Akt I

+
Status
Not open for further replies.
ja mam takie pytanie, do tego opuszczonego młyna nie można wejść? bo ta dziewczyna tam weszła, a ja nie mogę.. :/
 
Czy jeśli pod koniec aktu I gdy po walce z bestią nie żyją już wieśniacy będe mógł dalej spotakć się z Vesną obok młyna? Bo ja jkoś jej nie widziałem ;/
 
mi sie wydaje ze to bylo jednorazowe spotkanie, dajesz wino i ona wchodzi do młyna i tyle ją widzieli... :-\
 
Co do dziewki z młyna. Należy być tam około godziny 21.00, jeżeli nie reaguje na jakieś wino, najlepiej wziąć kilka rodzajów.
 
ale mi chodzi o to czy można wejść do młyna = do środka, do pomieszczenia...bo te drzwi są zamknięte, a otworzyć ich nie mogę, mam tez problem bo nie wiem gdzie znaleźć książkę z info o ghulach, a potrzebne jest to do zadania pobocznego...
 
Jak podszedłem tak po 20.30 to już była, i na "białe wino" zareagowała."w młynie znowu straszy" - scenka doskonała :DCo do ghuli, to to zadanie zrobiłem dopiero w Akcie 2, kiedy kupiłem "geralt przypomina sobie potwory" (czy jakoś tak to się nazywało - brązowy talent). W pierwszym akcie, mimo, że przeczytałem księgę, to dalej nic nie dawało.A do młyna wejść nie mogłem,
 
Karesh said:
ale mi chodzi o to czy można wejść do młyna = do środka, do pomieszczenia...bo te drzwi są zamknięte, a otworzyć ich nie mogę, mam tez problem bo nie wiem gdzie znaleźć książkę z info o ghulach, a potrzebne jest to do zadania pobocznego...
No więc tak, książka o Ghulach jest u Antykwariusza( 90%pewności), albo u Abigail(30% pewności).Co do dziewczyny, jeżeli spotykamy ją pierwszy raz i mamy winko to bez problemu można z nią wejść do młyna w wiadomym celu.ps: Antykwariusz siedzi w karczmie.
 
ja pogadałem ze staruszką i dałem jej 20 orenów(nie chciała nic mówić, wyganiała mnie) poprosiłem o opowieść i wtedy zostałem poczęstowany historią o zarazie i ludziach zjadających ciała, którzy potem zmienili sie w ghule-stąd info w dzienniku+ pare ciekawostek(składników)
 
Pytanie, mieliście problemy z bestią ? Ja na razie 2 podejścia i sobie już dzisiaj darowałem bo długo mi się giera wczytuje :)
 
revyag said:
Pytanie, mieliście problemy z bestią ? Ja na razie 2 podejścia i sobie już dzisiaj darowałem bo długo mi się giera wczytuje :)
Przed walką wypij Zamieć i Jaskółkę bardzo pomaga i skup się abrdzo na odpowiednim przełużaniu sekwencji ataku. Walcz raczej stylem szybkim przerzucając na gruowy gdy pojawiają się barghalesty
 
To ja od siebie też coś dorzucę. Jeżeli już zranisz bestię, uderz Aardem. Jeśli będziesz miał szczęście, ogłuszysz ją i wykończysz jednym ciosem. Ja tak zrobiłem, po trzech nieudanych próbach konwencjonalnej walki.
 
Wypiłem zamieć i coś dziwnego się stało, nie wiem czy to grafa mi zaczęła nie wyrabiać, ale jakieś zamglone wszystko się zrobiło i strasznie wolno wszystko się ruszało, normalnie jak bullet time z matrixa :)
 
revyag said:
Wypiłem zamieć i coś dziwnego się stało, nie wiem czy to grafa mi zaczęła nie wyrabiać, ale jakieś zamglone wszystko się zrobiło i strasznie wolno wszystko się ruszało, normalnie jak bullet time z matrixa :)
Efekt działania eliksiru. Wkurzający według mnie. Acz bardzo ciekawy i ładny.
 
Ja z bestią nie mogłem sobie poradzić z eliksirami (jaskółka, zamieć) i stylem szybkim/grupowym - dopiero Aard i dobicie bestii poskutkowało (za pierwszym razem :D )
 
Gdzie jest Kalkstein ???Jak większość posiadających już Wiedźmina wie, chodzi o quest z ghulami. Otóż przeszedłem go ... i nie miałem jak odebrać nagrody, gdyż mój pracodawca zniknął. Przy drugim podejściu to samo- zanim wejdę do krypty siedzi sobie w karczmie. Gdy wykonam zadanie- już go tam nie ma. W poradniku nie ma żadnych informacji na ten temat więc mniemam iż jest to bug. Ktoś wie co z tym fantem zrobić? Aha ten sprzedawca biżuterii też mi na jakiś czas zaginął, ale kilka godzin medytacji wystarczyło, aby się odnalazł ... niestety Kalkstein dalej bawi się ze mną w chowanego ... Medytacja nie pomaga, pracodawca po prostu zapadł się pod ziemię. Btw - kiedy wszedłem i wyszedłem z krypty Kalkstein wciąż był na swoim miejscu, natomiast kiedy zebrałem tą krew to już go nie było >_< Czekanie nic nie daje, medytowałem przez całą dobę (12*2 godziny) i nic.
 
Poszukaj go przy jednej z bram, gdzie stoi na początku Mikul (tam cię zaatakują Salamandry)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom