3 urodziny Forum :)

+

Keth

Ex-moderator
3 urodziny Forum :)

Hej :)Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, pierwsze forum Wiedźmina zostało otwarte 1 września 2004 roku. A więc, dzisiaj mijają równo 3 lata od tego wydarzenia :) Co prawda, jakiś czas temu poprzednie forum zostało zastąpione nowym, ale „Forum”, jako coś więcej niż tylko strony, style i schematy niezmiennie trwa nadal. Twa, a nawet się rozwija ;) Na koniec, ze swojej strony, chciałem podziękować osobom Zasłużonym dla Forum, w szczególności Fallenowi, Jankowi, Draghmarowi, Dziadowi, Funkiemu, Tiborowi, Daerdinowi i Wam wszystkim, Drodzy Forumowcze, bez Was to Forum nie byłoby tym, czym jest :)Dzięki! :)
 
Keth said:
"i Wam wszystkim, Drodzy Forumowcze, bez Was to Forum nie byłoby tym, czym jest :)"
Tak gdyby nie my to nie miał by kto narzekać :) i wyprowadzać z równowagi RedówJa jestem praktycznie nowy od paru tyg. tutaj siedźę :)
 
Ech, ciekawe ile jeszcze wytrzymamy ;). Już widze te nowe tematy po premierze gry - "ej, a mi nie działa, zgrałem cracka i nic" :D. Modzi będą mieli ciężkie życie (zreszą to chyba już mają ciężkie ;)).
 

arczi

Forum veteran
jestem tu od 2 lat. wcześniej śledziłem forum,ale bez własnego konta. fakt, szybko ten czas minął. to wchodzi w krew, pierwsza czynność po włączeniu internetu, to wejście na forum:) pewnie dopiero po premierze troszkę się to zmieni, w końcu lepiej gadać o grze, której jeszcze nie ma:)
 
Ja tu jestem "dopiero" od grudnia '05, ale chyba mogę się nazwać "weteranem"? ;)btw: Jak patrzę na moje pierwsze posty... ;D
 
Yarp - coraz mniej nas już, starych weteranów forum.100 lat, niech żyje forum i wszyscy, którzy na nim siedzą od początku i dłużej. ;)
 

arczi

Forum veteran
moim zdaniem klimat totalnie się zatracił wraz ze zmianą forum, tej szaty graficznej. to już nie jest to co było. obecnie zwykłe forum, jakich wiele w sieci...
 
arczi said:
moim zdaniem klimat totalnie się zatracił wraz ze zmianą forum, tej szaty graficznej. to już nie jest to co było. obecnie zwykłe forum, jakich wiele w sieci...
mnie tez generalnie podobalo sie stare forum, ale do nowego mozna bylo sie przyzwyczaic....nowe wrogiem starego ;)
 
Jestem tutaj dopiero od nowego forum, więc nie wiem jakie było stare, mimo że czasem parę postów przeczytałem. Nie wiem z czym się miał wiązać ten klimat i nie wiem jak na jakimkolwiek forum może panować klimat :D.
 

faile

Forum veteran
"Data rejestracji: 02 Wrzesień 2004"szybko minelo :eek:jednak nie bywam juz na forum tak czesto jak kiedys...
 
arczi said:
moim zdaniem klimat totalnie się zatracił wraz ze zmianą forum, tej szaty graficznej. to już nie jest to co było. obecnie zwykłe forum, jakich wiele w sieci...
nie o wygląd chodzi..:)
 
Ja tu nawet roku nie siedzę, więc weteran ze mnie żaden. ;)Ale forum odkąd tu jestem rozwinęło się imponująco, choć klimat gdzieś się zagubił. Niekoniecznie przez samą kolorystykę/układ strony, to też zależy od użytkowników. :) Co nie znaczy, że jest źle.Oby po premierze gry nastały tu jeszcze lepsze czasy.
 

Similar threads

Top Bottom