***

+
Status
Not open for further replies.
***

Jak w temacie - bez zbędnej filozofii - macie ochotę się wyładować? Bo ja mam!!!

Wiem, że patch już niedługo, że będą zmiany w kartach i wgle... srutututu, ble ble ble ble.
*** mnie jasny strzela, jak odpalam teraz rankedy: Dagon, Dagon, Dagon, Dagon, Eredin, Ukryty, Ukryty, Ukryty, Brann, Dagon, Dagon, Henselt, Eredin, Dagon, Eredin - tak wyglądały moje ostatnie gry w trybie rankingowym. Znudzony "delikatną" monotonią przełączyłem się na potyczki.... po rozegraniu 6 spotkań wyłączyłem Gwinta. 6 (słownie: sześć) x Dagon!!! ***!!!! Netdecking, netdecking, wszędzie netdecking! Ani jedna talia, ani jedna (!!!), nie różniła się od tych setup'ów z GwentDB.
I nie winię tutaj nawet graczy za taki stan rzeczy - niektórzy zawsze pójdą na łatwiznę. Zakaz netdeckingu byłby zresztą absurdem.
Ale znieść nie mogę, że CDPR doprowadziło do takiego stanu rzeczy:
1. jest tylko jedna frakcja, która ma w *** pogody, jednostki z efektem przeniesienia siły na kolejną rundę (przewaga kart??? jaka przewaga?! *** twoją przewagę kart!!), karty grzebiące w cmentarzu przeciwnika, potrafiąca mega rozwinąć swarm na boardzie + do tego odchudzić talię. Tak, oczywiście chodzi o Potwory. Powstała frakcja dla leniwych, taki "nołbrejner". Nic dziwnego, że ludzie ciągle tym grają...
2. czy chociaż w potyczkach nie można wprowadzić jakiegoś dodatkowego filtrowania frakcji z którymi gramy? No chyba, że kogoś bawi taka monotonia - to gratuluję gustu, serio.

Jak dla mnie, to w chwili obecnej, Gwint stał się nudny i monotonny. Więcej frajdy chyba w grzebaniu patykiem w psim *** niż w graniu rankedów... Zresztą potyczki też już idą w tę stronę...

Ufff, dobra, trochę mi ulżyło. Jeśli ktoś się poczuł urażony tym co napisałem to trudno, tzn. przepraszam... :)

Ktoś jeszcze z podobnymi odczuciami? :)
 
Last edited by a moderator:
Dzięki temu może będzie trochę łatwiej piąć się w górę w tym nowym testowym rankingu dla 4,2k. Zakładam, że spora większość zakwalifikowanych to będą właśnie gracze używający tych bezmyślnych talli. :)
 
To chyba najlepszy moment aby anty-Dagonową talie zmontować :p Czyli Skellige odpada, bo dla Dagona to bułka z masłem, ja wygrywam ponad 90% Dagonem jak się Skellige trafia ;)
 
Takie uroki obecnej mety, ale zawsze tak było, że ludzie narzekali na topowe decki, które tworzą metę. Mam na myśli te niby z tier 1. Netdeckingu nie da się usunąc tylko trzeba z niego korzystać jako taki darmowy reveal kart przeciwnika bez grania odkrywką NG :p

Nowy patch wejdzie i za paręnaście dni znów meta się dookreśli do kilku decków i tyle.
 
KDKor dagonów jest ogrom/zatrzęsienie, dlatego też powinieneś jeżeli masz karty spróbować Radowida Punishera. Przy takiej ilości potworów to jego skuteczność znacząco rośnie.
 
KDKor

Jeżeli masz uwagi do gry, to zachęcamy do zostawiania feedbacka w postaci konstruktywnej krytyki, w odpowiednim temacie. Forum, to nie miejsce do rozładowywania frustracji. Rzucanie mięsem jest zabronione, bez względu na to jak kreatywnie dane bluzgi zostały zapisane. W razie wątpliwości zapraszam do lektury regulaminu.

Odnośnie reszty, jesteście tu na tyle długo, by się orientować, że takie tematy łamią regulamin, więc na przyszłość zamiast "podbijać" proponuje się wstrzymać od komentarzy, ewentualnie korzystać z funkcji oznaczania/raportu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom