8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs

+
8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs



Po paru dniach spekulacji i zgadywanek poznaliśmy szczęśliwcw, ktrzy swoją aktywnością, zaangażowaniem i wyjątkową osobowością zapracowali na zaproszenie do naszego studia. Jeśli jednak nie znalazłeś/łaś się w gronie wybranych - nie martw się, mamy jeszcze kilka wolnych wejściwek, ktre z chęcią Wam rozdamy. Gdzie jest haczyk? Tym razem będziemy wymagali Waszego zaangażowania. Waszym zadaniem będzie przedstawić w dowolny sposb sytuację z życia Forum (społeczności), ktra najbardziej zapadła Wam w pamięć. Nie ustanawiamy żadnych ograniczeń dotyczących formy, pamiętajcie jednak, by prace pisemne nie były dłuższe niż 600 słw, a utwory muzyczne bądź filmowe nie przekraczały 5 minut. A teraz pira, dłuta, czy co tam znajdziecie - w dłoń i do roboty! Zaproszenia czekają! Prace konkursowe prosimy wysyłać do 5 listopada włącznie (poniedziałek) przez PW do Ketha.
 
Ło matko... już się boję pracy sera naszego... Czyżby rzeźba w serze? :D



Pamiętaj aby nam to udostępnić... Aczkolwiek boje się o moją psychikę. ;p


Te, ja tu ten zaszczytny tytuł dostałem od pewnej osoby za... no to już pod spam podchodziło i nie wyrzeknę się na rzecz byle... spamerka. Ja spamowałem gdy ty... nie wiem co ty wtedy robiłeś. :D A, że mam mało postów? Nie liczy ilość spamu tylko jakość. :D Ale masz racje jak awril wrócił to chyba będę musiał zmienić... ;/
 
NapoleonPL said:
Ło matko... już się boję pracy sera naszego... Czyżby rzeźba w serze? :D
Nie, ale mam zamiar zrobić coś mocno porypanego. Takie coś, że jeśli nawet (a pewnie tak będzie) nie uda się dostać wejściówki, to powinno to zapaść w pamięć :p


Ofc, jeśli czas pozwoli i wyjdzie mi to :p


Co do psychiki - wytrzymaliście mój spam, to to też wytrzymacie^^

EDIT: Ej, dziadu ty! Kasuj ten podpis z sygnaturki!
 

garram

Forum veteran
Gdyby nie lęk o plagiat moja praca wyglądałaby tak jak na zdjęciu. Tytuł "FoRóm gdzie jezdeś" odnosiłby się do sytuacji około premierowej W2 na forum :)

 
MM360 said:
...przedstawić w dowolny sposób sytuację z życia Forum (społeczności), która najbardziej zapadła Wam w pamięć...

Tylko jedno przychodzi do głowy: Nocna Premiera i 50 Mb.
 
mar-ion said:
Tylko jedno przychodzi do głowy: Nocna Premiera i 50 Mb.

Nie tylko Tobie mi to od razu przyszło do głowy :p Brak forum pisanie postów w jakimś tam temacie zastępczym. Niektórzy pisali w imieniu Redów kłamliwe posty ehh to były czasy :p
 
@Keth no coś tam było :p Wiesz 50mb to taka radosna sprawa ale były też smutne chwile np.odejście Tomka Gopa :( itd.. Premiera W1 i W2 inne super mega tajne projekty.
 
...to kto ma nagrania ze zlotu WO?


PS bardzo dobrze że konkurs jest do 5 - jestem wyjechany na ten czas w góry i nie mam dostępu do żadnej gitary i nagrywalnika. Myślę że nie tylko mnie się tyczy taki problem!
 
Narzekacie z tą premierą EK.... zarwałem nockę wprawdzie i niewyspany poszedłem do szkoły ale koszulkę fajną dostałem. Dzięki jeszcze raz za nią. :D
 
Jakby co, nie biorę odpowiedzialności za powstałe podczas oglądania mojej pracy szkody psychiczne. Do niedzieli powinno być gotowe.
 
I tu się rodzi pytanie... Czy ja jestem w stanie napisać jakąś zapierającą dech w piersiach historię? Zdecydowanie nie. No trudno. Może jakieś piktogramy.
 
Top Bottom