A Plague Tale: Innocence/ A Plague Tale: Requiem

+
Wydanie kolekcjonerskie fajne, ale nie na moją kieszeń - tyle w temacie odkopywania postu sprzed kilku ładnych miesięcy.

Teraz wróćmy do spraw aktualnych, czyli materiałów z niedawnej konferencji Microsoft.

Najpierw trailer:


Poniżej wrażenia z rozgrywki:


Wszystko bardzo fajne i nie pokoi mnie tylko większy nacisk na otwarte lokacje (trudniej stworzyć momenty skradankowe, które zapadały by w pamięć, chociaż z drugie strony mamy więcej swobody w działaniu, więc jak to odpowiednio wyważą nie będzie źle) oraz wciąż brak konkretnej daty premiery - liczę, że tytuł nie ukaże się w zatłoczonym okresie ostatniego kwartału, bo wówczas zginie pośród innych.
Tak, czy inaczej czekam.
 
Wiadomo już kiedy gra zadebiutuje - 18 października.

Wiadomo też, że na PC będzie ray-tracing oraz DLSS.

Jest też game-play:

 
Pytanie retoryczne :p Pewnie, że warto ;) Dla mnie to był taki czarny koń 2019r. A dwójka patrząc na gameplay'e zapowiada się jeszcze lepiej ;) I tak powinno się robić kontynuacje gier.
 
Mi jedynka się na tyle spodobała, że kupiłem pomimo zagrania w game passie podobnie jak w przypadku Hellblade. Takie tam głosowanie portfelem aby więcej było takowych produkcji.
 
Pytanie retoryczne :p Pewnie, że warto ;) Dla mnie to był taki czarny koń 2019r. A dwójka patrząc na gameplay'e zapowiada się jeszcze lepiej ;) I tak powinno się robić kontynuacje gier.

Ok dziękuję może zainstaluję nawet'
 
Krótki fragment pokazujący grę na PC z włączonym RT:


Szczerze, to nic wielkiego nie pokazali - gra i tak wyglądała ładnie. Nie wiemy dodatkowo do czego zostanie użyty RT (bardzo często deweloperzy wybierają dany aspekt, ale czasem - tak jak RED'zi w CP 2077 - wrzucają wszystko).
 
Dziwne że nie mówią nic o RT na konsolach, przecież uciągnęłyby.
Zagram na XBOXIE w GP po angielsku, a drugi raz na PC po francusku z RT.
 
Nadchodząca kontynuacja przygód młodego rodzeństwa ma być dłuższa niż oryginał (15-18 godzin w zestawieniu z 10-12 oryginału).

Czekamy na 18 października.
 
Nadchodząca kontynuacja przygód młodego rodzeństwa ma być dłuższa niż oryginał (15-18 godzin w zestawieniu z 10-12 oryginału).

Czekamy na 18 października.
Dobre wieści, jedna z gier tej jesieni na którą jestem nahajpowany, i nie mogę się doczekać.
 
Top Bottom