10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

+
10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!



Jak pewnie część z Was pamięta, dzisiejszy dzień jest dla nas niezmiernie ważny. Dokładnie 10 lat temu, 1 września 2004 roku, uruchomiliśmy pierwsze forum dyskusyjne gry komputerowej Wiedźmin. Przez ten czas przeszliśmy bardzo długą drogę, samo forum doczekało się licznych zmian i usprawnień, a nasza społeczność rozrosła się do blisko dwóch milionów zarejestrowanych użytkowników.

To wszystko jest Waszą zasługą! Chcielibyśmy Wam bardzo gorąco podziękować za ten czas, za to, że nas wspieracie, komentujecie naszą pracę, dzielicie się swoimi wrażeniami, opiniami i pomysłami na rozwój naszych gier. Dzięki Wam jesteśmy jedną z najwspanialszych społeczności na świecie.

W ramach podziękowań za Wasze nieustające wsparcie na przestrzeni tych 10 lat, przez kolejne tygodnie będziemy organizować liczne konkursy z naprawdę ciekawymi nagrodami. Wszystkie konkursy będą ekskluzywne dla użytkowników naszego forum. Nie zapomnijcie uważnie śledzić naszego specjalnego działu, aby nie przegapić żadnego z nich!
 
Last edited by a moderator:
Gratulacje dla całego studia! Świetna wiadomość. Mam nadzieję, że po premierze W3 i CP2077 tych milionów będzie jeszcze więcej. Fajnie, że będą te konkursy, ale ja w nich nie będę brał udziału, bo 3 listu z ul. Jagiellońskiej 74 nie potrzebuję :p. Choć chętnie przygarnął bym te naklejki, komiksy czy co tam jeszcze jest :).
@serek Te koszulki w realu wyglądają o sto razy lepiej, a w szczególności ta z Geraltem. U mnie ma honorowe miejsce w szafie.
 
Moje nerki jeszcze zdrowe, więc musiałbym się zastanowić, ale stuff z chęcią przygarnę :D
 
Kolejnych dziesięciu życzę :)
BTW: Ciągle zastanawiam się czemu nie założyłem konta w 2004, skoro siedziałem tu od czasów pergaminowej strony :D
 
Kolejnych dziesięciu życzę :)
BTW: Ciągle zastanawiam się czemu nie założyłem konta w 2004, skoro siedziałem tu od czasów pergaminowej strony :D

może miałeś tak jak ja, internet na korbkę i żal było tracić pakiety na jakieś formularze, skoro pojawiały się pierwsze screeny ;d
 
Ale tak w ogóle to pacze, że powstał cały dział na dziesięciolecie :happy:
Oj chyba będzie się działo
:cheers:
 
Top Bottom