Akt I

+
Status
Not open for further replies.
A ja mam pytanie gdzie jest ten potwór którego trzeba załatwic dla tego wielkiego łucznika królewskiego (czy jakoś tak)Bo on dał mi zlecenie na dwóch. Jeden to jakiś przy rzece co się ludzie go boją a drugi w tej samej krypcie co się zdobywa znak igni i nazywa się "król krypty" (btw cholernie trudny miałem jaskółke wzmacniacze znaków i jeszcze jeden eliksir ale nie pamiętam a i tak było dośc trudno ;P) i tego "króla" rozwaliłem ale teraz nie wiem gdzie szukac tego innego potwora przy rzece ;/a właśnie kiedy będe miec miecz srebrny ? wypełniłem już chyba wszystkie zadania poboczne i w głównych musze tylk pogadac z oddem ( ten elvin, czy jak mu tam było, już mi wieszczył więc już prawie wszystko wiem ;] a i bestie też raz już widziałem jak wychodziłem od harvena ;D) acha fajnie by było jak byście nie mówili kiedy i jak go dostane tylko powiedzcie czy przypadkiem gdzieś go nie ominąłem ;P
 
Vaarel said:
nie wiem gdzie szukac tego innego potwora przy rzece ;/a właśnie kiedy będe miec miecz srebrny ?
Topielca szukaj nocą w okolicach młyna, będzie w towarzystwie kilku utopców :)Miecz dostaniesz dopiero w 2 akcie :p
 
Witam wszystkich,Wie ktoś może, gdzie można znaleźć książkę o utopcach, bo tam w q też jest napisane, że potrzebna jest wiedza z tej księgi...pozdrowienia
 
Jeśli w prologu przegapiłem możliwość zdobycia karty Triss mogę w dalszej części gry odnowić starą znajomość ?? :)
 
Wallace said:
Jeśli w prologu przegapiłem możliwość zdobycia karty Triss mogę w dalszej części gry odnowić starą znajomość ?? :)
Nie. Przy odpowiednim wyborze będziesz mógł zdobyć kolejną, ale tej z Kaer Morhen już nie zdobędziesz... Jak w życiu :) Okazję się ma raz...:p
 
kanchast said:
Witam wszystkich,Wie ktoś może, gdzie można znaleźć książkę o utopcach, bo tam w q też jest napisane, że potrzebna jest wiedza z tej księgi...pozdrowienia
Każdą książkę możesz kupić od danego aktu wzwyż.Tzn. Jeśli książkę można było kupić w akcie 1 i była potrzebna do wykonania zadania - kupisz ją również w akcie 2. W akcie 3 kupisz więc książki z aktu I i II... Poszukaj :) Znajdziesz na pewno!
 
Ja nie moge ubic tej bestii, za mna bez mala 15 prob :-\bylo wszystko aard, eliksiry, styl taki siaki, zawsze jej zostaje kilka pktow HP... wczoraj poltorej godziny sie z nia meczylem... moze teraz z rana... ;)
 
Slaveous said:
Slaveous said:
Witam wszystkich,Wie ktoś może, gdzie można znaleźć książkę o utopcach, bo tam w q też jest napisane, że potrzebna jest wiedza z tej księgi...pozdrowienia
Każdą książkę możesz kupić od danego aktu wzwyż.Tzn. Jeśli książkę można było kupić w akcie 1 i była potrzebna do wykonania zadania - kupisz ją również w akcie 2. W akcie 3 kupisz więc książki z aktu I i II... Poszukaj :) Znajdziesz na pewno!
ok. bardziej mi chodzilo o to wlaśnie gdzie można kupić taka książkę? Czy też od tego samego kolesia w knajpie co książkę o ghulach?
 
kanchast said:
kanchast said:
kanchast said:
Witam wszystkich,Wie ktoś może, gdzie można znaleźć książkę o utopcach, bo tam w q też jest napisane, że potrzebna jest wiedza z tej księgi...pozdrowienia
Każdą książkę możesz kupić od danego aktu wzwyż.Tzn. Jeśli książkę można było kupić w akcie 1 i była potrzebna do wykonania zadania - kupisz ją również w akcie 2. W akcie 3 kupisz więc książki z aktu I i II... Poszukaj :) Znajdziesz na pewno!
ok. bardziej mi chodzilo o to wlaśnie gdzie można kupić taka książkę? Czy też od tego samego kolesia w knajpie co książkę o ghulach?
A spoilerować nie będę :) Jestem pewien, że odnajdziesz.. ;)
 
Slaveous said:
Slaveous said:
Slaveous said:
Slaveous said:
Witam wszystkich,Wie ktoś może, gdzie można znaleźć książkę o utopcach, bo tam w q też jest napisane, że potrzebna jest wiedza z tej księgi...pozdrowienia
Każdą książkę możesz kupić od danego aktu wzwyż.Tzn. Jeśli książkę można było kupić w akcie 1 i była potrzebna do wykonania zadania - kupisz ją również w akcie 2. W akcie 3 kupisz więc książki z aktu I i II... Poszukaj :) Znajdziesz na pewno!
ok. bardziej mi chodzilo o to wlaśnie gdzie można kupić taka książkę? Czy też od tego samego kolesia w knajpie co książkę o ghulach?
A spoilerować nie będę :) Jestem pewien, że odnajdziesz.. ;)
skoro tak:) to już nie pytam - teraz jestem pewien, że sobie poradzę:). Nadchodzi weekend to może wreszcie ruszę z konkretną grą. Przesyłkę dostałem we wtorek i do wczoraj same problemy albo z grą albo z kompem...a tu jeszcze pracować trzeba i nie było czasu:( Najlepsze, że żona w niedziele wyjeżdża na 3 dni i to będą cudowne 3 dnia sam na sam z grą:):):)
 
Ja przyuważyłem jeden mały bug z Vesną. Otóż wykonałem zadania z nią związane nie podrywając jej wcześniej w karczmie. Gdy po "randce" w młynie odwiedziłem ją w karczmie i zagadałem, mozliwości dialogowe były takie, jakby tej "randki" nigdy nie było. Troszke szkoda. :p
 
Rudgald said:
Ja przyuważyłem jeden mały bug z Vesną. Otóż wykonałem zadania z nią związane nie podrywając jej wcześniej w karczmie. Gdy po "randce" w młynie odwiedziłem ją w karczmie i zagadałem, mozliwości dialogowe były takie, jakby tej "randki" nigdy nie było. Troszke szkoda. :p
Może Cię wykorzystała? :p Albo byłeś jej przelotną przygodą? ;) Poza tym jest w pracy - a ona rozdziela przyjemności od pracy.. :p
 
Slaveous said:
Nie. Przy odpowiednim wyborze będziesz mógł zdobyć kolejną, ale tej z Kaer Morhen już nie zdobędziesz... Jak w życiu :) Okazję się ma raz...:p
Czyli karta przepadła bezpowrotnie ? :( Mówi się trudno i szuka się dalej okazji do stosunkowo bliskich znajomości :)Nie planujecie dania tych kart gdzieś na stronę , żeby ludzie którym przepadła okazja mogli zobaczyć co stracili ? :p :)
 
Mi niestety spotkanie z Vensą nie wyszło questa skończyłem Vensa jest po domem a tu nagle pieski sie pojawiają i Vnesa gryzie ziemie :'(
 
no to wczytaj ostatni zapis ;] a właśnie ostatnio byłem w wiosce u wielebnego i se zagadałem do takiego szlachcica co tam się przechadza i on mi dał 100 orenów za to że kiedyś mu pomogłem ;] więc jak komuś kasy brakuje to go poszukajcie :)
 
ma nad głową 'Kupiec' łazi w okolicach łowczegoo chyba, dostajemy kase, która należała nam sie za oczyszczenie piwnicy z garnkiów czy cos w tym guście( pewnie przekrecilem)
 
Czy ktoś wie o co chodzi z psem Oda ? Bo jest scenka że niby czegoś pilnuje, ale nie można wykonać żadnej akcji ...
 
Podpowiedź, coś tam jest zakopane, i nie chodzi o skarb. Poza tym poczytaj sobie w bestiariuszu o Echni... cośtam (te roślinki), wyrastają na miejscu zbrodni :p
 
Błagam pomóżcie :(. Mam iść do Mikula po queście z kryptą, miałem scenkę z salamandrami wtedy był mikul, a po scence nigdzie go nie ma :(. To samo jest z wielebnym. mam mu powiedzieć o utopcach a on również gdzieś wsiąkł... Szukałem już z 2h....pomóżcie bo nie chcę zaczynać od początku :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom