SOLVED 3 świnki wyłączają mi monitor

+
3 świnki wyłączają mi monitor

Witam wszystkich

Piszę z dziwnym problemem związanym z Wiedźminem 3 krew i wino
Podczas wykonywania misji "Dawno Dawno Temu" w krainie tysiąca baśni podczas poszukiwania niebieskiej fasolki w chatce świnek mam błąd(problem).
Monitor mi się wyłącza, dźwięk gry słychać (tzn muzykę) komputer pracuję, oczywiście nie ma reakcji klawiatury oraz myszki pozostaje tylko zrobić reset.

Zrobiłem już reinstalacje dodatku oraz aktualizację sterowników graficznych lecz nie pomogło. Grę wyrzuca mi zawsze gdy zniszczę chatkę świnek i uderzę je 2 razy.

Pragnę nadmienić że ową grę posiadam na platformie steam.

Jakieś sugestię?

Pozdrawiam
 
Spróbuj kilkukrotnej weryfikacji plików gry (nawet pomimo pozornego braku różnic). Na GOG-u w 50% przypadków rozwiązuje to podobne problemy, nie wiem jak będzie w przypadku STEAM-a.
 
Psia krew nic nie dało.
Zastanawiam się czy jakoś nie obejść tej misji bo to zajęło mi już za dużo godzin a tak naprawdę powinno około 10 minut.
 
To spróbuj może wczytać wcześniejszy sejw. Może coś się skiełbasiło przy zapisie i krzaczy.
 
To nie to już próbowałem. najwidoczniej będę musiał pobrać grę od nowa a to jest złe bo 16h zajmuje pobranie.
 
Cześć
Mam kilka pytań:
1. Czy zawiesza się tylko gra czy cały komputer? Jeśli pojawi się czarny ekran, to kliknij (alt+ctrl+delete) lub (alt+tab), jeśli nie będzie reakcji, to znaczy, że wszystko się zawiesiło.
2. Czy poza tym błędem gra działa dobrze?
3. Może to pytanie jest dziwne, ale czy ten błąd pojawia się zawsze, kiedy zaatakujesz świnki dwa razy? Może spróbuj jakoś inaczej je zabić :p
 
Zawiesza się cały komputer.
Grę przeszedłem całą. Podstawę + serce z kamienia, a dopiero przy krew i wino podczas tej jednej misji mam problem.
przez 2 minuty próbowałem ja obijać igni i kuszą, lecz znów wyłącza się ekran.

Reinstaluję całą grę, jutro napiszę czy pomogło.
 
Last edited:
Top Bottom