60 lvl na najtrudniejszym poziomie

+
60 lvl na najtrudniejszym poziomie

Witam.
Mam drobne pytanie. Kończąc grę na najtrudiejszym poziomie w 100% można dobić 60 lvl, czy raczej nie jest to możliwe bez przyszłych dlc/ubijania wiele godzin potworów? Ciekawi mnie to, a nie wiem, czy raczej uprzątać sobie głowę, by zadania nie bywały szare, czy mogę kilka popuścić, a i tak 60 lvl wejdzie.
 
bez grindowania na respawnujacych sie potworach bedzie to niemozliwe. ja za 1 razem gralem okolo 100h i zrobilem prawie wszystkie questy jakie tylko byly i z 80% miejsc na wszystkich mapach i mialem 35 level. gralem na przedostatnim poziomie trudnosci. na najtrudniejszym poziomie dostaje sie mniej doswiadczenia, wiec moze byc ciezko dobic do tego 35 levelu w ogole.
 
Jest to niemożliwe i w ogóle bezcelowe. Jakoś udało mi się zrobić wątek główny gdzie dostałem za niego expa w 90% czyli prawie zawsze robiłem w zakresach lvl. 95% rzeczy jakie mi zostały ( a które robię bo gra jest niesamowita a brak expa mi nie wadzi ) są dla mnie na szaro. Zakładam że po zrobieniu wszystkiego wbije może 36-37. Poza tym tak wygląda rozwój Geralta u mnie po skończeniu historii ( 152 godziny ) - http://scr.hu/8d5/f8snb . Na cholerę mi kolejne levele i skill pointy ? :)
 
Nie sądzę, że da się dobić do 40 lvl.
U mnie cała ekipa siedzi na statku z kamieniem słonecznym ... od 2 tygodni. A ja biegam i łykam wszystkie znaki zapytania i wykrzykniki. Lvl 35 i jedyne co mi daje expa to gniazda potworów i opuszczone osady :(
Z bitwą finałową może zrobię 36-37 i tyle.
 
Na 34 skończyłem grę i nie zostało wiele do roboty. Myślę że opcjonalny jest 38 w skrajnych przypadkach 40 jak pilnujesz misji per level
 
Wątek główny można skończyć na maksymalnie 43 poziomie (wykluczam użycie konsoli i mniej efektywne expienie po 2expa za moba)

Wystarczy tłuc widłogony 36 lvl podczas misji Tedd Deireadh (nie jestem pewien czy tak sie nazywała :D), generalnie jest to misja kończąca w3 gdzie mamy lecieć za yen do wieży tor gvalch'a. Zamiast tego na widok olbrzymów zatrzymujemy się i podziwiamy widoki, spadające głazy a przy okazji mordujemy spawnujące się widłogony :)
 
Wątek główny można skończyć na maksymalnie 43 poziomie (wykluczam użycie konsoli i mniej efektywne expienie po 2expa za moba)

Wystarczy tłuc widłogony 36 lvl podczas misji Tedd Deireadh (nie jestem pewien czy tak sie nazywała :D), generalnie jest to misja kończąca w3 gdzie mamy lecieć za yen do wieży tor gvalch'a. Zamiast tego na widok olbrzymów zatrzymujemy się i podziwiamy widoki, spadające głazy a przy okazji mordujemy spawnujące się widłogony :)

Hehe. Sposób idealny. One się przestają respić, jak tak i jest ich skończona ilość, że tylko 43 lvl?
 
U mnie Vivaldi się popsuł.
Pożyczył kasę raz. Stwierdził, że nie muszę oddawać. I teraz ani nie pożyczę, ani poprzedniej nie oddam.
 
Top Bottom