8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
BrodzislawNazwaWyswietlana said:
Jak najbardziej zasadny, suchar-ku.
Nie Bredź.


@UP
Wasze Szypkowatość, nie zasługuję na takie wyróżnienie.


EDIT: Najlepiej wziąć se na celownik posty jakieś lamy i je minusować, nie? Nawet jeśli by były sensowne. A z reguły tą lamą jestem ja :p
 
ser-ek said:
Nie Bredź.
Niezła taktyka, rzucić solidną przynętę na minusy, a potem przez resztę dnia rzucać sucharami bez konsekwencji!

ser-ek said:
EDIT: Najlepiej wziąć se na celownik posty jakieś lamy i je minusować, nie? Nawet jeśli by były sensowne. A z reguły tą lamą jestem ja :p
Problem w tym, że nie są sensowne.
 
BrodzislawNazwaWyswietlana said:
Jak najbardziej zasadny, suchar-ku.
Pełne wsparcie, Brodo!




 
Yngh said:
Trzymasz w pokoju miecz? :D

Widzisz w tym coś dziwnego? Ja mam w pokoju dwa.<br><br>@down<br>Kamilo, wyrównałbym serkominusa, ale Arwil wyczerpał me plusy już wczoraj.<br>
 
Aż sobie przypomniałam pewne zdjęcia Arwila z owym mieczem i tatuażem jakiegoś kucyka pony, które krąży po internetach.
Dałabym Ci plusa Arwilu, ale już wszystkie wykorzystałam. Minusy dla Sera niestety też ;/

E: Ależ dzięki Ci bardzo za tego minusa Serze. Doceniam, doceniam.
E2: Dlatego dziękuję :)
E3: Twój misterny plan legł w gruzach Serze, ktoś mi zabrał minusa...
 
No wiesz. Znaj me dobre serce. Podobno zabrakło Ci minusów :p

EDIT: A to szuja jedna no... Tak bezczelnie obrobić Kamilę z minusa...
 
Firnomir said:
Widzisz w tym coś dziwnego? Ja mam w pokoju dwa.
Naprawdę? Chcesz się przekomarzać kto ma w domu więcej uzbrojenia z totalnymi geekami, na forum gry komputerowej?

Serek!
[#10127] Osiągnąłeś dozwoloną ilość negatywnych głosów w ciągu dnia
 
Arwil - za dużo Cie widuję, serio. Jeśli znajdę Cię u mnie w łazience, albo lodówce - nie strzymam i ukatrupię, obiecuję.

Litości!
 
Iwona said:
Arwil - za dużo Cie widuję, serio. Jeśli znajdę Cię u mnie w łazience, albo lodówce - nie strzymam i ukatrupię, obiecuję.

Litości!

Po takim poście przeniesienie laptopa do łazienki / lodówki przez Arwila jest tylko kwestią czasu... Obudziłaś potwora :D
 
Ekhm... Przed chwilą z 5 razy z rzędu odpaliła mi się podczas szukania grafiki w google reklama z napisem:

"Czy jesteś inteligentny?"
 
Yngh said:
Trzymasz w pokoju miecz? :D
That's right, baby, that's just how awesome I am.




Iwono, ranisz mnie, po raz pierwszy w życiu zamiast po prostu spamić, spamię tak żeby zapewnić rozrywkę forumowiczom. Ok, mam już 2 głosy na nie. Kto da więcej!
 
Top Bottom