8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Obstawiam Kamilę. :D

I życzę Ci, Kochana... nie wiem czego Ci życzyć. Może wygodnych butów do ucieczki? XD Wiesz, weź jednak stare glany, nowe nie są jeszcze wystarczająco rozchodzone. XDD
 
Ja obstawiam Sylvina, bo kiedyś prowadził galerię prac forumowiczów. Ale od 3 lat nie robi już nic xD

Co do Kamili, prócz nabijania postów w offtopicu w quizach, to co zrobiła?? :p
 
ser-ek said:
Co do Kamili, prócz nabijania postów w offtopicu w quizach, to co zrobiła?? :p

Ma cycki.

Sądzę, że kluczem nie są konkretne zasługi, a po prostu bycie częścią komjuniti.
 
No jak to co?! <święte oburzenie> A uczenie mnie LoLa? XD

Poza tym widziałeś Ty kiedy Mru poza offtopem? Bo ja nie. :p To już Ciebie częściej we wsparciu widuję. XD
 
bassiunia said:
Poza tym widziałeś Ty kiedy Mru poza offtopem? Bo ja nie. :p
Noo, tak się składa, że ja tak, widziałem go w zamierzchłych czasach w roli administratora versusowej części forum z ramienia O2T, a to nie byle co ;P xD

bassiunia said:
Ja obstawiam Sylvina, bo kiedyś prowadził galerię prac forumowiczów. Ale od 3 lat nie robi już nic xD
Filmiki robi dalej (również z Wiedźmina) ;P
 
Keth said:
Lubimy twisty rodem z Losta ;)
To kto teraz?

- Kamila
- Bassiunia

Jedna z nich na 100%.


P.S: O Pro Spamerze nie zapomnijcie. Chociaż do zmywania szklanek po imprezie^^
 
Heh, tego byłem pewien, że bez Radka by się nie obyło na tym zlocie ;P Czyli WO ma silne lobby xD

A co do nowych slotów, to czyżbyście sobie zdali sprawę, że niezaproszenie żadnej z pań byłoby lekkim nietaktem i postanowiliście naprawić ten błąd? ;P ;]
 
Ser, ja już mówiłam, że się nie nadaję, bo jedyne co robiłam, to quizowałam.
Do tego więcej działałam w dziale Versusa. Tutaj tylko sprzątam :p

Gratulacje dla Sylvina :)
 
Hostile said:
A co do nowych slotów, to czyżbyście sobie zdali sprawę, że niezaproszenie żadnej z pań byłoby lekkim nietaktem i postanowiliście naprawić ten błąd? ;P ;]
-100 do samopoczucia i nastawienia ;(

A Radziowi gratuluję ponownie ;)
 
Top Bottom