10 lat serii gier o Wiedźminie - dziękujemy za spotkanie!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
10 lat serii gier o Wiedźminie - dziękujemy za spotkanie!



Od premiery pierwszej gry z serii Wiedźmin minęło 10 lat. Przez cały ten czas forum było dla nas źródłem inspiracji i jednym z priorytetowych środków komunikacji z Wami. Wasze opinie, zarówno te przychylne jak i krytyczne pomagały nam dbać o jakość gier, które robimy. Dziękujemy, że z nami jesteście!

W ostatnią sobotę odbyło się spotkanie na którym uczciliśmy 10 lat naszej wspólnej podróży z serią gier Wiedźmin. Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli forumowej społeczności w naszym studiu w Warszawie. Wśród zaproszonych osób były zarówno osoby, które przygodę z forum zaczynały jeszcze przed premierą pierwszej gry z serii Wiedźmin, jak i gracze, którzy dołączyli do nas później - po premierze gry Wiedźmin 3.

Podczas spotkania nasi goście mieli okazję obejrzeć niepublikowane materiały zza kulis tworzenia gier o Wiedźminie, a także zwiedzić naszą firmę i studio nagraniowe. Punktem kulminacyjnym spotkania była sesja pytań i odpowiedzi z udziałem twórców gier z serii Wiedźmin.

Jak się okazało, na nas także czekała na spotkaniu niespodzianka - forumowicze przygotowali i wręczyli nam pamiątkowy obraz z grafiką zbudowaną z awatarów i nicków naszych forumowiczów. Ten wyjątkowy prezent zawiśnie w honorowym miejscu, gdzie każdy nasz pracownik będzie mógł go obejrzeć. Dziękujemy!



Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Wami i mamy nadzieję, że uda nam się zobaczyć z Wami w przyszłości na podobnych spotkaniach poświęconych naszym kolejnym produkcjom. Dziękujemy!

 
Last edited:
To my dziękujemy, to było cudowne spotkanie i wspaniałe doświadczenie. I dziękujemy Wam nie tylko za to, że stworzyliście gry, że nas zapraszacie i że przygotowujecie dla nas torby pełne "darów losu". Przede wszystkim dziękujemy, że możemy się dzięki Wam poczuć nie jak konsumenci, a jak część wielkiej i pokręconej rodziny! ;)
 

Yngh

Forum veteran
Spotkanie to był w strzał w dziesiątkę. Kcemy więcej!

Ciekawe, gdzie zawiśnie podarek forumowiczów dla CDPR =>.
 
Naprawdę fajnie było się spotkać i zobaczyć wszystkich. :D

Chciałem zaznaczyć, że pobiłem swój stary rekord na arenie o całe cztery fale!
 
Ja ze swojej strony również chciałabym podziękować za to urocze popołudnie, jak i bardzo udany afterkowy wieczorek. Niezwykle miło było mi spotkać się ze starymi utopcami, jak i userami dotychczas znanymi tylko z nicka. Mam również nadzieję, iż yobaczymy się ponownie w realu. Do tego czasu życzę nam wszystkim powodzenia na szlaku!

:cheers3:

W_Wallace;n9744891 said:
Wszyscy się uśmiechają, tylko ja wyszedłem jak rasowy utopiec :D

Natury nie oszukasz!
 
Top Bottom