A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
Ja w chwili odruchu wziełem EP bo akurat to w EMPIKU było pod ręką...i tak ile tam dali. Teraz bym wzioł EK :(
 
Hmm... tym razem mój post będzie inny, niż dotychczas...Mianowicie: jestem ciekaw, co też panowie z Gram.pl odpowiedzialni za odbiór Wiedźmina z tłoczni/drukarni i późniejszą wysyłkę do graczy robią?! Od ZESZŁEJ NIEDZIELI (a może i dłużej... wtedy sprawdziłem 1-szy raz) przy EK jest napisane - dostępne za 1-5 dni. A minął co najmniej tydzień. I towaru nie ma... Setki, ups! TYSIĄCE (a dokładnie - 3000) graczy oczekuje na, być może swoją pierwszą w życiu Edycję Kolekcjonerską gry, która jest na dokładkę robiona przez CD-Project, a wy to macie głęboko w d****! Że drukarnie/tłocznie się spóźniają? To trzeba było zamawiać materiały wcześniej!! Że niby zbyt dużo trzeba wysłać w zbyt krótkim czasie? Cóż... Trzeba przewidywać takie rzeczy! I radzę nabrać trochę szacunku dla kupujących... Bez nich (niespodzianka!) by Was nie było...
 
Popieram, i rowniez sie zastanwiam co oni takiego tam robia? i co to ma znaczyc ta wysylka wstrzymana, zaplacilem za nia!!! tym bardziej powinni sie pospieszyc, ale teraz juz na nic ich przeprosiny, skoro wyrobili sie z EK do sklepow, a z Pre-orderami to co?! jak mi to dokonca tygodnia nie przyjdzie, to chyba ich zaskarże, bo juz mi sie cierpliwosc konczy.Wlasnie dzieki temu ze CD-projekt ma klientow nadal jest ta firma, ale co sie dzieje z naszymi wysylkami od piatku do cholery?
 
oczywiście to, że nie dostalliśmy EK w jednym kawałku, jak na cywilizowane państwo przystało
 
No jak na moje to to jest po prostu nieudacznictwo.G**** mnie obchodzi, że składacie te pudełka ręcznie. Co to jest za problem złożyć 3 tysiące pudełek? Poza tym - czemu nie maszynowo? Czemu to nie jest zlecone jakieś firmie trzeciej? Czyżby się nie opłacało pieniężnie? Przecież tego nie robi chyba jedna osoba? Poza tym były na to 4 miesiące. Żeby w 4 miesiące nie wyprodukować 3 tysięcy pudełek to jest śmiechu warte i chyba to, jak już wspomniałem, załatwiali nieudacznicy. Nie wiem kto najbardziej zawalił, ale ja już w gram.pl raczej nic nie kupię.Zwłaszcza, że najpierw udostępniają EP (ja mam EK, ale komentuje ogół sytuacji) w preorderze a potem udostępniają w MM EP z Bestiariuszem :/. Bez kitu...Mnie jest przykro jak kogoś uraziłem, ale bardziej przykro mi jest, gdy sobie pomyślę, że dostanę dodatki do gry (pół zamówienia) już po przejściu gry.
 
Spokojnie... Nie obrażajmy tych ludzi! Zawalili. Trudno. Ja też jestem wściekły, ale:a) Obrażając ich, okazuję brak kultury;b) Mogę za to otrzymać warna, a nawet bana;c) Czy coś to zmieni? Owszem, zwracanie uwagi jest jak najbardziej na miejscu, wręcz wskazane w zaistniałej sytuacji, ale nie ma co się aż tak rzucać;)I jeszcze jedno - co Ty masz z tymi pudełkami?:D:DPSJa wcale gram.pl nie bronię! Ogólnie to popieram w.w. post, czepiam się jedynie formy, a nie treści!:)
 
tym bardziej, że nie dostrzymując jednej obietnicy (tak, tej oczywistej - że gra trafi do nas w 1 kawałku), łamią już drugą - że dodatki dotrą przed końcem październikapodsumowując:[size=15pt]Jedno wielkie rozwolnienie, panie.
 
Ja mam takie pytanko: Jak duże jest pudełko EK? Czy tak samo duże jak w przypadku EP? Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj...
 
w EK są 2 pudełka: takie jak w EP(gra+soundtrack+dodatkowe materiały+opowiadanie+instrukcja+poradnik) oraz duuuże na całą EK
 
Firnomir: Pudełko do EK ma wymiary 25/36 + 10cm pudełko z koszulką. Całość jest dosyć ciężka, z 2 kg waży chyba. Nabyłem przez empik. Żona namęczyła się trochę targając pudło do domu :) A teraz gra czeka na kompa, bo na moim aktualnym sprzęcie nie pogram (nie będę pisał konfiguracji bo to wstyd). Ale dla Wiedźmina warto zaopatrzyć się w nowiuśki sprzęt. I jeszcze o EK - super eleganckie wykonanie. Naprawdę klasa. Polecam.
 
Ja wczoraj dostałem moją "przedpremierową" EK :) Wrażenia:Duże fajne pudło, wyłożone w środku zamszem (chyba to zamsz - nie znam się :p)Świetny, ładnie wykończony medalion.Książki w wymiarze A4 - twarde okładki i dobry papier.Mapa - wyrażna i na fajnym papierze.Karty - ładne, sztywneDodatkowo duży plakat i naklejka (taka jak w CDA)Koszulka - przyszła wcześniej razem z grą - dobrej jakościSama gra - nie wiem :) Musze poczekać na lepszy komp :)Ogólnie całość - super! Nie żałuje 200zł.Gratuluje!
 
mBartek - czy mogę prosić o zdjęcie Twojej EK (Ze wszystkimi szczegółami:D)? Ja sam nie mogę się doczekać swojej. Wprawdzie w zamówieniach gram.pl mam napisane "sysłano", ale gra niekoniecznie dojdzie mi jutro:(Z góry dziękuję!!
 
Proszę:http://img407.imageshack.us/img407/8812/obraz001ft9.jpghttp://img122.imageshack.us/img122/548/obraz002de0.jpghttp://img204.imageshack.us/img204/8783/obraz003yw0.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/4707/obraz004fd2.jpghttp://img211.imageshack.us/img211/4632/obraz005pg1.jpg
 
Ja wczoraj kupiłem EP i jestem bardzo zadowolony :) Naprawdę bogate jak na EP i 85zł. Co do gry- jest jak na razie świetna, a słyszałem że pierwszy akt jest nudnawy. Nie moge sie doczekać, co będzie dalej :D
 
Lata kupowania od Gram.pl nauczyły mnie - kupować najprostsze produkty z najlepszym kurierem.W efekcie - od wtorku przed premierą (a była w piątek ?) gram w Wiedźmina :) i nie mam stresu, że Gram.pl znów coś zawaliło ::).
 
Top Bottom