Search results

+
  1. Inzynier_Bombka

    Mały tekst na HUD z nazwą pojazdu.

    Żeby zżyć się bardziej ze światem fajnie by było żeby np. pod minimapą pojawiał się niewielki napis modelu pojazdu w którym się aktualnie znajdujemy. [Tego mi brakowało szczególnie na początku, teraz już rozpoznaję większość pojazdów]
  2. Inzynier_Bombka

    Teledyski bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz i zarazem oglądasz

    Sparafrazowałem temat "Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz", jako że jestem wzrokowcem bardzo lubię jeśli ulubiony kawałek muzyki ma dobry teledysk, czasem przeszukuję YT w poszukiwaniu teledysków z lat 90' - wtedy chyba był największy wysyp "fabularnych" teledysków. (do dziś nie...
  3. Inzynier_Bombka

    Jazda pojazdem - netrunner

    Taka luźna propozycja bazująca na CP2020: Dodać podczas jazdy, przy wysokim stopniu netrunnera (może tylko w lepszych samochodach), tryb/przycisk połączenia z pojazdem, wtedy znikałby kokpit i wnętrze pojazdu w FPP (żeby było efektowne to może podobne do maskowania Predatora). Wtedy też można...
  4. Inzynier_Bombka

    Mini Madness

    Mini Madness to gra o wyścigach podrasowanych nieco samochodzików RC po różnych trasach w domu i ogrodzie. Można grać do 4 graczy na raz na split-screen'ie, modyfikować wyścigowe samochody, których też jest nawet sporo. Fizyka jazdy jest dobra i nastawiona na grywalność, choć sama jazda jest...
  5. Inzynier_Bombka

    Build, którego CDP nie przewidział.

    Moje 3-cie podejście do CP (po przejściu: postacią zbalansowaną, oraz tępym osiłkiem walącym tylko pałą) - tym razem przejście netrunnerką hoplofobką. Założenie jest takie że: nawet jak jakaś broń wpadnie mi w ręce to biorę ją delikatnie dwoma palcami i trzymając metr przed sobą biegnę do...
  6. Inzynier_Bombka

    Przycisk chowania broni

    Czy można wprowadzić w wersji PC dodatkowy przycisk chowana broni - np. tylda (ten po lewo od "1") - jedno naciśniecie, jedno działanie i to w grupie klawiszy obsługi broni. Wiem że x2 alt można nacisnąć, ale już nie raz przy policji zamiast schować broń wyciągnęła się następna i panowie z NCPD...
  7. Inzynier_Bombka

    Cyberpunk - świat okiem inżyniera

    Świat cyberpunka okiem inżyniera. Przedstawione w tym wątku ewentualne błędy absolutnie nie są do poprawy. Są to pewne niedoskonałości, których i tak nie wyłapie 99% odbiorców. To że tak temat w ogóle powstał świadczy o wysokiej spójności i dobrym przemyśleniu świata. Na początek przyjrzałem...
  8. Inzynier_Bombka

    Zielony Mai Mai

    Zawsze chciałem mieć zielonego Mai Mai'a, niestety można kupić tylko czerwonego. Czy będzie dodana możliwość przemalowania swojego samochodu? [może w DLC?]
  9. Inzynier_Bombka

    Nowy przycisk w menu rozmontowywania przedmiotów.

    Witam, w rozmontowywaniu przedmiotów brakuje mi przycisku "Rozmontuj wszytko", który by zamykał okienko z rozmontowaniem wszystkich elementów danego typu. Oczywiście z jakimś klawiszem skrótu (np. "E"), na pewno wpłynęłoby to pozytywnie na interface CP. Mogłoby to wyglądać jak na obrazku poniżej:
Top Bottom