8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Ha, jest Fir, jest impreza, WO rządzi! Jeszcze dajcie Radzia, zasłużył na to chociażby za prowadzenie wiedźmińskiej galerii xD


Fir, pamiętaj, to ja cię nauczyłem pić ;P xD
 
Co Ty wiesz o WO synku. Bluzgałem się tam z Dorwallem zanim nawet wiedziałeś że taka strona istnieje!






ps kupiłem dzisiaj nowe buty
 
SUPERARWIL said:
Co Ty wiesz o WO synku. Bluzgałem się tam z Dorwallem zanim nawet wiedziałeś że taka strona istnieje!
A ja tu bluzgałem na długo przed tym, zanim jeszcze powstało WO, więc i tak moja na wierzchu ;P
 
Osiem lat, osiem lat, niech żyje, żyje nam. Ciekawe, co się tu zmieniło.

Edit:
Arwil, masz mięsnie jak moja babcia podczas chemioterapii.

Edit:
Idę spać.
 
<Wrócił z PGA, powoli ogarnia>

@kpt, Narsereg, ser-ek, GenNighty, Wallace
Dzięki za pamięć:D

Miło zobaczyć, jak się towarzystwo zasłużone zebrało i dawne czasy wspomina z rozrzewnieniem. Zdaje się, że takiej osobistej strony RED-ów właśnie najbardziej brakowało. A dodatkowym plusem przyjazdu do REDani jest oczywiście zobaczenie mnie, bo chyba nie sądzicie, że można zrobić taką imprezę beze mnie;)
 
Hostile said:
Ha, jest Fir, jest impreza, WO rządzi! Jeszcze dajcie Radzia, zasłużył na to chociażby za prowadzenie wiedźmińskiej galerii xD


Fir, pamiętaj, to ja cię nauczyłem pić ;P xD

Tak, Sylvin zdecydowanie zasłużył sobie na miejscówkę. I przydałby się, bo dzięki niemu Turbo Ekipa zmieniłaby się w Super Turbo Ekipę. :p

Pamiętam, pamiętam... Takich rzeczy się nie zapomina! (w sumie to jednak zapomina, jeśli nauka poszła aż za dobrze :p)

@Dorwall- to Ty, Wooooojciechu? (dlaczego jesteś taki brzydki? : <)

@Arwil - ciekawy pomył wyrażania myśli na forum, te zdjęcia. Szkoda, że nie mam kamerki. I jestem szpetny. Pocieszają mnie za to Twoje zakola, na fejsbuku się nimi nie chwaliłeś!

Graty Nighty!
 
Gratki :)

Ciekawe, czy dziś poznamy ostatniego szczęśliwca. Strzelam, że tym razem nie będzie to facet. Może Kamila?
 
ser-ek said:
Gratki :)

Ciekawe, czy dziś poznamy ostatniego szczęśliwca. Strzelam, że tym razem nie będzie to facet. Może Kamila?
No to musi być babeczka, bo jeżeli kolejny facet to będzie ten event nazwany "błękitna ostryga".
 
Top Bottom