8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Zapytałbym, kto z południa Polski jedzie, bo ja sam w pociągu, ale boję się, że ser-ek zaproponuje swoje towarzystwo.
 
Pitterekk said:
Ja też chce :(
Czekaj! Sprawdzę kogo to obchodzi!

w lewo nic

w prawo też nikogo

jeszcze się upewnię...





Tak jest! Nobody cares!
 
Narsereg said:
Zapytałbym, kto z południa Polski jedzie, bo ja sam w pociągu, ale boję się, że ser-ek zaproponuje swoje towarzystwo.

W sumie to ja z Iwoną ;) Ale niestety wszystko, co jedzie przez Opole, turla się potem to Warszawy w jakieś 10 godzin.
 
I właśnie przypomniałem sobie arwila... A ma nieświadomość była tak błoga i niewinna... Cóż - trudno, a w ramach rekompensaty... to poproszę więcej spamu, abym przypomniał sobie stare dobre czasy. :D



@Włooczykij Faktycznie! Nie zauważyłem... I orenik za spostrzegawczość. :D
 
Arwil śmierdzisz. I do tego kłamiesz, bo wcale nie popatrzyłeś drugi raz w prawo - to to samo zdjęcie!

e: w to drugie prawo!
 
Unikalny sposób wypowiedzi się ceni ;). To dobrze, że Arwil pomyślał o tych userach, którym nie chce się myśleć - teraz mamy forumowe historie obrazkowe :).
 
Gratulacje dla wszystkich dziewięciu spamerów, którzy jadą na imprę do Wawy :p

PS: Już tak zajęliście się spamem, że nie zauważyliście trzech dodatkowych wejściówek?
 
Narsereg said:
Zapytałbym, kto z południa Polski jedzie, bo ja sam w pociągu, ale boję się, że ser-ek zaproponuje swoje towarzystwo.
O to bym się akurat nie martwił. REDzi chyba nie są aż tak szaleni :p
 
Unikalność unikalnością ale rani to mój wewnętrzny spokój i poczucie estetyki. Arwil jesteś pijany idź do domu. Nie jesteś memem. Nie dostaniesz wejściówki za zdjęcia swojej fizys.
 
Marqson said:
Unikalność unikalnością ale rani to mój wewnętrzny spokój i poczucie estetyki. Arwil jesteś pijany idź do domu. Nie jesteś memem. Nie dostaniesz wejściówki za zdjęcia swojej fizys.
Jakiej wejściówki, po prostu sobie błaznuję, robię to od urodzenia. Jestem trochę w kropce, przykro miże Ci się nie podobam [ :C ] i zastanawiałem się czy nie osiagam przesytu ryjem - ale sądząc po lajkowniku, PW, komentarzach i tym podobnych - bardzosporej większości userów dostarcza to rozrywki. Co teraz!

Też doceniam to poświęcenie jakim jest leżenie non stop na tapczanie i cykanie sobie fotek:D
Siedzę, robię miny, cykam fotki [a właściwie robię screenyw podglądzie windows movie makera bo jakoś nie umiem odpalić samej kamerki :D ], uploaduję, wklejam... Jest to mimo wszystko trochę upierdliwe.
 
Nie podobasz się ponieważ nie jesteś uroczą rudą młodą kobietą tylko facetem w kołdrze.
Meh. Zgrywam się. Rób se te foty co mnie to (ale nadal mi się nie podobasz)
 
Marqson said:
Nie podobasz się ponieważ nie jesteś uroczą rudą młodą kobietą tylko facetem w kołdrze.

To pewna wada, fakt.

Marqson said:
Dlaczemu szpiegujecie mój profil, skoro aktywnie się nie udzielam? Dziwnie się z tym czuję.

Przykro mi, nie możesz wiedzieć.
 
Top Bottom