Search results

+
  1. Jan_Szybawski_KRK

    Ciekawe, jak czesto gramy z botami nawet o tym nie wiedząc?

    Ostatnio chciałem sobie przetestować na grze treningowej nową talię. Przypadkiem, czego wcześniej jednak nie zauważyłem, włączyłem grę przeciwko SI zamiast graczowi , i grałem z SI będąc przekonany że gram z normalnym graczem. I przez całą grę się nawet nie zorientowałem że to bie był żywy...
  2. Jan_Szybawski_KRK

    Prośba o pomysł na udoskonalenie talii- archetyp SC saskia i pulapki

    Ok więc zwracam się po raz kolejny z uprzejmą prośbą do forumowiczów o podpowiedź bo trochę powiem szczerze nie mam pomysłu już :/ zrobiłem sobie talię pulapkową z której jestem dość zadowolony tylko ten Ciaran nijak mi nie pasuje tutaj ni w pi ni w oko , a nie mogę wymyśleć sensownego...
  3. Jan_Szybawski_KRK

    Konieczne wprowadzenie opcji dla zwyciezcy R1 czy chce zaczynac czy konczyc R3

    Jak w tytule. Są niektóre buildy /matchupy w których zagranie jako drugim w rundzie finałowej jest to zazwyczaj pewna przegrana (jak np oblezenie vs oblezenie), a są niektóre buildy kiedy wolimy grać last saya bo ma on duże znaczenie. A tymczasem w obecnym stanie gry nawet jeśli wygrywamy...
  4. Jan_Szybawski_KRK

    Oczekiwania zwiazane z kolejnym patchem

    Już wkrótce kolejny patch, w związku z tym chciałbym się podzielić swoimi oczekiwaniami do do niego. Napisze to, choć znajac życie to i tak niezależnie od tego kto i co napisze to skonczy się na wprowadzeniu po prostu nowego ultrapowercreepu który wywróci grę do góry nogami zamiast teoche...
  5. Jan_Szybawski_KRK

    Ranking w gwincie to jakas kpina

    Nie no te całe rankingi w Gwincie, liczenie MMR itp towszystko jest nic warte - podejrzewałem to od dawna a teraz jestem juz pewny na 100%. Ja w gwinta gram naprawdę słabo, nie grałem wiele miesięcy i to mój drugi sezonpo przerwie, a klasyfikują mnie na 4 miejscu choć jestem beznadziejny. To...
  6. Jan_Szybawski_KRK

    Anna Henrietta + Radeyah = ciekawy rezultaty :)

    Wlasnie po użyciu Anny Henrietty i zamianie mojej umiejętności dowódcy na umiejętność przeciwnika Radeyah stworzyła mi manewr taktyczny tej drugiej frakcji zamiast Nilfgaardu lol :D trochę mnie to zaskoczyło bo chciałem sobie zablokować przeciwnika a tu mi się stworzyła tarcza KP :D chyba nie...
  7. Jan_Szybawski_KRK

    Ile w gwincie wynosi połowa z 7?

    Zastanowiło mnie pytanie jak w opisie. Kiedy bowiem mamy w syndykacie 7 pieniędzy a POŁOWA z nich przechodzi do kolejnej tury, to przechodzą 3. Kiedy natomiast Knut Okrutny ze Skellige zadaje przeciwnikowi obrażenia równe POŁOWIE siły sojusznika, uderza za 4. Ile wiec w końcu w Gwincie wynosi...
  8. Jan_Szybawski_KRK

    No-unit decki - patologia siegneła zenitu

    Myślałem że sam fakt obecności no-unit deckow I pułapek których nie da się zniszczyć i tylko drażnią to najgorsze co jest związane z nimi. Ale mylilem się - patologia no-unit deckow sięga o wiele dalej. Otóż przed chwilą przekonałem się, że nawet zdolność dowódcy Skellige Blaze of glory nie...
  9. Jan_Szybawski_KRK

    Zawieszanie się gry na Androidzie

    Już koło 10 gier w tym sezonie mam zaliczonych jako przegranych ponieważ gra się nagle zawiesiła. Działo się to w różnych formach - bądź "klasyczne" zawieszanie się gry czyli nagle po prostu ekran nieruchomiał, bądź bardziej niestandardowe: gra niby działała, dało się coś powiedzieć dowódcą, ale...
  10. Jan_Szybawski_KRK

    Moja talia KP - 85% gwarantowanych wygranych

    Oto moja talia KP którą wygrywam 85% gier więc co najmniej taki winrate jako przeciętny gracz mogę zagwarantować (200 wygranych 34 przegrane na chwilę pisania tego poradnika) - w rękach lepszego gracza niż ja winrate będzie zapewne jeszcze wyższy. Bardzo długo to testowałem, jest tu odpowiedź na...
  11. Jan_Szybawski_KRK

    Algorytm unika parowania gier z tą samą frakcją?

    Prześledzilem sobie właśnie swoje ostatnie 20 gier i zauważyłem pewną dziwną prawidłowość: za każdym razem jak gram KP to nie paruje mnie prawie w ogóle z innymi KP, a jak tylko brałem syndykat to razu KP się zaczynały pojawiać - Syndykatu nie dobrało mi jqko rywala ani raz w ogole. Zastanawiam...
  12. Jan_Szybawski_KRK

    5 najbardziej irytujacych kart w grze - mój ranking luty 2022

    Jak w tytule pozwolę sobie zamieścić listę 5 najbardziej irytujących kart w grze w mojej subiektywnej ocenie. Żeby była klarowosc - nie oceniam tu absolutnie siły tych kart, ich przydatności czy tego jak łatwo je skontrować lub nie, bo kompletnie nie tego dotyczy ten post. W tym rankingu liczy...
  13. Jan_Szybawski_KRK

    Powrót do do gry po dłuższym czasie - wrażenia

    Właśnie wróciłem do gry po dłuższym czasie nieobecności i muszę przyznać, że gra jest w nienajgorszym stanie. Frakcje w końcu wydają się być na tyle zbalansowane, że widzi się grane wszystkie - sporo wampirów, tradycyjnie nilfgaard w wersji zarówno trucizn/blokad jak i asymilacyjny, dużo...
Top Bottom