1.3.1 Niemożliwa do ukończenia Szkoła Wilka [XONE]

+

1.3.1 Niemożliwa do ukończenia Szkoła Wilka [XONE]

  • Mam inny problem z tym questem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    4
1.3.1 Niemożliwa do ukończenia Szkoła Wilka [XONE]

Witam,

Od roku nie mogę rozpocząć poszukiwania szkoły wilka. Problem jest w braku kamienia po drugiej stronie wieży. Pierwszego również nie da się aktywować. List przy trupie w wieży znaleziony ale niestety nadal nie mogę otworzyć metalowej skrzyni przy nim (jest nieaktywna). Oczywiście bez tego listu nie mogę przejść dalej. Próbowałem ten quest prawie rok temu na innym profilu i było dokładnie to samo.

Czy ktoś może pomóc?
 
Podbijam pytanie. Skrzynia jest nieaktywna, nie da się dokończyć poszukiwania. Na mapie żółte kółko, cel: Przeszukaj ruiny wieży sygnałowej KM. I dupa... :(
 
sserek;n7634360 said:

W filmie podczas 2.38 nie mogę otworzyć skrzyni i otrzymać ani przeczytać notatek Hieronymusa. Co mam począć wtedy? Obok skrzyni leży kościotrup z bronią i listem z przeprosinami od producenta. Mogę go każdorazowo pobrać gdy tam przychodzę. Niestety skrzyni nadal nie mogę otworzyć.
 
Oczywiście zero... zero kontaktu... olewanie na pełnej linii... chciałem dokupić dodatki, dam zarobić innym. Może będą się starać.
 
Przeprowadź weryfikację plików gry (nawet kilka razy pomimo pozornego braku różnic). Jak nie pomoże, to spróbuj wczytać trochę wcześniejszego sejwa (stosuj porady w tej właśnie kolejności).
 
Top Bottom