8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Broady, jeszcze trochę w tym stylu, a poleci ostrzeżenie.
Czy powrót na forum musi oznaczać robienie tu śmietnika?
 
Gower said:
Sen jest przereklamowany;) Zapraszam na nocne zwiedzanie Warszawy:)
Heheeeh, wyśpisz się w pociągu...

...Na stojąco...

...Przy kiblu i wyjściu na peron.

No i jeszcze konduktor nie zapomni Cię spytać czy sprawdził już bilet.

Ewentualnie możesz się naćpać jak ostatnia ściera, w końcu to Warszawa.

Edycja: sorry, błędnie założyłem, że na spotkaniu z REDami będzie chlanie. Właśnie dlatego nie jadę.
 
SUPERARWIL said:
Serek spamuje 5x gorzej i nikt mu nic nie mówi.
Nie no, wyraziłem się niekulturalnie, ale głównie dlatego, że chciałem zwrócić uwagę na fakt, że owijanie niesmacznego tematu w bawełnę nie czyni go smacznym tematem. Mam gdzieś czyjeś preferencje seksualne i dziwi mnie, że nagle na forum Wiedźmina można się wyrażać w ten sposób. Nie poruszałem tego tematu, no ale jeżeli okazuje się, że określenia wulgarne są ścigane z taką stanowczością, a łamanie zasad etyki cywilizowanej konwersacji nie, no to coś jest nie tak drogie Panie, prawda?
 
Serek spamuje głupio, ale nie chamsko. Póki co.
Co nie oznacza, że go bronię - prywatnie to nie lubię tego wątku ze względu na syf i niskie loty niektórych, no ale to prywatna opinia, mam do niej prawo. Bez urazy.
 
Iwona said:
Serek spamuje głupio, ale nie chamsko. Póki co.
Co nie oznacza, że go bronię - prywatnie to nie lubię tego wątku ze względu na syf i niskie loty niektórych, no ale to prywatna opinia, mam do niej prawo. Bez urazy.
Prywatna opinia przestaje być prywata, jeżeli się nią dzieli. Chyba, że chodzi Ci raczej o tworzenie Iwony jako bezosobowego wizerunku w stylu sądowniczym, no ale bez jaj.
 
Iwona said:
Prywatnie to nie lubię Serka ze względu na syf i niskie loty, no ale to prywatna opinia, mam do niej prawo. Bez urazy.
Po raz kolejny rzeknę, szczerość zawsze w cenie, droga Iwono!
 
Nie zrozumiałeś - zapytałeś czym różni się Twoja pisanina od serkowej, że spotkał ją soft. Po prostu twój post był nie tylko głupi, ale i chamski. I o ile, jak widać, panuje w tym wątku bardzo luźna atmosfera, o tyle przesadziłeś.
Prywatnie myślę co napisałam, ale jako że mam trochę inny kolor nicka niż Ty tutaj, mój ogląd sytuacji znacząco różni się od Twojego.

@Arwil: Nie życzę sobie by zmieniać znaczenie moich wypowiedzi w tak wredny sposób. Następnym razem dam Ci ostrzeżenie. Czuj się upomniany.

Koniec dyskusji. Jakby co to istnieje PW.
 
Nie, to Ty nie zrozumiałaś, Iwonko. Widzę, że niektóre rzeczy się nie zmieniły przez te kilka lat!

A Arwil zebrał minusy - mówiłem, że słabe, bo blok tekstu powinien wyglądać podobnie jak oryginał, wtedy może by przeszło.

Tak czy owak powinniście się cieszyć, że Wam zafundowaliśmy przypomnienie tego, jak wyglądało stare forum (no dobra, ja nie byłem sobą, bardziej w nieudolny sposób naśladowałem Socchiego), w porównaniu do gadaniny Serka, Gowera i Mariana (który wydaje się być spoko gościem, przypomina mi siebie sprzed kilku lat; ale ja wtedy byłem głupim smarkaczem...) w stylu polskiego serialu czyli bez stylu, pozdrawiam!
 
Gratuluję Yngh moim skromnym zdaniem wszyscy sobie na to szczerze zapracowali:) Na to w sensie zaproszenie.
 
Hmm... A może by tak wrócić do tematu? Po co ciągnąć kompletnie niepotrzebne kłótnie?

Wiedziałem, że się nie załapię
 
Wybrane osoby pracowały sobie na zaproszenie przez ładnych kilka lat.

Ale dla pozostałych będzie jeszcze szansa, śledźcie stronę :)
 
robert70r said:
Ciekawe czym sobie moja skromna osoba zasłużyła na ten wielki zaszczyt. :confused:

W jednym Komjunity Njusie zostałeś wyróżniony za "siłę spokoju" i "pisanie dużo i z sensem".Może to? :D
 
Top Bottom