Search results

+
  1. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Glad to have inspired you. I agree, the romance with Triss is wonderful.
  2. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Partly agree. The Russian translation of the book differs from the original and creates confusion. All assumptions in the topic - theory. Triss is a minor character in the book and we don't know much about it. We do not know the acquaintance with grandfather Vesemir. It is only known that Triss...
  3. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Myślę, że ten eliksir należy pić raz w życiu. Dla tego można tolerować. To prawda, że Triss nie obejdzie się bez niestrawności. Nie sądzę, że w miksturze jest dla niej coś śmiertelnego. Ogólnie nie jest jasne, co zamierzał Sapkowski, ponieważ w innych książkach Triss jest opisywana jako bardzo...
  4. Karuman_Penguin

    IMPORTANT PRODUCTION UPDATE

    I thought Cyberpunk would be moved to 2022. But the Witcher for 2022? No. Let's wait. Don't put pressure on the developers. However, it is quite possible. It is necessary to re-register the management, adjust the graphics, add several swords and armor and, perhaps, even a quest. Yes, it would...
  5. Karuman_Penguin

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Myślałem, że Cyberpunk zostanie przeniesiony do 2022. Ale Wiedźmin na 2022? Nie. Poczekajmy. Nie wywieraj presji na programistów. Jednak jest to całkiem możliwe. Konieczne jest ponowne zarządzanie, dostosować grafikę, dodać kilka mieczy i zbroi, a może nawet Quest. Tak, byłoby miło...
  6. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    W książkach myślę, że Triss umarłaby ze starości. A w grach, jak widzimy, nadal wygląda bardzo młodo jak na swoje 54 lata.
  7. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    W pierwszej części gry Triss zostaje potraktowany po bitwie w Kaer Morhen przez eliksir. A w słowniku jest wzmianka, że tylko na magiczne jest uczulona.
  8. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Wymyśliłem kolejny interesujący punkt do dyskusji. W książce «Sezon Burz» można dowiedzieć się, że czarodzieje używają specjalnego eliksiru - Alraunow dekot. Jaka jest jego istota? Zatrzymywał starzenie się. W jego skład wchodzi Mandragora. To dzięki temu eliksirowi czarodzieje żyją bardzo długo...
  9. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Na razie nie mam argumentówXD. Postaram się ponownie przejrzeć wszystkie książki Sapkowskiego, w tym wersję Polska. W jakim wieku Visenna urodziła? W książkach takich informacji nie znalazłem. P.S: Ilona Laux-Antille, eśli się nie mylę, urodziła w wieku 17 lat.
  10. Karuman_Penguin

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    Yes. If you mean the passage of the Witcher 2, then you don't need to. It's just that the game is taken as a basis.
  11. Karuman_Penguin

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Niech będzie sracz. Nie mów mi, co zrobiła. Grałem we wszystkie części Gier 8+ razy z importem zapisów i czytałem wszystkie książki. O książce "Krew elfów". Słusznie i zrobiła, że próbowała odwieść Wiedźmin od neutralności. Ponieważ są całkowicie obojętni na los świata. Nie możesz tego robić...
  12. Karuman_Penguin

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Dlaczego Triss jest taka zła? Nie zrobiła nic złego! Kocha Geralta i zawsze chciała być z nim. Nigdy go nie oszukała, w przeciwieństwie do Yennefer. Triss chciała być z Geraltem. To Eskel jest okropny. Jest ćpunem i zboczeńcem. Geralt w książkach jest kobieciarzem. Yennefer również zdradziła...
  13. Karuman_Penguin

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Nie chciałem obrażać twojego modu. Wykonałeś bardzo dużo pracy. Zaimportowałeś tekstury z trzeciej części do drugiej, poprawiłeś grafikę, nawet stworzyłeś swoje postacie, narysowałeś Kaer Morhen w wersji zimowej. Ale jak powiedziałem powyżej, Triss nie może być z Eskel. W żadnym wypadku! To...
  14. Karuman_Penguin

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    I didn't mean to offend your mod. You have done a very great job. You imported textures from the third part to the second, improved the graphics, even created your own characters, drew Kaer Morhen in the winter version. But, as I said above, there is no way Triss can be with Eskel. Under no...
  15. Karuman_Penguin

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Większość graczy jest zdecydowanie przeciwna Związkowi Triss i Eskel. Ja też! Sapkowski traktuje opowiadanie "Coś się kończy, coś się zaczyna" jako żart. Sam tak mówi. Jeśli chodzi o książkę "Krew elfów", nie ma śladu ich pokrewieństwa. Eskel całuje rękę Triss, a ona gwałtownie ją odrywa. To...
  16. Karuman_Penguin

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    Most players are categorically against Triss and Eskel's relationship. And me too! Sapkovsky perceives the story "Something ends, something begins" as a joke. He says so himself. As for the book "Blood of the Elves", there is not a single hint of their relationship. Eskel kisses Triss's hand...
  17. Karuman_Penguin

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    You can see that the mod has been developed: the textures of the characters have been changed, Kaer Morhen has been drawn, and so on. The only thing I didn't like terribly was what the fashion creators did with Eskel and Triss. It can be seen that the mod is based on the story of Andrzej...
  18. Karuman_Penguin

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Widać, że mod został opracowany: zmieniono tekstury postaci, narysowano Kaer Morhen i tak dalej. Jedyne, co strasznie mi się nie podobało, to to, co twórcy mody zrobili z Eskel i Triss. Widać, że Maud opiera się na opowiadaniu Andrzeja Sapkowskiego «Coś się kończy, coś się zaczyna». Ale sama...
  19. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Częściowo się Zgadzam, ale jest dialog z pytaniem. Osobiście mam wrażenie, że gdyby nie Ciri, to na pewno Loża wybrała Triss / Keirę. Osobiście moja opinia.
  20. Karuman_Penguin

    CD Project RED | Triss Merigold.

    Ilona naprawdę studiowała w Aretuzie. Osobiście jestem przeciwny posiadaniu dzieci przez Triss. Chcę tylko wiedzieć, czy Triss jest sterylna, czy nie. Myślę, że tak.
Top Bottom