5 urodziny gry Wiedźmin

+
5 urodziny gry Wiedźmin



Dokładnie dziś mija 5 lat od momentu kiedy pierwsza część gry Wiedźmin zagościła na ekranach Waszych komputerw. Czas, ktry upłynął od premiery pierwszego Wiedźmina był dla nas czymś wyjątkowym każde z lat, miesięcy, dni i godzin pracy nad przygodami Geralta były dla zespołu CD Projekt RED jak niesamowita podrż, z ktrej żaden z nas nie chciałby wracać. Był to także czas wzmożonej pracy i wielu poświęceń ale jednocześnie okres ogromnej satysfakcji, a także potężnych osiągnięć. Tak powstały gry Wiedźmin i Wiedźmin 2.
Kiedy zaczynaliśmy prace nad naszą pierwszą grą, nigdy nie spodziewaliśmy się, że Wiedźmin zdobędzie aż tylu oddanych fanw. Dzięki temu, że kochamy to co robimy, udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, ale oczywiście nie dalibyśmy rady bez Was graczy. Chciałem Wam zwyczajnie podziękować, wszystkim i każdemu z osobna, za Wasze wsparcie przez te wszystkie lata. Dzięki!
Adam Badowski, Szef Studia CD Projekt RED
 
Śliczny ten nekkeruś. :D
A poważnie - dziękujemy my, gracze, za oddanie w nasze zachłanne łapki gier, które zabrały nas w świat znany z opowiadań i sagi, za godziny spędzone przed monitorem i za satysfakcję z ukończenia tych gier. To nic, że były bugi, że czasem coś było nie tak. Grunt, że ogólnie była i nadal jest, przednia zabawa. :)
Tak trzymać! Grzecznie czekamy na więcej.
 
To Wam należą się podziękowania za to wszystko co zrobiliście dla Nas.

Bez Was polska branża elektronicznej rozgrywki nie była by taka sama.

Życzę Wam kolejnych świetnych lat pracy i jeszcze więcej fanów!

Dziękujemy Wam za wszytko!
 
tak... Nekker Świetny a zarazem śliczny ;)
robert70r dobrze prawi. Popieram :D
o Alcatraz1024 również...
 
Ja też dziękuję, Adaś.


BTW - co jest wokół tej piątki? Siakieś gałki oczne i szczęka? :D
 
Nie chce nic nikomu imputować, ale to w końcu klimat wyciągnięty z książek dał tej grze taką popularność. Można to zauważyć porównując Wiedźmina 1 i 2, w część pierwszą grało się parędziesiąt razy natomiast w drugą góra 3. Źle zrobiliście porzucając słowiański mroczny klimat, Zabójcy Królów przesiąkają fajerwerkami rodem z amerykańskich filmów, a to niezbyt dobrze działa na grywalność, przynajmniej w Europie. Ale co tu dużo mówić, w końcu za niedługo wychodzi RED Kit, to być może powstaną mody przywracające Wieśkowi drugiemu to "coś".

Ale wracając do tematu, to wasza pomoc przez te 5 lat, była po prostu boska. Wielkie podziękowania dla całego zespołu.
P.S. Nekker fajny, tylko czapa coś za bardzo się błyszczy.
 
Jeżeli chcielibyście wygrać Wiedźmina 1 lub Wiedźmina 2 na GOG'u, to zapraszamy na stronę serwisu VG247, gdzie przez weekend możecie wygrać kody na obie gry. Nawet jeśli posiadacie już oba tytuły, to możecie wyrazić swoją miłość do ulubionej produkcji przez obdarowanie nią znajomego. Zapraszamy do zabawy!
 
Dziękujemy za tak piękną, niezwykle klimatyczną i wciągającą na baaaaaardzo długie godziny gę. Jest to świetna okazja żeby przejść któryś tam raz z rzędu W1.
 
Dzięki takim produkcjom jak Wiedźmin zaczynam dostrzegać potrzebę organizacji jakichś dostojnych gali dla branży gier video takich jak rozdanie oskarów czy nike, bo według mnie Wiedźmin jest pełnoprawnym tekstem współczesnej kultury, a nawet pod względem treści przewyższa wiele filmów.
Życzę wielu owocnych (w wiadomo co) lat pracy i dziękuję.
 
Jestem wśród Waszej społeczności stosunkowo młodym fanem, ale kocham to co REDzi robią.
Obie gry urzekły mnie swoją historią i przede wszystkim - wspaniałymi postaciami w grze, które posiadają niepowtarzalny, osobliwy i unikalny charakter.

Nigdy żadna gra nie porwała mnie na tyle czasu, naprawdę jestem z Was dumny widząc efekty Waszych działań.
Zarówno Wiedźmin 1 i Wiedźmin 2 nie były szybkimi produkcjami typu Dragon Age II - ale porządnymi erpegami nastawionymi na maksymalnie dobrą jakość rozgrywki.

Oby Cyberpunk i Wiedźmin 3 skopały tyłki produkcjom BioWare'u i Bathesdy
-REDzi 2014-2015 to Wasz czas
 
Nie zapomne jak po raz pierwszy odpaliłem Wieśka te pięć lat temu na swym kompie
Dziękuję wam RED za wysiłek i pracę jaką w nią włożyliście i STO LAT
 
Jak ten czas szybko biegnie..., nieubłagany czas. Dla Geralta, jego świat, jego życie jak by zatrzymał się w miejscu. Dla twórcy sagi Andrzeja Sapkowskiego jak i dla wszystkich innych, teamu CDPR, fanów, stron fansite, niestety czas biegnie bardzo szybko. Na pewno dla mnie ta pierwsza odsłona czyli Wiedźmin była niezapomnianym przeżyciem. Godzina za godziną wgłębiałem się w świat fantasy, w jego piękno jak i upiorne, żywcem wyjęte z koszmarnego snu postaci, potwory, zjawy. Intrygi, knowania, drogi wyboru a w końcu epilog i wyjaśnienie całej historii. Kiedy w tym roku powróciłem znów do Wiedźmina 1, ten sam dreszczyk emocji zawładnął mną na nowo. Dzięki zyczliwości takich ludzi jak: Adam Kiciński, Agnieszka Szóstak czy Marcin Momot, dawny serwis (w nowej odsłonie) fansite http://www.witcher.phx.pl/ zaczyna znów żyć.

Dziękuję Wam wszyskim :)
 
Top Bottom