8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
PrzemoRi said:
Nie potrzebujecie może stołu na imprezę? - Obiecuje, że nie będę się ruszał!

Jeśli wyglądasz tak to pewnie masz szansę:
http://m.onet.pl/styl-zycia/facet,jkssk

:)
 
Narsereg said:
- Zi3lona
- Szkot; Walec; Wallace; Batman
- Vojtasass
- ser-ek
- Karesh
- Gower
- genNighty

Pozwolę sobie zacytować Roberta Górskiego - "Nie wiem czy jestem godzien". Z drugiej strony byłoby niezmiernie miło znaleźć się w tym, bądź co bądź, doborowym towarzystwie, jednak czy przyczyniłem się w jakiś sposób do rozwoju tego Tworu gdzie teraz mamy okazję spamować? Śmiem wątpić :)

Ale jeżeli basiunia mnie przenocuje to znowu mogę w stolicy się zjawić :D

@down To kiedy rusza preorder wejściówek? :p
 
Vojtasass said:
Undomiel
Szypeque

Kto jeszcze? Wpisujcie miasta.
Och ach och :*

Ja myślę, że kryterium powinna być ilość warnów - wpuściłoby się wtedy paru gagatków do Redu i zobaczyło, jak terroryzują ekipę i paraliżują prace nad... ten tego... Tajemniczym Projektem Dark RPG :D
 
Tak sobie myślę, że laureatów lepiej wybrać przed końcem października, by móc dać potencjalnym pracodawcom znać przed następnym miesiącem, że potrzebne wolne. xP
 
Nocny troszkę nie trafiłeś już bardziej to do mnie pasuje:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/10/d1419ed8ddb283e28785b5cd31cdee0c.gif?1351109924
:p
 
LOL...........



(Zaczekajcie kilka godzin na mój oficjalny komentarz, niech się tylko pozbieram z podłogi...)


Edit:
Narsereg said:
P.S.

Hostaila jakiś czas już nie było, niech lepiej ktoś, kto go lepiej zna, da mu update'a że wygrał, bo znając niezawodność forumowego systemu wiadomości prywatnych, może być z tym różnie. xP
Nie no, ja tu jestem codziennie i na bierząco wszystko śledzę, ale mi się tylko ostatnio pisać nie chce ;P Tak więc żyję ;P
 
Narsereg said:
Tylko dajcie tam ser-ka, bo jak go nie wybierzecie, gotów się obrazić, albo co gorsza zacznie pisać emo - wiersze. Nie godzi się nie wyróżnić Pierwszego Pośród Spamerów na Łiczer Forum. ;]


Ser-ek MUSI być ... Najbardziej wytrwały forumowy troll nie może przejść obok takiego wydarzenia :p .

genNighty, to też porządna instytucja (i zawsze z powrotem do domu trafi ).
 
Będziecie zapraszać tylko obecnych dzisiaj na forum użytkowników, czy również tych, którzy udzielali się znacząco, ale np. nie ma już ich z nami na forum? Mówię tutaj szczególnie o byłych pracownikach CDPR :)
 
Karesh said:
Będziecie zapraszać tylko obecnych dzisiaj na forum użytkowników, czy również tych, którzy udzielali się znacząco, ale np. nie ma już ich z nami na forum? Mówię tutaj szczególnie o byłych pracownikach CDPR :)

Taa...

Nowy komunikat:
"W pierwszym odruchu chcieliśmy zaprosić fanów, ale po namyśle uznaliśmy ze lepiej zaprosić byłych pracowników CDPR, bo nie będzie trzeba tłumaczyć im gdzie są kible."
 
Karesh said:
Będziecie zapraszać tylko obecnych dzisiaj na forum użytkowników, czy również tych, którzy udzielali się znacząco, ale np. nie ma już ich z nami na forum? Mówię tutaj szczególnie o byłych pracownikach CDPR :)


Event jest dla fanów :)
 
nocny said:
Nowy komunikat:
"W pierwszym odruchu chcieliśmy zaprosić fanów, ale po namyśle uznaliśmy ze lepiej zaprosić byłych pracowników CDPR, bo nie będzie trzeba tłumaczyć im gdzie są kible."


Ja wiem gdzie jest kibel - przynajmniej na parterze przy sali konferencyjnej .
 
Keth said:
Jeszcze tylko dodam, że nie jest to jedyna szansa na zdobycie "wejściówki" :)

Mam nadzieję, że nie żaden konkurs plastyczny bo mam mało czasu i 2 lewe ręce. ALE jeżeli bym dostał przypadkiem jakieś zaproszenie (i jak mnie mama puści :D ) to mogę później sam zrobić ręczne zaproszenie na koncert w Gdańsku. :D (może ekipa czerwonych połasi się na wyjazd przez pół Polski żeby się dokulturować) Ew. Mogę wziąć instrument i pokiksować trochę.

Edit: Ale ja się staram Was przekabacić.. :D
 
RedpowerPl - Przyjdziesz z gołą klatą i fagotem by paniom się nie nudziło :D
A ja przyjdę z tobą - jak już zemdleją ja się nimi zajmę...
 
Narsereg, Yngh, Vojtasass, moje typy. Nie wyobrażam sobie by chociaż jednego z nich zabrakło. Jeszcze zanim się zarejestrowałem, to właśnie dyskusje tych panów sprawiły, że pomyślałem, iż to naprawdę sympatyczne i dojrzałe comjunity.

P.S. Wyczerpałem limit kadzenia na cały rok.

+ ser-ek i mario oczywiście:D
 
Top Bottom