2 kontrakty + pomoc z językiem polskim w grze

+
Pierwsze pytanie odnośnie języka, miałem na GOG ustawione w opcjach "Ogólne --> Język --> Polski" oraz w "Pobieranie --> Preferowany język gry --> English" przez to mam gwinta całkowicie po angielsku w opcjach udało mi się zmienić napisy na PL ale niestety dubbing pozostał angielski. Jest możliwość ręcznej aktualizacji języka, czy muszę odinstalować i ponownie zainstalować grę?

Pytania odnośnie kontraktów:
"Ani kropelka się nie zmarnuje" - dobierz całą talię i wygraj grę sieciową, czy ktoś może to rozwinąć? Mam np frakcją potwory odblokować wszystkie karty, dobrać dowolne z nich i wygrać partię? Bo przecież wszystkich kart do jednej talli nie da się wsadzić, przekroczy to limit werbunku.

i drugie "10/10" - kontroluj jednocześnie 10 jednostek o sile 10 w grze sieciowej. Czy te jednostki mają być w tym samym momencie położone na planszy w jednej rundzie, czy ogólnie przez całą grę mam zagrać 10 takich jednostek? Jeżeli ma to być 10 jednostek jednocześnie to jak to jest w ogóle możliwe mając do dyspozycji jedynie 10 kart, wtedy bez żadnego artefaktu i karty specjalnej, no może z jedną kartą powrotu z cmentarza, mam zakładać że wtedy w tej rundzie przeciwnik nie zada mi praktycznie żadnych obrażeń?
Dzięki, pozdro
 
Co do języka to sprawdź na pewno czy w GOG Galaxy masz przełączony język na polski. Przycisk 'WIĘCEJ' (obok 'GRAJ') >> 'USTAWIENIA' >> 'USTAWIENIA GRY' >> 'JĘZYK'
I potem w samej grze w opcjach 'OGÓLNE' są do wyboru język: Tekst i Audio.
Jeśli to wszystko sprawdzałeś to chyba musisz przeinstalować grę.

"Ani kropelka się nie zmarnuje" - dobierz całą talię i wygraj grę sieciową, czy ktoś może to rozwinąć?
Masz swoją talię (np. 25 kart). Musisz w ciągu gry wyciągnąć wszystkie karty z tego decku i wygrać grę. Chodzi tylko o karty, których aktualnie używasz w swojej talii.

"10/10" - kontroluj jednocześnie 10 jednostek o sile 10 w grze sieciowej
Chyba dobrze interpretujesz to osiągnięcie (ja go nawet nie widzę na liście "zablokowanych osiągnięć" - ono jest jakieś ukryte?). W jednej rundzie miej na polu bitwy 10 jednostek o sile 10 (pewnie co najmniej 10). Jest wiele achievmentów dosyć trudnych do wykonania i potrzeba czasami sporo szczęścia lub specjalnie budowanej talii pod takie osiągnięcie. To wydaje się najlepiej na arenie próbować wykonać.
 
Co do języka to sprawdź na pewno czy w GOG Galaxy masz przełączony język na polski. Przycisk 'WIĘCEJ' (obok 'GRAJ') >> 'USTAWIENIA' >> 'USTAWIENIA GRY' >> 'JĘZYK'
I potem w samej grze w opcjach 'OGÓLNE' są do wyboru język: Tekst i Audio.
Jeśli to wszystko sprawdzałeś to chyba musisz przeinstalować grę.

Dzięki wielkie, przełączyłem w GOG jak zalecałeś i od razu zaczęło pobierać aktualizację.
Co do 1 kontraktu to ok dzięki teraz zrozumiałem, muszę zagrać po prostu wszystkimi 25 kartami w jednej grze, a jeśli chodzi o ten drugi to jasne że trzeba pod to zbudować talię ale to i tak nie jest proste. Pozdro
 
Top Bottom