20 lat CD PROJEKT RED!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Mija właśnie dwadzieścia lat od momentu powstania CD PROJEKT RED. W trakcie tych dwóch dekad udało nam się stworzyć szereg wciągających i dojrzałych gier role-playing, które podbiły serca graczy na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć dla was nasze wirtualne światy.

Nasze studio zostało otwarte w styczniu 2002 roku, ale zdecydowaliśmy się świętować naszą rocznicę 1 lipca — tego dnia, dokładnie dwadzieścia lat temu, firma CD PROJEKT (wówczas znana jako CD Projekt) oficjalnie ogłosiła zwrot w stronę tworzenia gier wideo i powstanie studia CD PROJEKT RED. To właśnie wtedy zaczęła się nasza szalona podróż, która trwa do dzisiaj.

20 urodziny to dla nas wyjątkowa okazja i chcemy świętować ją wspólnie z naszą wspaniałą społecznością. Dlatego zaplanowaliśmy szereg wyjątkowych atrakcji na najbliższe miesiące:
  • Dla głodnych wiedzy o CD PROJEKT RED mamy ciekawostki, które będą pojawiać się co piątek;
  • Na tych, którzy lubią powspominać, w każdą środę czekać będą specjalne streamy z naszymi grami w roli głównej;
  • W poniedziałki i czwartki możecie z kolei liczyć na specjalne urodzinowe wyzwania z nagrodami;
  • To oczywiście nie wszystko, mamy w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek!
Zachęcamy również do odwiedzenia strony 20yearsof.cdprojektred.com, na której za pośrednictwem urodzinowej galerii możecie podzielić się wspomnieniami związanymi z grami CD PROJEKT RED i w ten sposób włączyć się w obchody naszej rocznicy! Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, co dla nas przygotowaliście!
 
Wy kończycie 20 ja 30 wszystkiego najlepszego nam i ciągłego rozwoju i pokonywania wyzwań, Pozdrawiam ;)
 
Mi ciężko świętować, bo praktyki CDPR w ciągu ostatnich paru lat obrzydziły mi tą firmę. Mogę tylko życzyć, by wyszli na prostą by znowu byli tymi wspaniałymi REDami co sprzed W3.
 
Możesz wziąć udział we wszystkich wyzwaniach, ale po jednym zwycięstwie nie możesz ubiegać się o kolejne.

Akceptowane są wyłącznie odpowiedzi w języku angielskim.


To już lepiej było czegoś takiego wcale nie robić ewentualnie zorganizować jakiś konkurs artystyczny.
 
Top Bottom