5 urodziny gry Wiedźmin

+
piotress said:
A będzie planszówka wiedźmina?

jestem ogromnym fanem współczesnych planszówek (Gra o Tron, Bitwy Westeros, Posiadłość Szaleństwa, Arkham Horror, BattleStar Galactica, Osadnicy z Catanu, Cytadela itd.) i wiedźmińska planszówka kusi jak cholera, ale po wiedźmińskich karciankach od Kuźni Gier chyba jednak zostawmy Geralta w spokoju (
 
Od tego 2007 czas rzeczywście szybko zleciał, ale jak powiedzieli koledzy przede mną - gratulacje i czekam na Wiedźmina 3 ;).
 
Sto lat REDzi! Kocham Was, to co robicie i to co stworzyliście! Z niecierpliwością czekam na wszystkie Wasze produkcje!
 
Fajny art, najlepszego Redzi ; ) Mam nadzieję, że Wiedźmina 3 doczekamy się przed 10. rocznicą : P
 
Chryste, czyli siedzę tutaj już grubo ponad pięć lat. Pamiętam, jak tuż przed premierą latałem w poszukiwaniu kolekcjonerki i jaką miałem radochę, jak mi się ją udało zdobyć za normalną cenę... (na allegro ceny sięgały absurdu)
 
To już pięć lat minęło od czasu tego pamiętnego wydarzenia?
Chociaż najbardziej utkwiło mi w głowie zamówienie przedpremierowe, bo do samej gry na porządnie usiadłem dopiero... po ponad pół roku od premiery .
 
Najlepszego!
Pamiętam, że akurat w tym czasie, gdy wyszła gra, pisałam swoją pracę maturalną, która właśnie dotyczyła Wiedźmina.
Z czystym sumieniem mogłam mówić rodzicom, że grając, zgłębiam bardzo dokładnie wybrany przeze mnie temat :D
 
Kamila said:
Najlepszego!
Pamiętam, że akurat w tym czasie, gdy wyszła gra, pisałam swoją pracę maturalną, która właśnie dotyczyła Wiedźmina.

Nie żartuj, że robiłaś to już w październiku. :D
 
Firnomir said:
Nie żartuj, że robiłaś to już w październiku. :D
Nom, też w to nie wierzę. Ja se chciałem zacząć coś pisać na ~1 miech przed i skończyło się na improwizacji :p


Więc sorry Kama, ale w cuda nie wierzę :D
 
Firnomir said:
Nie żartuj, że robiłaś to już w październiku. :D

Plan ramowy miałam już w październiku. Dla mnie to by było na tyle jeżeli chodzi o pisanie, nic więcej na papierze nie miałam :p Chodziło mi raczej o czytanie książek, które mi do tej prezentacji były potrzebne. Źle się wyraziłam
 
W takim razie gratulacje! :) A za wszystkie życzenia rzecz jasna dziękujemy! Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić wspomnieniami z czasu premiery pierwszego 'Wieśka' (co wtedy robiliście, jak tu trafiliście, itd.), to oczywiście zachęcamy! :)
 
Top Bottom