A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
Ja kupiłem Wiedźmina ," lecz tnie mi się płynnie " :p Chodzi mi o to , że nie zacina sie raz , że stoji w miejscu , raz mnie wywali do windows'a , tylko biegne i mam tak jakby się klatka po klatce gra posuwała.Szczególnie mnie to dziwi gdyż przy moim kompie nie powinienem mieć kłopotów - Procesor 3,0 GH , 1,5 GB Ram'u , Karta graf. 256 Geforce fx5500 . Nie pisze tego dla szpanu , ale po to , żeby mi ktoś może pomógł to rozwiązać , bo to naprawdę wnerwiające lagi . Sam nie wiem jakim cudem doszedłem do III aktu. Sorry , że pytanie nieco odbiega od tematu . Ma to może związek z brakiem service pack'a , albo zaśmieconym kompem?
 
ja kupje edysje podstawowa poniewaz nie mam innego wyscia tzn w moim miesie czyli tej dziuze w ktorej mieszkam aczej nie sposob z kad kolwiek wziac EK i w łasnie dla tego tak poluje na ten medalion wiedzminski ehhh poluje juz jakiejs 5 miesiecy i wciaz sie łudze ze mi sie udo chociaz w głebi duszy to wiem ze jedyne co to mogliby mnie urotowac redzi sprzedajac takie masowo ehhh ale pewnie i tak tego nie zrobia :/[size=10pt]Jeśli masz zainteresowania archeologiczne, to poszukaj takiego kierunku studiów. Tutaj proszę nie wykopywać starych tematów.Iwona.[/size]
 
Proponowalbym w takim razie kupno Edycji rozszerzonej przez internet np:gram.plPo co kupowac starsza wersje gry :angel:
 
Ja musiałem kupić Edycje Podstawową gdyż:1.Wyprzedali wszystkie egzemplarze (w tamtym czasie)2.Brak funduszówChociaż powiem szczerze bym kupił EK 8)
 
Hmm Edycja Rozszerzona Wiedzmina w sieci Empik kosztuje 80 zl to nawet taniej niz pierwotnie kosztowala pierwsza wersja gry :angel:
 
Ja kupiłem edycję podstawową, może gdy będzie na allegro jakaś używana edycja kolekcjonerska to się skuszę, albo po prostu dokupię różne przedmioty osobno (np.medalion)...
 
vanworden said:
Hmm Edycja Rozszerzona Wiedzmina w sieci Empik kosztuje 80 zl to nawet taniej niz pierwotnie kosztowala pierwsza wersja gry :angel:
A w Saturnie w Galerii Krakowskiej 70 ^^ "straciłem" 10 złotych ale mimo wszystko warto było :D
 
Cavalier47 said:
Ja kupiłem edycję podstawową, może gdy będzie na allegro jakaś używana edycja kolekcjonerska to się skuszę, albo po prostu dokupię różne przedmioty osobno (np.medalion)...
Problem w tym, ze na allegro sa kosmiczne ceny za takie przyjemnosci. Par example medalion: ponad stowe. Ale jak masz troche kasy to i replike srebrnego miecza mozesz kupic ;)
 
Ale jak masz troche kasy to i replike srebrnego miecza mozesz kupic ;)[/QUOTE]Drewnianą i badziewną replikę, jeśli mówisz o tym co ja :p
 
Myślałem, żeby kupić EK na allegro ale ceny poszalały... Obecnie medalion kosztuje ponad 150 zł, a tak naprawdę liczył się dla mnie artbook (prócz gry oczywiście). Kupiłem więc ER i artbooka, po dłuższym szukaniu. ER chyba 80 zł, artbook z przesyłką drugie tyle. Ale warto było!
 
Ja kupiłem EP z tego względu że bardzo zainteresowało mnie zawartość pudełka i wygląd. Na EK się nie zdecydowałem ponieważ dużo kosztowała, ale zamiast tego kupiłem ER i zaoszczędziłem trochę.
 
Ja miałem ochotę zakupić podstawową edycję za 60zł (w promocyjnej cenie) a następnie dokupić za 20zł updatea. Było by więcej dotadków itd.... ale ostatecznie i tak zakupiłem pełną Edycję Rozszerzoną za 80zł gdyż nie chciało mi się latać za trudnodostępną już podstawką.Gier zakupionych za więcej niż 50zł mam zaledwie (?) kilkanaście. Zazwyczaj kupuję produkcje po 20zł z reedycji.
 
Ja mam wersję podstawową i update.Btw, zastanawiam się, jaki obecnie sens ma ten temat... (tak, wiem - "nie podoba się, to nie musisz pisać" ;) )
 
"Ja mam wersję podstawową+ER, kolekcjonerkę kupię może przy sequelu..."Jak uda Ci się ją zdobyć! No ja mam wersję pudełkową, tą drugą wypuszczoną (patch 1.2) i Wiedźmin Update, bo nie chciałem ściągać tyle rzeczy na mojego słabiutkiego komputerka. A czy temat ma sens? Chyba ma - są jeszcze ludzie, którzy się zastanawiają czy kupić wszystko od nowa, czy tylko Update (polecam!) czy ściągać z sieci.
 
Ja mam wszystkie część Wiedźmina i książki też dla tego można uznać mnie mianem zgorzkniałego fana Wiedźmina :teeth:
 
Top Bottom