Search results

+
  1. dario_CK

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    Mnie wczoraj zaliczyło zadanie z wampirami z krwawej klątwy. I to w ramach przegranej rozgrywki rankingowej. Może to to chodzi - pewne zadania trzeba robić na wygranych bitwach, a inne na przegranych? :ROFLMAO:
  2. dario_CK

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    U mnie nie zaliczyło zadania związanego z kartami potworów z krwawej klątwy. A grałem partię wampirami, większość mojej talii była z tego dodatku. I wygrałem rozgrywkę rankingową.
  3. dario_CK

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    Mnie się wyświetlił jeden kontrakt, ale już zrealizowany. Słabo to wygląda. Może w kolejnych dniach coś się pojawi...
  4. dario_CK

    Odkrywajcie nowe karty z zestawu Szpon i sztylet!

    Jak na razie mnie się te karty podobają, serio. Ciekawe cechy kart - są nowe, ale nie wyglądają, jakby były przegięte pod względem siły. Z niecierpliwością czekam na kolejne karty. I na kombinowanie, jak to poskładać w nowych taliach. Trochę obawiałem się, że jak to ostatni dodatek, to karty...
  5. dario_CK

    Aktualizacja 11.3 — lista zmian

    A moim zdaniem to jest ciekawa aktualizacja. Przynajmniej z opisu wynika, że nie są to kosmetyczne zmiany jak ostatnio. Losowe paczki zamiast przedefiniowanych mogą sprawić, że draft stanie się znowu ciekawy. A neutralne karty bandytów dostały sporo interesujących mechanizmów i może przez to...
  6. dario_CK

    Absurdalne antysynergie w grze - czyli kiedy Twoje własne karty Ci przeszkadzają choć powinny pomagać

    Dla mnie obie te sytuacje to po prostu nieznajomość mechanizmów gry. Te karty tak działają, wszystko moim zdaniem jest ok. Dla mnie to trochę jak z nożem - ktoś może nim pokroić chleb, a może też rozciąć sobie palec. Jak ktoś nie umie używać noża i się skaleczy, to nie znaczy, że noż jest zły...
  7. dario_CK

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Odnośnie słabego wsparcia, przed chwilą dostałem odpowiedź na problem, który tutaj opisywałem. Podobno mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych. Jakoś od paru lat gra chodziła na tym sprzęcie bez większych problemów, i wysypała się dopiero po ostatniej aktualizacji. Nieważne, że...
  8. dario_CK

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Zrobiłem reinstalację - wywaliłem wszystko, zainstalowałem na nowo i niestety dalej jest ten sam problem.
  9. dario_CK

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Próbowałem, i na Steamie, i na GOG. Błędów nie widzi, ale nadal nie chodzi. Ok, będę czekał, może kiedyś się naprawi... Przy próbie uruchomienia zwykłej gry to samo - znaleziony przeciwnik, trwa ładowanie bitwy i gra wywala do systemu.
  10. dario_CK

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Przy próbie wejścia na zakładkę z wydarzeniem gra się zamyka. Najpierw pojawia się tło w kolorze niebieskim, kręci się klepsydra, a po paru jej obrotach aplikacja pada i wyrzuca mnie do systemu. Nie wyskakuje przy tym żaden błąd aplikacji. Spójność plików sprawdzona i jest ok, Gwint odpalany z...
  11. dario_CK

    Rozpoczął się Sezon Listopadowy!

    Wczoraj przez pewien czas nie można było grać w żadnym trybie sezonowym, tylko klasyczna rozgrywka. A potem nagle wskoczyła ta banicja. Dla mnie wygląda na to, że ten nowy tryb z legendarną bitwą po prostu nie zadziałał z jakichś przyczyn, stąd ta zmiana na banicję.
  12. dario_CK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Akurat karty Caranthir: Złote dziecko to ja bym osobiście nie ruszał. Oczywiście teoretycznie może ona wejść za 30 punktów, co przy karcie za 8 prowizji jest bardzo wysoką wartością. Ale ciężko to osiągnąć, poza tym wada tej karty jest taka, że wzmocnienie nie jest stałe, co trochę wymusza jej...
  13. dario_CK

    Aktualizacja 10.10 – lista zmian

    W pełni się zgadzam. Ktoś tego nie przemyślał, nie pierwszy raz zresztą. Sihill został osłabiony dla wszystkich frakcji poza NG, bo dla nich jest o wiele mocniejszy niż poprzednio.
  14. dario_CK

    Aktualizacja 10.10 – lista zmian

    Dla mnie to logiczne. Mistrzowski Sihill to karta, której nie ma w talii na początku gry. Więc jest to zgodne z mechanizmem asymilacji. Inna sprawa, że moim zdaniem warto to zmienić przy aktualizacji.
  15. dario_CK

    Rozpoczął się Sezon Wrześniowy!

    Kamienie w rzędach? Stare niedźwiedzie? Ktoś tu chyba w wakacje za bardzo na słońcu szalał :)
  16. dario_CK

    Hot fix na Renfri poproszę

    I to jest dobry pomysł z tym losowaniem. Renfri mogłaby działać tak, że np zagrana w bliski rząd pozwala na wybranie błogosławieństwa, a klątwa wchodzi losowa. A zagrana w daleki rzad odwrotnie - błogosławieństwo losowe, klątwa do wybrania. Nadal byłaby to silna karta, ale byłoby większe ryzyko...
  17. dario_CK

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Fatum jest słabe, bo można je oczyścić. Token mógłby być. Ale wystarczy do Renfri dodać mechanikę podobną do tej z pierścienia przychylności: "Po przeniesieniu do talii wygnaj się". Tylko zamiast talii wpisać cmentarz.
  18. dario_CK

    Hot fix na Renfri poproszę

    Ponawiam propozycję z innego wątku - Renfri powinna mieć dodane wygnanie z chwilą umieszczenia na cmentarzu. Albo zapis, że zdolności z rozmieszczenia można użyć tylko raz - ale nie wiem, czy to technicznie możliwe. Może rozmieszczenie powinno działać tylko na umiejętności dowódcy, z którą...
  19. dario_CK

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Odnośnie pkt 1 - dla mnie Renfri powinna być wygnana dopiero w chwili gdy wyląduje na cmentarzu. Nie powinna znikać ze stołu. Nie wiem, czy tak to proponowałeś, dlatego moja propozycja. Jeśli ta karta będzie znikać od razu ze stołu, to w połączeniu z wymogiem 25 jednostek w talii i brakiem...
  20. dario_CK

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    U mnie wszystko teraz chodzi. Ale wczoraj długo po aktualizacji gra nie wchodziła, wyglądało jakby się zawieszała na ekranie startowym. Problem był w tym, że antywirus (Norton) wykrył, że gra łączy się z serwerem w chmurze, którego nie ma w jej certyfikacie. I dlatego blokował transfer danych...
Top Bottom