A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
EK znowu w sprzedażyPomijając to że w czerwcu walczyłem o swoją edycję parę ładnych godzin, że po jakimś czasie przesunięto premierę, jak się okazało, parę dni przed wysyłką, edycja zostanie podzielona bo nie wyrobili się z produkcją zestawu, pomylono numerację niektórych przesyłek, kurierzy często nie docierali na czas, możliwość kupienie całego zestawu w normalnym sklepie bez żadnych problemów, niezrozumienie słowa "limitowana", szczytny chwyt marketingowy jakim jest akcja charytatywna, i to że ciągle czekam na swoją przesyłkę.To może widział bym w tej informacji chociaż jedną dobrą stronę...n/c
 
-_-...fajnie...:/CDPR, może zmienicie wydawcę polskiego? :D (to taki żarcik)Ja już chcę tylko moje dodatki. Nie obchodzi mnie nic więcej. Trochę mi żal tego straconego czasu na kupowanie EK, nerwów i tego "hype'u", że mam EK, tak bardzo niedostępne EK, które się sprzedało w 12h... Teraz to mam zwykłe dodatki.
 
nie no, bardzo fajna zagrywka ze strony gram. Cała unikalność EK poszła w diabły wam powiem
Hax said:
Teraz to mam zwykłe dodatki.
podpisuję się pod tym wszystykimi kończynami, które będą w stanie utrzymać długopis
 
A ja się cieszę. Cieszę się gdy tylko pomyślałem jakie miny zrobili *#(&(*$ z Allegro, którzy zarabiają na EK. Popatrzcie sobie na ceny EK tam i ilość. Naprawdę w perspektywie dalszej możliwości kupna EK za 199zł, widok zaczął cieszyć me złośliwe serce.
 
Rince said:
A ja się cieszę. Cieszę się gdy tylko pomyślałem jakie miny zrobili *#(&(*$ z Allegro, którzy zarabiają na EK. Popatrzcie sobie na ceny EK tam i ilość. Naprawdę w perspektywie dalszej możliwości kupna EK za 199zł, widok zaczął cieszyć me złośliwe serce.
przepraszam,a le tom jest właśnie, napiszmy umownie "rok" EK - chcesz - płać więcej, jakieś wyrzeczenie, coś... naprawdę, nie wiem, czy EK będzie limitowana. Panowie z gramu zobaczą, jaki jest popyt i, voila, postanowimy wypuścić jeszzcze 50 000 sztuk...
 
Różnica w cenie wynosi 100 zł. Tylko że dostaje się wtedy dwa artbooki, lepszą mapę, medialion, karciankę, t-shirt. Nie wiem ile punktów wirtualnych gram.pl za EK, czy tyle samo, czy więcej, nie mam jak porównać. Tak czy inaczej mi wychodzi, że ta unikalność nie jest warta złamana grosza w porównaniu z tymi bonusami, które się dostaje, i bardzo dobrze.Bynajmniej nie uważam za sprawiedliwe podejście, ja coś mam, a ty mieć nie możesz, nie dlatego, że cię nie stać, ale dlatego, że nie miałeś szczęścia i się nie załapałeś. Od takiego podejścia bardzo blisko do tego, kto się gdzie i jak urodził. A wtedy nie ma już bynajmniej kapitalizmu, tylko feudalizm.
 
każdy mógł się załapać, wystarczyło posiedzieć przy kompie kilka godzin. Jak na kolekcjonera to chyba niewielkie wyrzeczenie?
 
Ja cieszę się, ze na www.gram.pl można jeszcze kupić EK. Sam to zrobiłem. I nie rozumiem osób rozżalonych z tego powodu.
 
Ja tez jakos nie jestem tym rozzalony (chociaz zamowilem EK na poczataku pre-orderow w czerwcu, kiedy mialo byc tylko 3000 egzemplarzy). A i 30zl z kazdej dodatkowej kolekcjonerki idzie na szczytny cel!O wiele bardziej jestem obuzony tym, ze ktos kto kupil EK w normalnym sklepie (nie na Gram.pl) ma wszystkie dodatki odrazu a ja nie ;[.
 
no ja już kupiłem w czerwcu EK i mam narazie tylko grę i koszulkę... troche się zawiodłem na CDP. Skoro wiedzieli że tyle z tym roboty mogli wcześniej zacząć produkcję dodatków.
 
ja Wam powiem jedno... co z tego, ze dostałem artbook, bestiriusz, karty do gry juz teraz, skoro na dobre przejrze je dopiero za pare dni - po prostu wolne chwile uplywaja na graniu; oklamujecie sie ze z Wami byloby inaczej :pskoro tak, to przyznac sie z ręką na sercu - ile osob OBEJRZAŁO juz materialy dodatkowe do wiedźmaka na dvd? cdproject mogloby tam powkladac 100zł i pewnie jeszcze duzo czasu by minelo zanim wszyscy by je tam znalezli ;Pglupio wyszlo, nie da sie ukryc; ale cieszcie sie, ze w pierwszej przesylce mieliscy gre i pierwsza czesc bajerow, a nie bajery bez gry :p to dopiero bylaby kompromitacja ;P
 
PePeush said:
ja Wam powiem jedno... co z tego, ze dostałem artbook, bestiriusz, karty do gry juz teraz, skoro na dobre przejrze je dopiero za pare dni - po prostu wolne chwile uplywaja na graniu; oklamujecie sie ze z Wami byloby inaczej :pskoro tak, to przyznac sie z ręką na sercu - ile osob OBEJRZAŁO juz materialy dodatkowe do wiedźmaka na dvd? cdproject mogloby tam powkladac 100zł i pewnie jeszcze duzo czasu by minelo zanim wszyscy by je tam znalezli ;Pglupio wyszlo, nie da sie ukryc; ale cieszcie sie, ze w pierwszej przesylce mieliscy gre i pierwsza czesc bajerow, a nie bajery bez gry :p to dopiero bylaby kompromitacja ;P
ja wszystko przejrzałem, nawet co ciekawsze mam na HD :p
 
PePeush said:
ja Wam powiem jedno... co z tego, ze dostałem artbook, bestiriusz, karty do gry juz teraz, skoro na dobre przejrze je dopiero za pare dni - po prostu wolne chwile uplywaja na graniu; oklamujecie sie ze z Wami byloby inaczej :pskoro tak, to przyznac sie z ręką na sercu - ile osob OBEJRZAŁO juz materialy dodatkowe do wiedźmaka na dvd? cdproject mogloby tam powkladac 100zł i pewnie jeszcze duzo czasu by minelo zanim wszyscy by je tam znalezli ;Pglupio wyszlo, nie da sie ukryc; ale cieszcie sie, ze w pierwszej przesylce mieliscy gre i pierwsza czesc bajerow, a nie bajery bez gry :p to dopiero bylaby kompromitacja ;P
niby tak, ale.... nie. Przepraszam, ale argumentowanie, że "i tak bym tego nie obejrzał" kompletnie od mnie nie dociera i mam to w zasadzie gdzieś. Ktoś powiedział bardzo mądre zdanie "Płacę - wymagam".
 
Ja kupiłem Edycję Kolekcjonerską... niestety te opóźnienia są ciut nie fair:/ No i dorabianie kolejnych sztuk, troche to moim zdaniem jest nie w porządku względem klijentów
 
Ja tam se kupiłem edycję kolekcjonerską :] Mimo wszystko chciałem ,aby to właśnie Polski Wiedźmin był moją pierwszą grą z EK :]
 
Top Bottom