8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Właśnie zauważyłem, że razem z Radziem i Firem tworzymy trójkąt. Pachnie mi to masońskim spiskiem :p
 
kptwlodzimierz said:
Teraz okaże się, że kryterium wyboru kolejnych uczestników będzie liczba postów w tym temacie - i zaproszenia dostaną socchi, Arwil i ser-ek :D
Nie mam nic przeciwko weściówce dla mnie i Socchiego


ale Serek?


w przeciwieństwie do nich mam jakiś wkład w community
wkładałem w community zanim wiedziałeś o istnieniu Forum, wyrobie mleczarski.
 
Ja , o ile sobie przypominam - założyłem społeczność na fejsbóku o ekranizacje wiedźmina ..... Więc coś tam zrobiłem. Ciekawe jaki jest limit zaproszeń z forum ( pewnie pojutrze znowu przybędzie trzy wolne miejsca )
I chyba niektórzy z zaproszonych daleko mieszkają od wawy , będzie wam się chciało specjalnie na to gnieść się w pociągu>? ( chociaż warto!)
 
Wallace said:
Właśnie zauważyłem, że razem z Radziem i Firem tworzymy trójkąt.

Widzę, że się ujawniamy! 3<

A tak poważniej, ale wciąż niepoważnie, - to jest oznaka sił WO! Wieczny Ogień jest... wieczny! :p


Wallace said:
Ramzes, upoważniam cię do zasiania ZAMĘTU
<br>
Dzięki, mistrzu.<br><br>Arwil - lubię Twój nowy styl odpowiedzi.<br>
 
SUPERARWIL said:
wkładałem w community zanim wiedziałeś o istnieniu Forum, wyrobie mleczarski.
Dajesz go arwil!

Popieram przedmówców, ten styl wypowiedzi jest świetny.
 
SUPERARWIL said:
wkładałem w community zanim wiedziałeś o istnieniu Forum

Mógłbyś doprecyzować, o jakich przedstawicielach community mówisz? Bo ja sobie żadnego wkładania nie przypominam;)
 
SUPERARWIL said:
Nie wiem jak to odebrać.
Chciałam powiedzieć, że fajna dupa z twarzy z Ciebie, no ale przecież tego nie powiem.

SUPERARWIL said:
Edit: Ło, Arwil, ale masz wielką prawą pięść! :eek:
Pewnie dużo ćwiczy tą dłonią :p

E: Arwilu, to zdjęcie z dołu jest urocze.
 
nikt nie ma jaj by wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, wiec powtórzę:


anal, twoje obrazkowe posty są dla mnie niczym promyczki słońca w pochmurny dzień!


gower dostał herbatkę z prądem i nie pamięta, hihihihihi
 
Top Bottom