Search results

+
  1. P

    Aktualizacja 2.01

    Po aktualizacji 2.01 w dalszym ciągu nie dostaje tego autka, gra zakupiona w pre-orderze .
  2. P

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Ja na PC postąpiłem następująco. W opcjach gry wyłączyłem wspomaganie dla HDD z AUTO na WYŁĄCZONE , grę mam na SSD Nvme. Następnie wsparcie dla CPU szczególnie AMD (SMT - na AUTO), wyłączyłem nakładkę (overlay) w luncher GOG. Generalnie grę uruchamiam z GOG bezpośrednio. Jak na razie ok.
  3. P

    Wypłaszczanie się gry po aktualizacji 2.0

    Można częściowo temu zaradzić tzn. zmniejszyć ilość i częstotliwość "crash`y". W opcjach gry wyłączyłem wspomaganie dla HDD z AUTO na WYŁĄCZONE , grę mam na SSD Nvme. Następnie wsparcie dla CPU szczególnie AMD (SMT - na AUTO), wyłączyłem nakładkę (overlay) w luncher GOG. Generalnie grę...
  4. P

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Gra mi się "wywala" do pulpitu przy uruchamianiu lub podczas rozgrywki , czasami można pograć całkiem długo a czasami ogóle nie można uruchomić. Najnowsze sterowniki itd. konfig PC taki sam na jakim ogrywałem Cp2077 na patch 1.6....naprawcie to człowiek płaci pieniądze i znowu fail.
  5. P

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Gra " Widmo Wolności" u mnie "wywala" do lunchera GOG po kilkunastu minutach gry...ktoś coś ? Przechodziłem wcześniej podstawkę na tym samym PC i bez problemów było - patch 1.6. Aktualnie patch 2.0 ciągle "crash-uje".
  6. P

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Ty se chyba jaja robisz XD - słabszy od PS5 XDDD
  7. P

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Miałem na myśli fakty "czy Mi to pójdzie na moim PC" ? XD
  8. P

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Teraz to już na 100% wstrzymam się z pre-orderem. My PC Ryzen 3 3100, 32GB, GTX 1660S, przy takim cfg przeszedłem podstawkę "na ustawieniach w miarę wysokich" - patch 1.6 ..... ale teraz...hmm ?
  9. P

    Hot fix na Renfri poproszę

    Faktycznie pomyliłem pojęcia, potwierdzam karta - Renfri jest "przekokszona" , gram wampirami i było krwiście XD.
  10. P

    Hot fix na Renfri poproszę

    "Qrcze" albo jestem za głupi albo sam nie wiem XD , talie mam złożoną z 25 jednostek bo przecież mniej nie można tworząc talię itd.
  11. P

    Hot fix na Renfri poproszę

    Hej, ja mam następujące pytanie jak zagrywać właściwie tą kartę z Renfri aby się aktywowała , jeżeli ją zagram nic się w zasadzie nie dzieje, ląduje na stole i nic a taka niby potężna .
  12. P

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Po aktualizacji sterowników na DX11 chodzi elegancko przeszedłem właśnie nowy quest jest extra. Ustawienia mieszane, Uber + Wysokie , CPU Ryzen3100, GTX 1660Super.
  13. P

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Po testowałem i stwierdzam ,że wydawcy chcieli chyba "strollowac" odbiorce darmowym next-genem. Gra na GOG , GTX 1660 Super...i grało się super na v1.32 na ustawieniach Uber i to z wieloma modami podobno aktualnie włączonymi do aktualizacji. DX11 oraz 12 rezultaty podobne bardzo niestabilny fps...
  14. P

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Jak wrócić do poprzedniej wersji GOTY ? U mnie gra obecnie niegrywalna.
  15. P

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    U mnie się to generalnie dusi po update - dobrze ,że wreszcie przeszedłem tą grę niedawno i to z wieloma modami które tu zostały zaimplementowane i to w ustawieniach na Uber. Mój PC taki sobie Ryzem 3100 (4C/8HT) 32 GB RAM, GTX 1660 S i bez RTX oczywiście ,aktualnie tragedia spadki FPS itd. dało...
  16. P

    Aktualizacja 1.61 — lista zmian

    Czegoś nie rozumiem po wprowadzeniu patch`a 16.1 nie zmienia się wygląd V czy to przy lustrze czy w innych opcjach. Można otworzyć edytor postaci wprowadzić dowolne zmiany w niej lecz nie zapisują się i postać jest zawsze taka sama. Gram na PC - platforma GOG.
Top Bottom