A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
flunkie said:
Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką EP i za żadne skarby świata nie zamieniłabym jej na EK (szkoda czasu, który można poświęcic na grę ;D) Ogólnie wydaje mi się że EK jest przeznaczona bardziej dla kolekcjonerów pudełeczek i gadżetów niż zawziętych graczy... mi tam wystarczy płytka
widzisz moja droga, a dla kogoś kto pokochał światy kreowane przez Sapka, każdy taki gadżet jest na wagę złota; gdyby ta gra to był kolejny RPG z jakiegoś neverlandu, to pewnie nawet na tym forum by mnie nie bylo; i nic by nie daly spoty reklamowe przed wiadomosciami, ze to najlepsza gra wszechczasow; jestem tu, bo to Wiedźmin, a nie gra; dla mnie to fajny bajer, kolejny rozdział w historii rozpoczętej przez ASaGofer - ja się martwiłem, że EK wogole nie dojedzie do MM we wro. Dziś byłem, dostałem potwierdzenie, że EK będzie. A czy wystarczy? O to się nie martwię.Powiem tak - jak wejdę na stoisko z grami, to odrazu do ręki dostanę EK. Why? Tyle tam wychodziłem, że już cała obsługa działu software mnie poznała. Imię, nazwisko i nawet nr telefonu mają. Nawet założyli listę, na którą mieli się wpisywać chetni na EK. I do tej pory jestem na tej liście tylko ja :p i jestem tam jako pierwszym, więc jeśli pojawi się tam tysiąc chetnych na kupno EK, to i tak jeden egz. jest odłożony dla mnie :D
 
Cooooo!? Przeciez to jest wkrecenie tych, co kupili EK i co mysleli ze beda mieli besiariusz jako nigdzie indziej niedostepny dodatek! ;[[[[[[[[[[[[[[[
 
Cholera, to już jest przegięcie. Co ja widzę w zamówieniu? Ano, ładne literki układające się w "pre order, gwarancja dostawy 2 dni przed premierą". Supeer. Szkoda tylko, że jutro jest premiera, a kurier jakoś jeszcze nie zawitał do mnie do domu, może się zgubił w tej szalejącej burzy śnieżnej, może utknął w zaspach... No sorry, zawiodłem się, nigdy nie miałem takich problemów z przesyłką - ktoś powie - zdarza się. O tak, ale biorąc pod uwagę świętość jaką jest Wiesiek nie wybaczę. Także tej jakże_miłej pani z Masterlinku, która pytała się mnie czy w numerze przesyłki jest S jak Sylwia, czy może S jak FRYDERYK X_X Dobra, kurier ma czas do 20.00. Stoper on.
 
Proszę Państwa. Czwartek, godzina 15:45, stary PePe kupuje we wrocławskim MediaMarkt EK nr 2672.niestety pewne przeszkody sprawiły, że dopiero parę godzin później instaluję grę... teraz kończę zasysać patcha i już odpalam grę :]na wrocław trafiło około 40 EK - 16 dla MM i Saturn, 20 dla empik + 5 ktore ma dojsc do empiku na poczatku listopada;pieknewydanietyle na swiezo... 98% patcha na dysku... uciekam do wiedźminlandu :)
 
Że co! Monsterbook z EP w takiej cenie?!!? To ten sam monsterbook co w EK?Mediamarkt zrobiło z wszystkich zamawiających EK idiotów! Natomiast kupno EP w MM to już czysty interes...Może byś się podzielił wrażeniami z EK?Bo my tu nie mamy jeszcze...
 
W media markt jest wersja zwykła i "nie dla idiotów" w takiej lekko brązowawej okładce; to właśnie edycja specjalna, zawierająca w sobie bestiariusz kropla w koplę taki jak w EK;a wrażenia z EK? co tu się dzielić... brelok jest przepiękny :]Hax, nie porownuj EK z EP w mediamarkt; ek to jeszcze duze etui na wszystko, art book, karcianka, brelok, mapa, wieksza i ladniejsza niz w EP, karta z podziekowaniem za zakup i informacja o tym jak wyjatkowy jest wiedzmin dla RED i fanow wieska (własnoręczny podpis nawet jest, a nie jakiś druk...);ale jak chcecie więcej - waga EK mnie poraziła :) nie spodziewałem się, że będzie bolała mnie ręka kiedy doniosę to do domu; piękne opakowanie, za które należą się brawa; koszulka - chciałem XL, ale były tylko L; tylko na chwilę wypakowałem i okazuje się, że chyba będzie dobra :]jest 3 rano, ide spac... pograłbym dłużej, ale czeka mnie w pracy 5 nocek; jedno jest pewne - kiedy nie będę spał, jadł i pracował, będę grał w wiedźmina;
 
Wiem, że ta EP to nie jest jak EK :D. Nie wiem czy do końca zrozumiałem - są dwie EP, tak? Jedna z bestiariuszem druga bez i ta z jest droższa? No i oprócz tego EK.
 
Hax said:
Wiem, że ta EP to nie jest jak EK :D. Nie wiem czy do końca zrozumiałem - są dwie EP, tak? Jedna z bestiariuszem druga bez i ta z jest droższa? No i oprócz tego EK.
Miło ze strony MediaMarkt , to już problem z głowy mam czy kupić dzisiaj grę w Empiku czy w MM ;]
 
PePeush, a w tej twojej EK z MM masz czarnobiały czy kolorowy poradnik i instrukcję?edit:Aha, znalazłem pocieszającą informację: w MM bestariusz dostało tylko kilku pierwszych klientów którzy zakupili EP.
 
EK wszedzie była taka sama, czy to preorder, czy Empik, czy MM, czy złodzieje z allegro;) W ogóle... sama gra w EK, to nic innego jak to, co kupujesz w EP. Wygląda identycznie. Tyle że jest wrzucoan do dużego opakowania i dołożono tam wspomniane bajery.Wydaje mi się, że wersja z bestiariuszem w MM kosztuej tyle samo co zwykła, czyli 79zł, wczoraj taka cene widziałem na okąłdce edycji specjalnejnatomaist co do tego, ze bestiariusz jst tylko dla pierwszych klientow... nei powiedziałbym; we wrocławskim MM na placu dominikańskim tych książek było tyle, że sądziłem że sprzedadzą je oddzielnie, ale pani poinformowała mnie, że to dodatek do edycji specjalnej; w cholere ich tam było;aha - łązilem ido Mm i się pieklilem, czy na pewno będą mieli EK, nawet liste założyli rezerwacji, na ktorej bylem jedyny; ale oplacilo sie; dostałem duuuuuuuuuuuuża naklejkę z logo wiedźmina, tak na oko 40x70cm :Dpytam : a co to, dawali plakat do EK jednak? ona: nie, to dla pana, za wytrwałość :Dwłaśnei zarejestrowałem grę, ale jeszcze nie mogę wejść do sekcji dla posiadaczy gry :/ neidostałem jeszcze maial z potwierdzeniem... mam nadzieje ze dojdzie jak najszybciej, tez mieliscie takie opoznienia?
 
A ja jestem smutny, oprócz gry w moim pudełku znalazłem tylko instrukcję i ulotkę Atari :D.Dodam że mam wersję standardową kupioną w UK :/Narazie ściągam patcha, jeszcze nie grałem (dreszcze mnie normalnie przechodzą)
 
ZARAZ MNIE COŚ TRAFI, super - kuriera jak nie było - tak nie ma. Dzwonię do masterlinku - ZAJĘTE. Patrzę na status przesyłki - "Umówiony nowy termin dostarczenia przesyłki". Tak, fa... ŻE CO?! Ludzie, to już jest poniżej pasa - wybuliłem 100 zł na pre order, który miał być dostarczony 2 dni przed premierą, a tu co? Dostanę dzień PO premierze, a nawet później?! Zawiodłem się straszliwie na gram.pl i masterlinku. Czemu na gram? Że zlecili coś takiego TAKIEJ firmie. Dzwoniłem do kuriera, a ten "yy przepraszam, nastąpiły drobne problemy, nie bardzo wiem jak trafić..." -.- Zawiodłem się. I zamiast spędzić tych 2 ostatnich dni na graniu, spędziłem klnąc do słuchawki telefonu, i kłócąc się z niezbyt kompetentną osobą. No nic, nie pozostaje mi nic innego jak poczekać, ale wiem jedno - gdy zobaczę coś z nazwą "dostarczane przez Masterlink", klikam ładny czerwony krzyżyk w rogu ekranu. Szkoda nerwów.
 
cyprien,. nie przesadzaj; rozumiem Twoje rozżalenie, ale nie możesz teraz z góry zakładać, że gram.pl i masterlink to amatorzy; jak sam widzisz większość dostała bez problemu; a w takich sytuacjach nie można zapominać o jednym - czynnik ludzki; tu zawsze może coś zawieść; niestety :(Hellgate - pewnie nie tylko Ty :p Możecie najwyżej kupić EP w MM i sprzedać tą podstawową; albo poczekać aż ktos wystawi bestiariusz na allegro, podejrzewam, że breloki, karty i cala reszta EK tez bedzie latała po allegro... ja swoich na pewno nie sprzedam :D
 
Ja po przeczytaniu wypowiedzi niektorych osob na gram.pl i tutaj zaluje troche ze kupilem EK ??? 100 zloty troche w bloto...na pocieszenie mam narazie koszulke :] ;)
 
Usz, cofam to co powiedziałem, kocham gram.pl i ... no, masterlink trochę mniej, ale coś mnie ścisnęło w środku jak kurier wcisnął mi w łapska cudowny, czarny box... xD
 
Top Bottom