1.08 Problem z osiągnięciem(Master Marksman).

+
1.08 Problem z osiągnięciem(Master Marksman).

Mam problem. Czy osiągnięcie "Master Marksman" zostało naprawione ? Jest to moje ostatnie osiągnięcie do zdobycia i od kilkunastu dni nie mogę zdobyć. Od razu mówię że wiem o co w nim chodzi i jak je zdobyć. Używam poradników zarówno znalezionych w sieci jak i filmów np. https://www.youtube.com/results?search_query=master+marksman+witcher+3 .Mam ponad 1000 osób zabitych strzałem krytycznym w głowę i dalej nie zalicza osiągnięcia. Dzisiaj od 9:00 do 18:00 próbowałem i powoli tracę cierpliwość. Wygląda to jakby problem był z detekcją obrażeń głowy. Gra nie zalicza trafień w głowę prawidłowo.Mimo że w logu wyświetla że dana postać zginęła od strzału krytycznego program nie uznaje trafień. Matematyka jest przecież bezlitosna. Nawet po tak długim czasie strzelając nawet na przysłowiową pałę powinienem trafić. Jakieś porady ?
 
Robiłem te osiągniecie 3 dni temu i bez problemu je zaliczyłem więc na pewno działa. (gog galaxy) .
Może problemem jest taki ze już przekroczyłeś te 50 zabitych osób strzałem w głowę i na wersji 1.07 acziwy nie działa i może dlatego ci nie zalicza spróbuj zrobić to na jakimś wcześniejszym zapisie taka głupowata teoria mi przyszła do głowy xD

 

Attachments

  • MM.jpg
    MM.jpg
    11.7 KB · Views: 37
Last edited:
Przeinstalowałem grę i zainstalowałem patcha 1.08. Po sześciu godzinach powiedziałem dosyć. Spróbuje z czulszą myszką i większym monitorem może coś to da.Czy jest możliwe też że nie zalicza dlatego że już 3-krotnie skończyłem kampanie i robię osiągnięcia po zakończeniu gry ?
 
Czy jest możliwe też że nie zalicza dlatego że już 3-krotnie skończyłem kampanie i robię osiągnięcia po zakończeniu gry ?

Na pewno nie, sam robiłem tego achievmenta już po zakończeniu gry i mimo, że był niezwykle irytujący, zdecydowanie był możliwy do wykonania. Ale to było jeszcze chyba na 1.05
 
Zdaje się, że znowu osiągnięcia padły po ostatnim dlc (ng+). Ani "Dendrolog" ani np. "Co to było" nie wbijają się. Mam na Steamie pozostałe 12 osiągnięć do zrobienia i nie da rady. Następny patch?
 
Last edited:
Uuu... Niedobrze, że osiągnięcia nie działają... ;/ BTW - na Steamie nie ma jeszcze tego nowego achievementu związanego z przejściem gry na NG+. Co do Master Marksman - mi się udało to osiągnięcie zdobyć po zakończeniu fabuły, ale też po ok 2h zmagań.
 
Top Bottom