Search results

+
  1. insaneJuzwa

    Problem z dobieraniem przeciwników

    Witam, Jeszcze raz proszę o pomoc. Po kolejnej aktualizacji niestety problem nadal występuje ale mniej więcej wiem w czym tkwi problem. Chodzi o router z którego korzystam. Posiadam obecnie router Alcatel LinkHub LTE cat7 Home Station. Kiedy próbuje grać występuje właśnie ten problem z...
  2. insaneJuzwa

    Problem z dobieraniem przeciwników

    Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to problem z Internetem. Tylko cała reszta spraw związana z Internetem działa. W sensie np. inne gry ,strony internetowe itd. Klient też się odpala normalnie czyli połączenie jest. Jak robię w GoGu tą opcje napraw/sprawdz pobiera się 63MB czegoś, odpalam...
  3. insaneJuzwa

    Problem z dobieraniem przeciwników

    Obecnie jestem na 2 randze. Sezonówek nie gram więc ciężko powiedzieć. Z treningiem to też jest problem. Ogólnie to nawet jak czekam 2,3,5-15 minut na rozgrywki (czy rankingowe czy trening) i chce opuścić moduł dobierania to gra i tak nie chce powrócić do stanu kolejnego dobierania. Karta się...
  4. insaneJuzwa

    Problem z dobieraniem przeciwników

    Witam, mam ostatnio problem z dobieraniem przeciwników w Gwincie. Czym to może być spowodowane? Ostatnio zmieniłem Internet z Inei na Orange. Mogłem dobierać przeciwników jak korzystałem z innego Internetu. Gra jest ogólnie sprawna. Mogę tworzyć talie, wydawać klucze, otwierać beczki itd...
Top Bottom