7. rocznica Wiedźmina 3: Dziki Gon

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Dokładnie 7 lat temu odbyła się premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

W3_7th_anniversary_1920x1080_PL.png


Dziękujemy Wam za wszystkie życzenia i pozytywne wiadomości w tym specjalnym dniu i na przestrzeni lat.

Dzisiaj stawiamy wszystkim kolejkę w Karczmie Siedem Kotów!
 

addar

Forum veteran
Cudna grafika. Moja nowa blokada telefonu. Dajta pany wyższe rozdziału na tapety na monitory
 
Sprawmy aby ta 7. rocznica była jeszcze lepsza!

Z radością informujemy, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole najnowszej generacji jest planowana na Q4 2022.

Do zobaczenia na Szlaku!
Możemy spodziewać się w najbliższym czasie jakichkolwiek materiałów z tej wersji?
 
RED'zi pewnie będą trzymać materiały (niemal) do ostatniego momentu przed premierą.

Tak więc, zapewne materiały w okolicach października/listopada, a premiera blisko świąt.

P.S. W październiku (26 powołując się na Wiki - bo sam już dokładnie nie pamiętam :p ) będzie 15 rocznica początków serii, czyli wydania W1. Może tak zapowiedź re-make'u pierwszej odsłony? A jeśli nie to chociażby pełne wsparcie dla pierwszych odsłon na Steam Deck.
 
Sprawmy aby ta 7. rocznica była jeszcze lepsza!

Z radością informujemy, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole najnowszej generacji jest planowana na Q4 2022.

Do zobaczenia na Szlaku!
critical-role-crit-role.gif

Będzie grane!
 
I cyk tapeta na pulpit :D

Sprawmy aby ta 7. rocznica była jeszcze lepsza!

Z radością informujemy, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole najnowszej generacji jest planowana na Q4 2022.

Do zobaczenia na Szlaku!

Ech, teraz muszę odwiesić siodło na kołek i zawiesić działalność :p A tak dobrze mi szło i już miałem zabierać się za przechodzenie dodatków! No nic, w takim razie od jutra będę jarl Wallaceson (nie mylić z Salcesonem) i udam się na podbój Anglii, żeby gdzieś przeczekać :p
 
Dokładnie 7 lat temu odbyła się premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

View attachment 11305672

Dziękujemy Wam za wszystkie życzenia i pozytywne wiadomości w tym specjalnym dniu i na przestrzeni lat.

Dzisiaj stawiamy wszystkim kolejkę w Karczmie Siedem Kotów!
Dokładnie 7 lat temu odbyła się premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

View attachment 11305672

Dziękujemy Wam za wszystkie życzenia i pozytywne wiadomości w tym specjalnym dniu i na przestrzeni lat.

Dzisiaj stawiamy wszystkim kolejkę w Karczmie Siedem Kotów!
Witam, takie male pytanie do redów, wszedzie opisywane wampiry wyzsze sa ze nie rzucaja cienia, a w dodatku krew i wino jak najbardziej wszystkie wampiry rzucaja cien. Wiem ze to taki maly szczegól który malo kogo interesuje, ale lubie wasze produkcje i przedewszystkim z tego wlasnie slyniecie, ze “szczególosci”. Z racji ze nie dlugo wyjdzie w czwartym kwartale 2022 roku nextgenowa wersja gry, to moze byscie zadbali o ten maly szczegól dla jeszcze fajniejszej rozrywki?
 
Sprawmy aby ta 7. rocznica była jeszcze lepsza!

Z radością informujemy, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole najnowszej generacji jest planowana na Q4 2022.

Do zobaczenia na Szlaku!
Zauważyłem, że w ostatnich zapowiedziach nexgen'a mówi się tylko o wersjach na konsolę. Jeszcze w pierwszych dwóch zapowiedziach wspominano także o PC. Czyżby to celowy zabieg czy tylko oszczędność w druku ?

Przy okazji, jeśli nowa Saga zacznie się od Lary Dorren to przewidziałem :)
 
Last edited:
Top Bottom