Search results

+
  1. HOFFMAN_und_GOLUS

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Wypadało by zrobić jakieś podsumowanie na 1 rocznicę CP2077. Zebrać to wszystko do kupy i posklejać (tak jak to było z F76) Już się biorę do roboty.
  2. HOFFMAN_und_GOLUS

    Obca cywilizacja w grze CP2077 jako potencjalny dodatek do gry

    A racja, też racja. Natomiast z takim obcym to też bym się z chęcią skonfrontował.
  3. HOFFMAN_und_GOLUS

    Obejrzyjcie, Redzi. Może to pomoże przy ewentualnym przerobieniu gry.

    Podsyłam tu filmik, który może pomoże przy naprawie CP2077. Polecam wam Redom, obejrzeć oraz poczytać komcie pod tym filmem
  4. HOFFMAN_und_GOLUS

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Polecam twórcom gry obejrzeć sobie ten film i poczytać komentarze.
  5. HOFFMAN_und_GOLUS

    Obca cywilizacja w grze CP2077 jako potencjalny dodatek do gry

    Czytajcie Redzi! Wpadłem przed chwilą na genialny pomysł. A może zrobić dodatek do gry o obcej cywilizacji, która przybywa na ziemię? Ale nie taka typowa inwazja, że multum statków na niebie, trzeba hordy ufoludków załatwić, jakieś armie ludzi walczą z ufoludkami które mają znacznie bardziej...
  6. HOFFMAN_und_GOLUS

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Ale się tu większość za przeproszeniem ***, bo płaku płaku gierka nie działa i w ogóle bebe i CDPR oszukało. Szkoda, że tak nie *** na innych twórców gier, którzy RÓWNIEŻ oszukują i wypuszczają takie ciapowate gry jak CP2077. Ba! Nawet jeszcze większe *** niż CP2077 i pewnie wielu z was nadal...
  7. HOFFMAN_und_GOLUS

    System ubrań/pancerza jest do bani i wymaga kompletnej przebudowy

    Napiszę krótko. Looter-shooterowa otoczka w kwestii ubrań oraz broni palnej w CP2077, to jakieś nieporozumienie. W Wiedźminie 3 jeszcze miało to sens ale w Cyberpunku 2077 nie ma to w ogóle sensu. Praktycznie żadnego...
  8. HOFFMAN_und_GOLUS

    Wiadomość od V, dotycząca przebiegu zleceń od Fixerów

    Dobra, V nie żyje. Dostał/ła za swoje, po tym jak przed chwilą włamała mi się na kompa. No...to co ona/on odwalił/ła tym razem? (XP)
  9. HOFFMAN_und_GOLUS

    Wiadomość od V, dotycząca przebiegu zleceń od Fixerów

    Dostałem wiadomość od V, że męczy ją już to zabijanie hord przeciwników w zleceniach, które dostaje od fixerów. Nieważne czy to jest zlecenie zabójstwa, odzyskanie jakiegoś przedmiotu, ewentualnie uratowanie kogoś ale ciągle musi kogoś zabijać w tych zleceniach aby zostało ono dobrze wykonane. V...
Top Bottom