Search results

+
  1. plejowiec

    [CONTEST] RED Holidays 2023

    Great contest, thank you and I'm counting on another one next year :howdy:
  2. plejowiec

    Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępny!

    Bardzo się się cieszę, że pomimo początkowych potknięć udało się poprawić grę w tak dużym stopniu, fajnie, że słuchacie społeczności bo to dużo mówi o danym studiu. Życzę kolejnych pomyślnych premier
  3. plejowiec

    Strategia rozwoju Grupy CD PROJEKT: Długofalowa perspektywa produktowa

    Widzę podobieństwo do ostatnich zapowiedzi Ubisoftu, oby tylko na takim podobieństwie się skończyło. Jakość > ilość tak jak dotychczas, a będzie dobrze :cool:
  4. plejowiec

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tu nie chodzi o osobny dodatek, czy nawet o wyjście z wszystkimi postaciami naraz (screen dałem jako przykład, że wielu ludziom podobna taka idea). Chodzi o samą możliwość spędzeniu luźnego czasu bez powiązania z żadnymi misjami, bo o ile kwestia Jackiego jest faktycznie prosta (można by jedynie...
  5. plejowiec

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Skoro Cyberpunk wrócił do żywych, to może warto się zastanowić nad decyzją porzucenia drugiego dodatku? Albo zastanowić się nad dodaniem dla naszych ulubionych postaci dodatkowych zajęć i interakcji o które duża ilość osób ciągle pisze w komentarzach? Niedosyt2077 :sad:
  6. plejowiec

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Ehh pewnie skończy się na samych smsach, bo za dużo roboty by było tworzyć scenariusze dla dwóch różnych romansów. V raczej zostanie, wystarczy posłuchać drugiego zdania w teaserze "Ja V uroczyście przysięgam" i ludzie by zlinczowali redów za to zapewne. Może nas zaskoczą diabeł wie. Diabeł...
  7. plejowiec

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Bardzo liczę na to, że pojawią się w tym dlc postacie z podstawki. W dlc do W3 były praktycznie same nowe postacie i bardzo mi się to podobało, jednak w Cyberpunku złapałem mocny sentyment do tych postaci i obawiam się, że pójdą w zapomnienie:(.
  8. plejowiec

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    Bardzo fajnie "ale" trzeba przyznać, że tempo prac jest słabiutkie porównując do W3 który w tym czasie by miał dwa duże dlc.
  9. plejowiec

    Gothic

    Era remasterów i remaków trwa w najlepsze. Mogliby wziąć przykład z fanów którzy stworzyli doskonałe Kroniki Myrtany nieodstające od oryginału i opowiedzieć nową historię.
  10. plejowiec

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Totalnie się nie zgadzam. Grałem dwa razy w Wiedzmina 3 w edycję goty i pamiętam tylko jeden błąd gdzie wpadłem pod budynek. Natomiast teraz w cyberpunku podczas jednej sesji zdarza mi się min. jeden crash. Do tego (ogólnie) dochodzi całkiem sporo błędów np. nakładające się ubrania, AI npc -...
  11. plejowiec

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Wygląda na to, że tryb foto i wyrzutnia rakiet się nie lubią
  12. plejowiec

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    River nic nie mówi gdy do niego zadzwonię, mogę wybrać dialog ale on siedzi cicho i tylko się odzywa gdy się rozłączam. Mowy mu zabrakło. Zrobiłem jego misje po pierwszym zakończeniu - może ma to jakieś znaczenie.
  13. plejowiec

    Mały szczegół przy zakończeniu nomadzkim

    Grałem corpem i też miałem scenę jak V woła Judy. To pochodzenie naszej postaci chyba tylko dialogi w grze zmienia, nie ma żadnych zmian w cutscenkach przez to. 1647868623 Zasługuje to fakt, poświęciła wiele, ale wiesz chodzi mi tu o to, że to ostatni raz kiedy widzimy naszą postać, a skoro...
  14. plejowiec

    Mały szczegół przy zakończeniu nomadzkim

    Zmieniłbym to, że w ostatniej cutscence gdzie żegnamy się z V, zawsze siedzi obok nas Panam. Według mnie powinna być tam postać z którą mieliśmy romans.
  15. plejowiec

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    By podziękować za kolejną bardzo dobrą grę <3 Dzięki wam znowu mam post game depression, proszę wyleczcie mnie wypuszczając DLC ;)
Top Bottom