8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Hostile said:
Zawsze możemy zrobić najazd TU i przejąć tutejsze forum ;P Czasy WO by powróciły xD

Myślę, że powróciliby też panowie z białymi kaftanami, jakbyśmy wywleki nasze prawdziwe JA na światło dzienne :p
 
Hostile said:
Będzie w sam raz na 1 listopada xD Atakujemy tego dnia? xD
Czym? Tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Low_Orbit_Ion_Cannon ?? xD


Jakiś czas temu to była ulubiona zabawa dzieciaków z podstawówki/gimnazjum^^
 
Spam spamem, ale sugerowałbym powstrzymywanie się od tego typu kwestii, nawet żartem, na tym forum ;)
 
ser-ek said:
@Nars
Nie jestem godzien tegoż zaszczytu. Więksi spamerzy tu się przewijali xD

Kogo typujecie jeszcze? 8 miejsc zostało. Nie wiem, czy to mają byc tylko polscy użyszkodnicy.

Moje typy:
- Koziek
- ktoś z modów
- Fantasta
- Corylea (USA?)
- ?
- ?
- ?
- ?

Ja siebie :)
 
genNighty said:
Działało pobieżnie. Szkotowi nienażarte forum skonsumowało około 2k postów, mi praktycznie 1k.
Pfff... ja miałam ponad 10k i to co było na cmentarzysku poleciało. Życie :p

A tak w ogóle, to lista będzie się zapełniać jeszcze kilka dni, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy już się z nią nie zgadzają, po raptem 1/9 :p
 
Iwona said:
A tak w ogóle, to lista będzie się zapełniać jeszcze kilka dni, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy już się z nią nie zgadzają, po raptem 1/9 :p

Nie ma szans, żeby wszyscy byli zadowoleni. Będą promowani aktualnie działający użytkownicy, odnajdą się głosy, że olane zostały wprawdzie już niezbyt aktywne, ale legendy forum, czy jak ich tam zwać. Będą wybierani użytkownicy już nieaktywni, acz onegdaj rozpoznawalni, odnajdą się głosy, że Czerwoni nie doceniają aktywnych, młodszych stażem użytkowników. Będą moderatorzy, podniosą się głosy, że CDPR ich faworyzuje i dostali miejsce tylko za kolor, nie będzie modów, podniosą się głosy, że wykluczyło się jednych z najbardziej zasłużonych dla forum użytkowników. Będą użytkownicy z dużą ilością orenów, będzie, że dyskryminuje się tych co nie farmili, nie będzie, to znów pominięci zostali użytkownicy najbardziej "docenieni" przez społeczność. Będzie wszystkiego po trochu, to kryteria wyboru są nieprzejrzyste i brak jednego czytelnego systemu, itp., itd., etc.
 
@up
Czyli jednak miałem rację pisząc o wyborze kilku userów.Nie miałem pojęcia,że mam rację i do czego zostali wybrani,ale jakąś malutką satysfakcję mam.A Waść mnie wyśmiał. :D

O,tutaj pisałem. :D
 
Waść raczysz hiperbolizować, inkryminując me rzekome wyśmiewanie Waszej persony. Zwyczajnie się z Waćpanem nie zgodziłem. Linia zdarzeń kolejnych udowodniła iż jam się mylił, a Waść miał słuszność. Tylko tyle i aż tyle. xP
 
Narsereg said:
Waść raczysz hiperbolizować, inkryminując me rzekome wyśmiewanie Waszej persony. Zwyczajnie się z Waćpanem nie zgodziłem. Linia zdarzeń kolejnych udowodniła iż jam się mylił, a Waść miał słuszność. Tylko tyle i aż tyle. xP

Ależ Szanowny Panie.Jeśli insynuujesz,jakoby moja niegodna persona wnosiła jakoweś pretensje w Waści kierunku...to bredzisz. :D
Ja tak łatwo się nie obrażam. :D
A tak na marginesie:jeśli Pańska osoba nie znajdzie się wśród wybrańców to będzie znak,że to forum naprawdę się zepsuło.
 
genNighty said:
Za samo upominanie serka wbiła Pani pewnie z tysiaka postów :p
Wątpię.

To upominanie było głównie w formie dopiski w istniejącym poście.

No ale gdyby za każdym razem to był nowy post, to Keth powinien czuć się zagrożony xD
 
Parachrist said:
+ ser-ek i mario oczywiście:D

Daj mi namiary na Twojego dilera.Ser-ek może i tak ( ) ,ale ja?Toś wymyślił. :D
A może przyda się ktoś taki,jak Ty?Ktoś,kto mówi prosto z mostu i w odpowiednim momencie powie: "Więcej nie pijcie!" ;)
 
Narsereg said:
Nie ma szans, żeby wszyscy byli zadowoleni. Będą promowani aktualnie działający użytkownicy, odnajdą się głosy, że olane zostały wprawdzie już niezbyt aktywne, ale legendy forum, czy jak ich tam zwać. Będą wybierani użytkownicy już nieaktywni, acz onegdaj rozpoznawalni, odnajdą się głosy, że Czerwoni nie doceniają aktywnych, młodszych stażem użytkowników. Będą moderatorzy, podniosą się głosy, że CDPR ich faworyzuje i dostali miejsce tylko za kolor, nie będzie modów, podniosą się głosy, że wykluczyło się jednych z najbardziej zasłużonych dla forum użytkowników. Będą użytkownicy z dużą ilością orenów, będzie, że dyskryminuje się tych co nie farmili, nie będzie, to znów pominięci zostali użytkownicy najbardziej "docenieni" przez społeczność. Będzie wszystkiego po trochu, to kryteria wyboru są nieprzejrzyste i brak jednego czytelnego systemu, itp., itd., etc.
Ale Cię na podsumowania wzięło :). Masz rację - nie da się zrobić tak, by 100% było zadowolonych, i nikt nie poczuł się pominięty/rozczarowany. Trochę mało miejscówek, no ale cóż, życie :)

@Hostile: a co Ciebie tak na Batmana wzięło, hmm? Przeca od wieków był bodajże Kitman - mała zdrada i to tuż przed premierą Rozgrzeszenia? ;)
 
Top Bottom