Aard Team

+
Status
Not open for further replies.
Aard Team

Witam wszystkich. To mój pierwszy post ( przełomowa chwila :D )Postanowiłem stworzyć nową grupę modderską :) Sam jestem dopiero początkujący ale "większość" rzeczy mam już opanowane. Znam się nad grafiką, teraz już na djinnim i częściowo na skryptach. Co tu będe więcej mówił ;D Poszukuje ludzi do teamu ( nieważne czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem edytora D'Jinni, podzielimy się biedą :D )Czekam na kontakt pod :numer GG : 4474532adres e mail : sanford1@op.pllub w tym temaciehttp://img88.imageshack.us/my.php?image=haha2kopiaya1.jpg
 
Życzę zebrania 50cio osobowego teamu, ale wybrałeś bardzo nieszczęśliwy moment. Większość ludzi poszła do Ifrita, ci co się uchowali poszli do Kozieka a niedobitki zebrałem ja :D . Ale gdy ja zakładałem swoją grupę mówili mi że wszyscy siedzą w Ifricie, a rządzę niezłą ośmioosobową grupką :)
 
Zawsze da się kogoś znaleźć.Chociaż i nam jakoś nie przybywa kandydatów w zastraszającym tempie. Nowych chętnych do tej ciężkiej orki jakoś nie przybywa. Również spoza Polski.Ale zaczynają się transfery z innych scen... Więcej nie powiem, bo utną mi palce :p
 
bonssaaay said:
Chociaż i nam jakoś nie przybywa kandydatów w zastraszającym tempie.
Bo postawiliście wymagania jak do RED Team :p. Rozumiem, że chcecie trzymać poziom i stale go podnosić, no ale przesadziliście. :peace:Sanford, życzę powodzenia ;)
 
Dzięki za entuzjastyczne komentarze :D Sam wiem, że wszyscy już "zarezerwowani" w innych teamach modderskich, ale zawsze się ktoś może znaleźć :beer:
 
Cóż myśle, że ciężko będzie w tych czasach znaleźć dobry team, :evil:No cóż mogę tylko życzyć powodzenia ;) Sam team już znalazłem :beer: Więc polecam dołączyć się do istniejącego a o ile się nie myle to narazie są tylko:-Ifrit Team-Red Flame Interactive-Muzykanci-Wiedźmin Team(narazie bez nazwy xD)-no i ten twój początkujący Aard Team
 
Narazie nasz noname wiedźminteam niebędzie miał nazwy, dowiecie się jej dopiero podczas premiery naszej przygody ;) Sanford, może znajdziesz kilka osób do swojej grupy, już nawet przy 3-4 osobach można stworzyć niezłą przygodę. Z oczywistych powodów namawiam Ciebie do przyłączenia się do nas, ale jeśli naprawde chcesz mieć swoją grupę to życzę powodzenia.
 
Na razie zgłosiła się jedna osoba ]:-> ( zawsze coś ) -> ( niestety wiele nie umie :dead: )Pozdrawiam Sanford
 
Nikt od razu nie jest geniuszem. :) Praca i trening, to jest to, dzięki czemu ludzie odnoszą sukces. :) Programiści z CDPR też od razu nie byli mistrzami w swoim fachu, ale to praca i cierpliwość spowodowała, że wydali taką grę, którą można się pochwalić. ;)Synteza => Wy też możecie stworzyć coś naprawdę dobrego, czym będzie można się pochwalić. :peace:
 
Trening czyni mistrza panowie :) Zacznijcie od prostych przygód, by skończyć na tych ciut większych. Dobrze, że znaczenie słowa modding nie zamiera w naszym community :p
 
Ja też uważam że nie ma co myśleć o przygodach typu nici przeznaczenia. Szczególnie że macie tylko 2 osoby. Zacznijcie od 2 godzinnych a skończycie na dłuższych.
 
Wczoraj dołączyła nowa osoba do teamu : Maciek :DPS. Pisze dopiero dzisiaj bo wczoraj nie miałem czasu na wejście na forum :wall:edit 8)Już wkrótce podam stronę teamu, stronę o modyfikowaniu gry Wiedźmin, stronę do zgłoszeń oraz stronę o grze Wiedźmin :p
 
Tak Geral1000 jest nas trzech lecz nadal czekamy na zgłoszenia chętnych osób :evil:Jeżeli ma ktoś jakieś bardziej konkretne pytania ( tutaj też odpowiem ) proszę pisać na moje GG : 4474532
 
No ładnie miło że mamy kolejną grupę moderską :) No cóż jedyne co mogę życzyć to znalezienia wielu osób nie tylko znających dżina ale i 3D, 2D grafików, osoby od fabuły oraz od dialogów.Odnośnie dżina to Ifrit Team Służy pomocą (jak i oficjalne forum).A jak już o tym że ciężko dostać się do Ifrit Team - wystarcza chęci :p (ja zgłaszając się do Ifrit Team można powiedzieć że byłem totalnie zielony (dlatego dołączyłem jako betatester) a teraz jestem już półetatowym Dżinowcem)Tak więc jeśli ktoś chce coś robić to na pewno brak umiejętności, wiek, wzrost oraz nr buta mu w tym nie przeszkodzą:)
 
To zależy na jakie stanowisko:) Mamy już sporo osób tak więc próg poszedł trochę w górę:) Jednak zawsze można napisać zgłoszenie a nóż nasza ekipa się zgodzi przyjąć kogoś kto niekoniecznie spełnia wszystkie z pośród wymagań.(ale to nie temat o naszych wymaganiach o tym można gdzie indziej podyskutować koniec off topu to temat na Aard Team i jeśli nasze wymagania są zbyt wysokie zawsze może udać się do 'konkurencji' bo w końcu nie o to chodzi żeby był tylko jeden team moddingowy w Polsce, a wręcz przeciwnie im więcej tym lepiej bo dzięki temu też i poziom przygód będzie wzrastał)
 
DrthKwas said:
To zależy na jakie stanowisko:) Mamy już sporo osób tak więc próg poszedł trochę w górę:) Jednak zawsze można napisać zgłoszenie a nóż nasza ekipa się zgodzi przyjąć kogoś kto niekoniecznie spełnia wszystkie z pośród wymagań.(ale to nie temat o naszych wymaganiach o tym można gdzie indziej podyskutować koniec off topu to temat na Aard Team i jeśli nasze wymagania są zbyt wysokie zawsze może udać się do 'konkurencji' bo w końcu nie o to chodzi żeby był tylko jeden team moddingowy w Polsce, a wręcz przeciwnie im więcej tym lepiej bo dzięki temu też i poziom przygód będzie wzrastał)
Słusznie prawisz. Ja miałbym jeszcze takie małe pytanie do Sanforda: masz już może jakis projekt (choćby szczątkowy) przygody, którą chcesz zrobić?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom