10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

+
Tylko pogratulować 10 lat niezła rocznica, ale pomyślcie o 18 rocznicy co to może się dziać!
 
Ja nawet mam zachowane prawdziwe namacalne kartki świąteczne od CDPR z mistrzowskimi ilustracjami. Postaram się je zeskanować i wstawić na dniach :)

te kartki i jeszcze jedna rzecz ostatnio mi wpadły w domu w łapy. pamiętacie dołączony do EK W1 liścik? na takim ozdobnym, grubym papierze? klasyczne duperele w stylu 'bez was, fanów, by się nie udało, cośtam cośtam, dziękujemy, bla bla', a jednak siadłem na dupie i uśmiechnąłem się, bo było to jakby symboliczne zwieńczenie długiej drogi tworzenia czegoś (dobra narodowego, hehe) od podstaw siłą ambicji i nieustępliwości. no i początek następnego etapu, czyli szerokich wód wielkiego świata growego.

dem feels.
 
Z okazji okrągłej rocznicy pragnę podziękować REDom za bardzo dłuuuuugie godziny najwspanialszej rozrywki, jaką tylko mogłem dostać za pośrednictwem PC.

Moderatorom dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość wykazaną przy moich nie zawsze uczesanych i często podminowanych emocjami postach.


Chłopakom: @P ATROL, @Eskadro, @Rustine, @SMiki55, @pawel41lu, @Pauvell, @rafael01 i @Scani - dziękuję za genialny Powrót Białego Wilka i kolejne godziny spędzone przy pierwszej odsłonie Wiedźmina.

Natomiast wszystkim czekającym na Dziki Gon wyżej wymienionym, niewymienionym oraz sobie życzę radosnego ciachania wszelakiej maści plugastwa, co to się po Wiedźminlandzie rozlazło, trafnych wyborów moralnych i wielu wygranych w Kościanego Pokera. ;)
 
Ja dopiero cztery lata czytam, udzielam się od roku półtora, mogę sobie tylko wyobrazić, jakie szczęście mieli ludzie, którzy na drogę Wiedźmina trafili wcześniej ode mnie, i mieli przyjemność być na forum od samego początku. Dziękuję REDom i forumowym kolegom za miłą atmosferę i rzeczowe dyskusje, z nadzieją, że jeszcze przez wiele lat one nie ustaną.

Aż się w takiej chwili nie chce skarżyć na pokera i gnomy...

E: @Wroobelek, a my dziękujemy, że doceniliście naszą pracę :) I wiernie czekaliście na moda :D
 
Last edited:
Na forum jestem zarejestrowany niedługo lecz obserwuję go 2 razy dłużej ;) Dzięki REDzi za takie gry jakie tworzycie i za atmosferę jaką wprowadzacie :) Oby tak dalej!!!
 
Sto Lat :D
na pohybel !! :D dla tych co źle życzą, dla jasności :)
dla całego Zespołu Cd Projekt :)
 
Last edited:
Przegrzebałem maila i też znalazłem swój mail rejestracyjny łącznie ze starymi newsleterami i całą resztą :)
 
W sumie to ja zgłaszam sprzeciw :p

Wy mi tu piszecie o konkursach z koszulkami, a zaraz się Kampania Wrześniowa zaczyna. Niedoczekanie...

Mógłbyś nie przypominać... Wieczorami próbuje o tym zapomnieć... Zaraza z tym.
 
Gratulacje również ode mnie ;) A piwko za wasze zdrowie wypiję ! ;) Powodzenia z doszlifowaniem wiedźmina :) Ogólnie na każdy wasz przyszły projekt będę czekał wiedząc, że będzie to kawał dobrej roboty ;)
 
Gratulacje i dalszych sukcesów w kolejnych dziesięcioleciach!
Sam jestem zarejestrowany na forum od bardzo niedawna, ale śledzę już dłuższy czas.
 
1 koszulka = 1 nerka
1 medalion = 2 nerki + 0,5 wątroby
1 podkładka = 0,5 nerki
:yes:

Gratulacje 1000 lat, a nie 100. :D
 
Top Bottom