11000 orenów z W1

+
Status
Not open for further replies.
11000 orenów z W1

Witam wszystkich. Mam taki problem z zapisem z W1, na którym jest około 11000 orenów.
Jak włączam wieśka 2 to po tych orenach nie ma śladu. Geralt ma zaledwie 200 orenów na start.
Czy ktoś z was miał może taki problem?
Na dowód, że nie kłamie o ilości orenów kiedy kończyłem wieśka 1 zamieszczam filmik: Filmik z orenamiminuta 3:50
 
No każdy tak ma i tak powinno być :) Gra byłaby bez sensu jakbyś na samym początku miał tyle orenów.
 
można przenieść oreny, bo jak wziąłem wcześniejszy zapis, gdzie miałem około 9000 orenów to mi przeniosło.
 
Tak ma być zresztą nawet jakiś chłopek w karczmie we Flotsram ironicznie pyta czy tę kasę za rozwiązanie problemu z Addą kryzys zjadł.
 
Dagorad said:
Tak ma być zresztą nawet jakiś chłopek w karczmie we Flotsram ironicznie pyta czy tę kasę za rozwiązanie problemu z Addą kryzys zjadł.

Ta kasa akurat była za wielkiego mistrza :p
 
kasa tak jak zbroja kruka miecze i (niektóre wybory)przechodzą do W2 ale w przypadku kasy przechodzi zaledwie trochę tak żeby (ułatwić grę na początku osobom mającym zapis z W1) ale też aby nie rozwalić gospodarki w W2.
 
Tak jest - z W1 do W2 przechodzi tylko drobna część nagrody za rozwiązanie sprawy Salandandry i zaciukanie Wiadomo-Kogo.
Skoro wszystko jasne - kłódeczka :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom