A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
Kurde ja juz chce miec te dodatki xP.Jak przyjzalem sie blizej tym kartom z EK, to widze ze niektore karty sa inne niz z tej duzej karcianki :p
 
Ja pierdziele...Bałem się jak cholera z powodu tej EK. Chciałem ja mieć, a nie zdążyłem na preorder. Kupiłem w MM i wyszedłem na tym lepiej niż preorderowcy. Mi się już nie chce patrzeć na Bestiariusz i Artbook, a są jeszcze tacy, co widzieli go tylko na fotkach... masakra...Yarpen - jak Tobie EP wchodzi do EK jak kuśka w piczkę, to Ty masz chyba inne pudełko... Ja jak wyciągałem i wkładałem wszystko za pierwszym razem to miałem wkurwa, bo nie chciało to wychodzić i bałem się, że porozrywam pudełka :pJedno wiem na pewno - kuśka tak nie wchodzi w piczkę. ::) ::) ::)
 
PePeush said:
Yarpen - jak Tobie EP wchodzi do EK jak kuśka w piczkę, to Ty masz chyba inne pudełko... Ja jak wyciągałem i wkładałem wszystko za pierwszym razem to miałem wkurwa, bo nie chciało to wychodzić i bałem się, że porozrywam pudełka :pJedno wiem na pewno - kuśka tak nie wchodzi w piczkę. ::) ::) ::)
podsumowanie ubawiło mnie setnie :)
 
Hurra!!Dostałem!!! EK przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Jakość wydania po prostu powala! Gra - miód i orzeszki!!:)
 
de99ial said:
Jakie głupie - to juz lepiej całe EK kupić.
A jeśli się ktoś na EK nie załapał?Głupie to jest tak EK sprzedawać. Chociaż, patrząc na obecną cenę medalionu, wynoszącą blisko pół EK to już sam nie wiem
 
Stacha347 said:
Ja kupiłem EP bo nie chciało mi się czekać na EK
i żałuj, że Ci sie nie chciało ;) bo masz czego i chyba każdy kto już ją ma w całości Ci to potwierdzi :pHmmm a co do całego wydania, to dostałem drugą część w piątek.. I powiem szczerze zaskoczyło mnie już jak odbierałem paczkę od kuriera. Gdy jak wziąłem ją do ręki to mi sie aż ugięła ;) Poleciałem szybciutko do pokoju i zabrałem sie za delikatne odpakowywanie pudełka... Zobaczyłem to wielkie czarne pudło i aż mi sie gorąco zrobiło z wrażenia, a po obejrzeniu dodatków było jeszcze lepiej.+ Medalion [ świetna jakość, z dobrego metalu, ciężki z wygrawerowanym numerkiem ]+ Artbook [ gruby -> 204 strony, w świetnej twardej oprawie, wydrukowany na dobrym papierze, sporo ciekawostek w nim można znaleźć ;) warto przeczytać w całości i pooglądać ]+ Mapa [ dwustronna na świetnym papierze -> nie rozedrze sie tak szybko :) z jednej strony mapka wszystkich ważniejszych miejsc z gry (taka jak wizualizacja świata w grze) w drugiej królestwa północne, po prostu świetna robota ]+ Pudełko [ fajne z grubej tektury, wyglądające na solidne. Oraz dobra wkładka na całą zawartość EK w środku ( no moze poza tym ze wcięcie do wyciągania książek jest trochę za "płytkie" i ciężko wyciągnąć tę co leży głębiej ) ]+ Karcianka [ ogólnie fajna, chodź to najmniej interesujący mnie element zestawu ]+- Bestiariusz [ co do jakości wykonania jak Artbook, 108 stron, jednak zawartość jak dla mnie taka sobie ;) sporo stron pustych, wydaje mi sie że można to było trochę lepiej zagospodarować, niemniej też fajna sprawa ]Podsumowując wydaje jest po prostu świetne -> jako, że składową EK jest "normalna" podstawka należą się też słowa uznania ponieważ już sama w sobie jest niezwykle bogata (Płytki z grą, soundtrackiem i materiałami z gry, książeczki z instrukcja, poradnikiem i opowiadanie "wiedźmin" tez niczego sobie, na fajnym kolorowym papierze dobrej jakości) i warta sama w sobie uwagi. A więc za cały zestaw wielkie pochwały, warto było czekać tyle czasu na całość ;) oby więcej takich, bo ja nie żałuje żadnej z 199 zł jakie na tą edycje wydałem :)PozdrawiamSoniCEDIT: pare literówek
 
de99ial said:
Sonic dobrze prawi! Miodu mu dać!
Herbaty, nie deprawuj młodzieży ;)Ale co racja to racja. Dziadu mówił przed premierą, że osoby, które zamówiły EK nie będą żałować-miał absolutną rację.
 
Tez dzisiaj dostalem reszte dodatkow z EK :)Jestem zadowolony. Piekny i obszerny Artbook i Bestiariusz, solidny medalion (ktorego nie bede urzywal jako breloczek do kluczy, a jako wisiorek na szyje :p), karcianka inna niz ta do kupienia za 60zl, piekna i duza mapa oraz super wielkie pudlo :D.Niestety...moje pudelko tez jest troszeczke "zuzyte"...Jest troche wytarte i na boku troche naklejka sie odkleja.No i pytanie:Gdzie jest moj plakat i naklejka w ramach rekompensaty?
 
Jeśli chodzi o mnie,to też NIESTETY kupiłem EP :-\ dlaczego? Ano dlatego,że po pierwsze,cena jak dla mnie zbyt wysoka,chociaż wiem,że jak na zawartość EK to są grosze.Jednak nie mogę sobie pozwolić na grę za 200 zł ,to tylko zabawa ;)poza tym,słyszałem,że są duże problemy z otrzymaniem bonusów do EK (mój kolega,który kupił EK czeka już miesiąc...).Wszystkim tym,którzy kupili EK troszkę "zazdraszczam"...mimo to życzę dobrej zabawy :) ważne,że wszyscy mamy oryginał i wspieramy produkcję (miejmy nadzieję) kolejnej części lub też dodatku :)
 
Top Bottom