8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
IwaN said:
Albo coś miesza mi się w oczach, albo teraz RED'zi kompletują grupę apostołów ;)...
Albo chcą wydać kalendarz. A że wybrano samych panów kalendarz będzie dla pań. Na paśnik wybrani, masę robić.
 
A ja żałuje, że raczej nie będzie mi dane z Nightym i Jimpem pojechać, bo coraz ciekawsze towarzystwo... no cóż to ja popilnuje Białegostoku w ten czas...

Dziękuje za Orena... Do tego kawka i może jakoś wytrwam w tym mieście...
A Wy pamiętajcie, żeby mi sprawozdanie złożyć. xD


Dziękuje za oreny.


PS. 500 post... po raz kolejny. xD
 
NapoleonPL said:
A ja żałuje, że raczej nie będzie mi dane z Nightym i Jimpem pojechać, bo coraz ciekawsze towarzystwo... no cóż to ja popilnuje Białegostoku w ten czas...
Aż dam Ci plusa na pocieszenie.
 
bassiunia said:
Gratki dla wszystkich. Róbcie dobre foty.

Właśnie! Relacja (PORZĄDNA!) musi być!!!

Jak nie to my już Was znajdziemy i wytropimy. Od genNight i Mrrruczit'a wyciągniemy adresy pozostałych.

A jak bassiunia jest wyszkolona w posługiwaniu się widelcem (można to spokojnie zamienić na nóż) nie muszę chyba przypominać.
Więc albo wybór należy do Was - jej notatnik albo nóż ;)...
 
IwaN said:
A jak bassiunia jest wyszkolona w posługiwaniu się widelcem (można to spokojnie zamienić na nóż) nie muszę chyba przypominać.
Więc albo wybór należy do Was - jej notatnik albo nóż ;)...

Veni, vidi, vici.
 
NapoleonPL said:
Ahh awrill i te jego podniesienie na duchu xD Dzięki man...do? xD
Nie wiem czy Ci wkleić to czym zdissowałem Serka, czy to do Gowera. W każdym razie, bycie śmiesznym nie idzie Ci zbyt dobrze! :<
 
IwaN said:
Mnie ciekawi czy Bassiunia dźabneła się juś kiedyś w palec i czy bolało?

Jeżeli dostanie zaproszenie i jej palec będzie tak wyglądał to oznacza, że trenowała przed imprezą :D
 
Gratulacje wszystkim wybranym.
PS.: jJak już tam będziecie, to zasugerujcie delikatnie RED-om, że góra Carbon nie leży w terytorium Aedirn, Górne Sodden od zakończenia II Wojny Północnej należy do Temerii, Caingorn wcale nie jest terytorium zależnym od Kaedwen, tylko razem z Malleore, Creyden i Hołopolem tworzy Ligę z Hengfors, Kovir, Poviss, Narok i Velhad tworzą jedną całość, przez Toussaint nie przebiega granica między Metinną a Mag Turga (Co to w ogóle za pomysł), a herb Temerii, jaki pojawił się w obu grach, był nieaktualny już za czasów dziada króla Foltesta...

Aha, i zareklamujcie Mapę Orteliusa ;)
 
Gratulacje,Panie Robercie.
Cieszę się,że pokolenie 40-... też będzie reprezentowane;jak najbardziej godnie.Pokaż młodym,co to impreza. :D
 
mar-ion said:
Gratulacje,Panie Robercie.
Cieszę się,że pokolenie 40-... też będzie reprezentowane;jak najbardziej godnie.Pokaż młodym,co to impreza. :D

[media]http://www.youtube.com/watch?v=IhlKHgORrgM[/media]
 
Teraz sobie wyobrażam jak wszyscy Redzi tak dżampują a styl tej muzy kojarzy mi się z Ruskimi :p Wszyscy grubo w kurtkach, gorzałka i napierniczają indiańskie tańce przy ognisku :p
 
Czyli będziesz ubijał ser(-ek), ściślej mówiąc;) Nie wyobrażam sobie by Mario się na imprezie nie znalazł. Ale jeśli CDPR go nie zaproszą ich strata, bo nie zobaczą Mariowych fotografii szkolnych z Mieciem Foggiem
 
Parachrist said:
Czyli będziesz ubijał ser(-ek), ściślej mówiąc;) Nie wyobrażam sobie by Mario się na imprezie nie znalazł. Ale jeśli CDPR go nie zaproszą ich strata, bo nie zobaczą Mariowych fotografii szkolnych z Mieciem Foggiem

Ad.Zdanie 1
Nie,samoobsługa to nie moje hobby. :D
Ad.Reszta
Z Mieciem?Mam lepsze:Z Chrystusem,tylko Parą zaszły i taki za-ParąChrist wyszedł. :D
 
Top Bottom