A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

Postanowiłem skorzystać z możliwości ankiety i zadać wam pytanie , teraz kiedy ceny i wymagania są jasne , którą edycje kupujecie? Podstawową? Kolekcjonerksą? A może wymagania nie pozwalają wam kupić jakiegokolwiek Witchera? Jeśli chodzi o ceny to podajcie argumenty.EDIT : Gameplaya z Lipska wprowadziły niemałe zamieszanie , dlatego wyzerowałem ankietę i dodałem jedną opcję , głosujcie![size=10pt]Mały update (ankiety też) ;)Obecnie wydano Wiedźmina w wersjach:-Edycja Kolekcjonerska-Edycja Podstawowa-Edycja Rozszerzona-Platynowa KolekcjaI.[/size]
 
Hmmm.. kupuje EK chociaż nie wiem dlaczegoChyba dla:1.Koszulki2.Bestiariusza3.Albumu4.OpowiadaniaReszta mnie kategorycznie j***.Ps: Ale sprawę z pudełkiem zrąbali ;)
 
Ja kupuję EK i wiem, dlaczego :). Otóż sobie obiecałem, że jak będę miał w chwili premiery gry komputer zdolny ją pociągnąć, to kupuję EK zamiast zbierać na upgrade. Słowa mam zamiar dotrzymać.
 
Ja też EK, no bo już tak sobie ubzdurałem od roku 2005 - kiedy zobaczyłem swojego pierwszego newsa o Wiedźminie, ale nie wiem po co ankieta, jeśli na stronie gramu ma być pełna lista osób kupujących EK ;)
 
I ja EK, niedawno jak kumpel mnie zapytał czy kupię stwierdziłem, że jeśli będzie =< 200pln to biorę. Trzeba być słownym;)
 
Dagon said:
Ja też EK, no bo już tak sobie ubzdurałem od roku 2005 - kiedy zobaczyłem pierwszego newsa, ale nie wiem po co ankieta, jeśli na stronie gramu ma być pełna lista osób kupujących EK ;)
akcja nabijajmy posty 2007 ;)
 
Ja będę chyba pierwszy oryginalny : edycja podstawowa :-[ Niestety 200zł to już niemałe pieniądze , tymbardziej że na wrzesień mogą wypaść jeszcze inne wydatki jak na przykład nowa płyta Metallici , albo ich koncert w Polsce , no i nowa gitara jest mi potrzebna ...
Piechoo said:
Ja tam mam Gibsona Sg Standard i nie narzekam ;)
Na gibsona trudno narzekać , chociaż jak dla mnie Gibsony to tylko X-plorer i Les Paul. Marzę o opcji pierwszej :pAle dość o gitarach , bo gitary z Wiedźminem to tylko Vader łączy ;D
 
BlizarizRivii said:
Ja będę chyba pierwszy oryginalny : edycja podstawowa :-[ Niestety 200zł to już niemałe pieniądze , tymbardziej że na wrzesień mogą wypaść jeszcze inne wydatki jak na przykład nowa płyta Metallici , albo ich koncert w Polsce , no i nowa gitara jest mi potrzebna ...
Ja tam mam Gibsona Sg Standard i nie narzekam ;)
 
Na początku miałem kupić EK, ale stanąłem przed wyborem: kupie EK, postawie ją na półce i będę oglądał pudełko albo EP + dokupienie ramu i sobie pogram. Także na dzień dzisiejszy biore EP, chyba że znajdę dodatkowe fundusze i będą za jakiś czas dostępne jeszcze EK.
 
Zdecydowanie EP. Po prostu to co w niej jest i stosunek cena/jakość jest jak dla mnie idealny. Trochę nad tym myślałem i jednak nie chce mi się dawać dwóch stów :p.
 
Moi rodzice coś się zwarzyli, więc z EK chyba nici.A zakup EP to te pięć lat na nowy komputer może poczekać, bo limitowany nie jest.
 
Nie potrafię sobie odmówić, więc biorę EK. Stosunek cena/jakość jest według mnie w porządku. Poza tym, myślę, że znajdą się dodatkowe fundusze na kupno RAM-u. ;)
 

ento

Forum veteran
Czekam na Wiedźmina już od pierwszego screena w Secret Service (gdy jeszcze mialo go robic Metropolis) wiec co mogę zrobić, kupuje EK ;D
 
Po ogłoszeniu ceny miałem moment lekkiego zawachania, ale nie trwał on zbyt długo. Zdecydowanie boirę EK. Za długo czekałem na Wiedźmina, żeby sobie teraz odmówić tej przyjemności :D.
 
Keth said:
Brakuje mi w ankiecie opcji: "jeszcze nie wiem" ;)
Albo nie mam pieniędzy :p Zapewne są tacy, którzy by to wybrali...Albo 'poczekam jak stanieje' ;)200zł to dużo ale myślę, że i tak wezmę EK.
 
Top Bottom