryginalnie to nie miało mieć sabatu ale dodali tak do jaj
  4. ShadoV19

    Mammuna

    Ostatnio testowałem sobie nowe karty. Mianowicie karta Mammuna nie działa prawidłowo. Pierwsza część umiejętności powoduje pochłonięcie brązowej jednostki i zagranie jej kopii z decku i jak najbardziej to działa prawidłowo. Natomiast Sabat to już zupełnie inna bajka. Testowałem to z moim...
  5. ShadoV19

    Nowe karty to żart

    Chciałbym zauważyć że, przy wydawaniu Pewnego razu na stosie już nie było za dobrze. dostawaliśmy 2 karty na dzień lub czasami na 2 dni. Dało się to jakoś przeboleć. Tymczasem podczas wydawania kart Przewrotu na Thanedd karty wychodzą od 2 do 4 dni. zostało dosłownie 6 dni do premiery tego...
  6. ShadoV19

    Kontrakty

    Nie mam pojęcia czemu do teraz nie ma opcji wykonywania kontraktów ze znajomymi. Można powiedzieć że byłoby to niesprawiedliwe z powodu że w wypadku zwycięstw druga osoba może sie po prostu poddać ale pomimo to przynajmniej przez granie można by się dobrze bawić. Gram przez długi okres czasu i...
  7. ShadoV19

    Błąd z odpyłowywaniem karty

    Po odpyłowaniu karty ''W siną Dal'' otrzymałem tylko 120 pyłu meteorytowego pomimo tego że , jest ona zaliczona jako karta legendarna za które dostaje się 200 pyłu meteorytowego w wersjach animowanych
  8. ShadoV19

    Błąd w opisie

    Ostatnio grałem sobie skellige z nowo dodanymi kartami i chciałbym zauważyć że, jedna z kart - Wyznawca meluzyny ma pewny mylący błąd w opisie. Z opisu można wywnioskować że kiedy na koniec tury we wrogim rzędzie panuje deszcz to jednostka po prawej zostaje wzmocniona o 1. Niestety myśląc tak...
  9. ShadoV19

    Animacje

    Czy ktoś wie kiedy szczury otrzymają własną animację ? Ponieważ trochę irytujący jest brak możliwości posiadania całego animowanego stołu przez brak ich animacji
  10. ShadoV19

    Idarran

    Ostatnio przeglądając kolekcję zauważyłem zmianę opisu karty Idarrana z Ulivo. Nie jestem pewny od którego momentu został zmieniony ale pamiętam że jego opis miał w sobie '' Mawiają, że piękno jest w oku patrzącego, ale nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby zobaczyć tego, co Idarran uważa za...
  11. ShadoV19

    GWENT: Community Q&A Thread - Ask Your Questions Here

    When it will be able to play gamemodes with friends? Because i would like to play double spells with my friends instead of getting to play vs syndicate and elves all the time -_-
  12. ShadoV19

    Season of Love is here + Update 8.2

    That was great to read. Im happy there are people like you in gwent :D
  13. ShadoV19

    Yennefer has started her Journey

    thanks
  14. ShadoV19

    Yennefer has started her Journey

    in alzur adventure after some time you started gaining like 200 or 400 meteor dust per day and 30 for one match. will it be same in yen adventure?
  15. ShadoV19

    Season of Love is here + Update 8.2

    Ye great idea i should add it to every monster deck no matter what its about xD
  16. ShadoV19

    Season of Love is here + Update 8.2

    Besides nerfs for Lippy and Viy which aren't even that good because you can still make that decks easily why there are no nerfs for most anoying cards now? I mean movement and spells scoiatel ( expect small change to Novigradian justice ) is still not nerfed and without specific cards to play...
Top Bottom