A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
Keth said:
Hax, tylko, że wg. Masterlinka moja paczka jest w Krakowie już od 7 rano... ;)
Ale sprawdź czy weszła do sortowni czy już wyszła.Moja weszła do sortowni przed 8 rano a wyszła dopiero teraz, czyli kurier ją przyniesie pewnie dopiero jutro.
 
NieludekvonAQ said:
Zamówiłem EK, dostałem EK (niepełne ale dostałem). Nie gram bo błąd wyskakuje ale to w innym temacie ...
Jeśli mogę zapytać, to co masz w składzie EK? Chodzi mi głównie o to, czy masz mapę, ale pozostałe informacje też się przydadzą.Ja dostałem swoją "EK", ale na razie ze specjalnych elementów jest tylko i wyłącznie koszulka i numer rejestracyjny EK (40 wPLN) - reszta jak w EP (z wyjątkiem tego, że Ci, co zamawiali EP, to dostali mapę).Edit: I jeszcze tego, że w EP jest chyba dodatkowy "rękaw" (brak potwierdzenia ze strony tych, co już dostali EP).
 
Hilarion said:
Hilarion said:
Zamówiłem EK, dostałem EK (niepełne ale dostałem). Nie gram bo błąd wyskakuje ale to w innym temacie ...
Jeśli mogę zapytać, to co masz w składzie EK? Chodzi mi głównie o to, czy masz mapę, ale pozostałe informacje też się przydadzą.Ja dostałem swoją "EK", ale na razie ze specjalnych elementów jest tylko i wyłącznie koszulka i numer rejestracyjny EK (40 wPLN) - reszta jak w EP (z wyjątkiem tego, że Ci, co zamawiali EP, to dostali mapę).
Mam EP bez mapy i koszulkę, nic więcej...
 
ale Wam zazdroszcze...ja kupuję EK w MediaMarkt; pytałem czy ktos wie jak wygląda ta specjalna edycja na MM, ale post chyba został usuniety :( mam tylko nadzieję, że kupię wszystko to, co macie Wy, a przede wszystkim książki (no bo że musi być gra to oczywiste ;P)
 
Hehe, Wy tez macie zle wydrukowany napis (i czesc logo Wiedźmina) na grzbiecie "Instrukcji do gry"? :D Za wysoko jest i logo nie uklada sie tak jak powinno byc :D.
 
Gofer31 said:
Hehe, Wy tez macie zle wydrukowany napis (i czesc logo Wiedźmina) na grzbiecie "Instrukcji do gry"? :D Za wysoko jest i logo nie uklada sie tak jak powinno byc :D.
To chyba jakiś błąd w produkcji ;DJa zamówiłem EK, teraz tylko czekać na resztę :)
 
bez jaj, kurier miał być wczoraj a dzisiaj dalej go nie widać... ba, nawet ostatnia operacja to "wchodzenie do sortowni" o 13.00, 23.10 -.-
 
A ja czekam aż do Media Markt przyjedzie EK :DMimo wielu obaw, chęci kupna EK na allegro po ogromnych stawkach, opłacało się poczekać. I chyba nawet nie jest tak źle - we Wrocławiu w MM jak narazie nie ma zatrzęsienia od chętnych do kupna EK - jestem jedynym wpisanym na listę :) Chyba każdy kto chce kupić EK dostanie swój egzemplarz - życzę tego wszystkim zainteresowanym ;)Dla tych co kupują EP - w MM ma być specjalna edycja Wiedźmina, wzbogacona o jakąś dodatkową książkę. taką informację dostałem dziś w sklepie. Cena - 79.90 - myślę, że warto :)Aha - w MM stoją już ładne stojaczki z Geraltem wysokości około 1,50m. Tylko czekają, aż ktoś ustawi na nich egzemplarze gry :D
 
A do mnie doszła już moja EP. Stwierdziłem że jednak 200 zł to troche za dużo i tak naprawdę to wcale nie żałuje że nie mam EK, podstawowa jest w zupełności wystarczająca.
 
Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką EP i za żadne skarby świata nie zamieniłabym jej na EK (szkoda czasu, który można poświęcic na grę ;D) Ogólnie wydaje mi się że EK jest przeznaczona bardziej dla kolekcjonerów pudełeczek i gadżetów niż zawziętych graczy... mi tam wystarczy płytka
 
flunkie said:
Ogólnie wydaje mi się że EK jest przeznaczona bardziej dla kolekcjonerów pudełeczek i gadżetów niż zawziętych graczy... mi tam wystarczy płytka
Słowa wyjęte z ust moich rodziców ;) Zapewne jest w tym trochę prawdy - od niepamiętnych czasów lubiłem (i nadał mam to w zwyczaju) otaczać się gadżetami, "pierdółkami" wszelakiej maści ;)Wybrałem Edycję Kolekcjonerską z różnych względów - unikalność, świadomość tego, że jest to produkt, którego jeśli nie kupię teraz to nie kupię w ogóle...Zresztą sama wartość sentymentalna... dzieło rodaków, na taką skalę, z niepoliczalnym wkładem pracy... gra, o której szybko się nie zapomni - pomijając już rodzime poletko ale odbiór całej branży ;)
 
Ja też uważam że kupować EK to strata 100 zł na medalik, mapę i co tam jeszcze dostaliścieAle nie do mnie należy mówienie ludziom na co mają wydawać pieniądze
 
Top Bottom