5 urodziny gry Wiedźmin

+
I z góry przepraszamy za Serka i jego wesoły spam :p

E: Masz orena Ser, bo Ci niedawno jakiegoś obiecałam, a byłam wtedy spłukana.
 
Nooo już nie taki znowu nowy. ;) Ale dłuższą chwilę mnie tu nie było to fakt. Prawdę mówiąc na tyle długą chwilę, że mi się licznik postów ze starego forum wykasował. Trzeba będzie popracować nad nowym. ;)
 
AgaSz said:
W takim razie gratulacje! :) A za wszystkie życzenia rzecz jasna dziękujemy! Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić wspomnieniami z czasu premiery pierwszego 'Wieśka' (co wtedy robiliście, jak tu trafiliście, itd.), to oczywiście zachęcamy! :)

Trafiłem tu przypadkiem jakiś link na stronce był z reklamą gry Wiedźmin 1 - Mega Polska premiera i w ogóle :) Iii o tak tu jestem od 2007 roku ;) A co wtedy robiłem hmmm chodziłem do szkoły :)
 
RedpowerPl said:
Ser-ek wytłumaczy co i jak jeżeli chodzi o nabijanie postów :)
Serek?Patrz,przyjacielu:
Serek dołączył do komjunity...O,w mordę;jutro rocznica-czwarta.Ale...Dołączył w 2008 roku i ma 2764 posty,co daje 2.58 posta na dzień.

Ja dołączyłem w lipcu tego roku i mam 999 postów ze średnią 8.27.

I kto lepiej bije w licznik? :D *

*cyfry na chwilę pisania posta
 
W tajemnicy powiem ci, że Ser ma tak naprawdę 3746 postów, ale forum było tak zniesmaczone niektórymi, że postanowiło ich nie liczyć :D
 
szypek26 said:
W tajemnicy powiem ci, że Ser ma tak naprawdę 3746 postów, ale forum było tak zniesmaczone niektórymi, że postanowiło ich nie liczyć :D
To jak musiał Keth zgrzeszyć, ze stracił ponad 5k postów?? :p
 
szypek26 said:
W tajemnicy powiem ci, że Ser ma tak naprawdę 3746 postów, ale forum było tak zniesmaczone niektórymi, że postanowiło ich nie liczyć :D

Mowa o skasowanych przez modków, czy tych, które zostały zjedzone przez nowe forum?
 
Tych, które zostały zjedzone. One wciąż są w jakiejś zmiennej przechowywane i da radę do nich dotrzeć, ale z przyczyn bliżej nieznanych - forum sobie wyświetla po swojemu. LOL'd
 
ser-ek said:
To jak musiał Keth zgrzeszyć, ze stracił ponad 5k postów?? :p


Ciachnęło, wybuchło i zaczęło promieniować i chyba tak to wyszło, nie oszczędzając nikogo... :p
 
szypek26 said:
W tajemnicy powiem ci, że Ser ma tak naprawdę 3746 postów, ale forum było tak zniesmaczone niektórymi, że postanowiło ich nie liczyć :D

I tak mnie nie przebija. :D
Sory za kompletny off,ale jeśli byłbyś tak miły to powiedz,ile ja bym miał teraz na liczniku razem ze starym kontem na nick marioiron.O ile jest taka możliwość. :)
 
A to konto nie zostało skasowane przypadkiem? Bo nie mogę go wyszukać...
Na tym profilu pokazuje ci dobrze - ile napisałeś, tyle masz.
 
szypek26 said:
A to konto nie zostało skasowane przypadkiem? Bo nie mogę go wyszukać...
Na tym profilu pokazuje ci dobrze - ile napisałeś, tyle masz.

Było skasowane,owszem.Dlatego napisałem,o ile jest taka możliwość.Widać-nie ma.
Dzięki za trud i chęć spełnienia mojej niedorzecznej prośby. :D
 
Top Bottom