Akt I

+
Status
Not open for further replies.
gmilin said:
Błagam pomóżcie :(. Mam iść do Mikula po queście z kryptą, miałem scenkę z salamandrami wtedy był mikul, a po scence nigdzie go nie ma :(. To samo jest z wielebnym. mam mu powiedzieć o utopcach a on również gdzieś wsiąkł... Szukałem już z 2h....pomóżcie bo nie chcę zaczynać od początku :(
Mikula szukaj przy bramie młyńskiej, a Wielebnego w jego domu.
 
Szukałem i nic, wielebnego nie ma ani w domu, ani nigdzie w okolicy. Mikula z kolei nie ma przy żadej bramie, ani na drodze do nich... :(
 
Chyba coś jest nie tak,W rozmowie z Wielebnym powiedziałem mu że wykonałem questy dla jego 3 znajomych. On powiedział mi że nie powie nic o salamandrze bez rozwiązaniua problemu z bestią. I w tym momencie wyskoczyła opcja dialogowa: Wszystko już zrobilłem .... Wybrałem ja i opowiedział mi o salamandrze i karczmie. Następnie udałem sie do groty z Abigail ona opowiedział mi własną wersje ale ni chu chu niema ludzi przed grota ....Dodatkowo po instalacji pacza mogłem 2 raz walczyć z bokserami w karczmie.
 
A jak wam idzie zbieranie kart? Z tego co znalazłem w pierwszym akcie są trzy. Z tą od wiedźmy miałem problem, bo przegapiłem za pierwszym razem i od razu zabiłem bossa. A jak wczytałem wcześniejszą grę to chyba na 6 razy podchodziłem do tej Bestii:)
 
Konrado said:
A jak wam idzie zbieranie kart?
Prolog:- TrissAkt I:- Vesna- WiedźmaAkt II Pomniejszone dla tych, którzy jeszcze nie grali w akt II ;][size=7pt]- Shani- Plotkara- Półelfka[/size]
 
A wie ktos o co chodzi z psem Oda? Jak sie od niego wyjdzie za pierwszym razem to sie Geralt zastanawi na co pies tak szczeka...
 
JanekD said:
A wie ktos o co chodzi z psem Oda? Jak sie od niego wyjdzie za pierwszym razem to sie Geralt zastanawi na co pies tak szczeka...
Wydaje mi się, że Odo zakopał w ogródku swojego brata . Chociaż mogę sie mylić :p
 
A gdzie wyrastają Echinopsy wg. bestiariusza? Wszystkiego dowiesz się w swoim czasie ;] (pod koniec aktu I najpóźniej :) )
 
Konrado said:
A jak wam idzie zbieranie kart? Z tego co znalazłem w pierwszym akcie są trzy. Z tą od wiedźmy miałem problem, bo przegapiłem za pierwszym razem i od razu zabiłem bossa. A jak wczytałem wcześniejszą grę to chyba na 6 razy podchodziłem do tej Bestii:)
Do moderatorów
 
Mi Bestia większych problemów nie sprawiła, sprałem ją silnym, zresztą dość stanowczo dopakowanym używając tylko eliksiru leczącego. większy problem sprawił mi ten UberGhul w Krypcie, bydle ukatrupiłem dopiero po uzyskaniu srebrnego talentu i dobrania trzeciego ciosu(zresztą zaje.., mocnego) w silnym stylu.Problem mam natomiast z tą dziewczyną Vesną, podrywałem ją w karczmie, potem ją do babci odprowadziłem, umówiła się ze mną ale .. wystawiła mnie, nie przyszła... jest jakiś sposób na naprawienie tego?? i jescze jedno, czy po wejściu do Eyzimy można jeszcze wrócić do tej lokacji, Obrzeża??
 
Mam lekki problem, nie wiedziałem gdzie to wrzucić...Wielebny dawał mi Pierścień Wiecznego Ognia. I go nie miałem. Na ziemi też nie leżał, w ekwipunku miejsce było. Możliwe że to przez to że miałem już dwa pierścienie założone? I czy jest teraz możliwość zdobycia go jakoś? Bo teraz stoję w miejscu z questami a jakoś przekupić nie idzie tych trzech kolesi...:(Edit: Ktoś już miał podobny problem czyli... to nie bug? Ale zatem wtf że wziąłem a nie miałem..?:(
 
mam problem ze znalezieniem brata kupca z karczmy. Kazał on mi iść do jaskini pod murami byłem tam zabiłem wszystkie rośliny a jego nie ma nigdzie...i jeszce jeden problem gdzie znaleźć te płatki do eliksiru dla dzieciaka(nie pamiętam imienia)? chodzi o zadanie od wiedźmy
 
Trojanalo said:
...i jeszce jeden problem gdzie znaleźć te płatki do eliksiru dla dzieciaka(nie pamiętam imienia)? chodzi o zadanie od wiedźmy
Jak dobrze pamiętam to chodziło o płatki białego mirtu, można je kupić u zielarza przed karczmą albo jak masz już zdolność zielarstwo to znaleźć gdzieś w okolicy. A ten dzieciak to Alvin :p
 
Normalnie już mam dosyć. Wy chyba opisujecie tu poziom trudności łatwy, bądź normalny, bo gram na trudnym i już kurwa mam dość (przepraszam za wyrażenie), jakieś trzydzieści, może więcej prób i dalej nie mogę przejść piekielnego psa (bestia). Z żadnym, z potworów (bossów) nie miałem żadnych problemów, ale ten pierdzielony kundel jest normalnie nie do przejścia, próbowałem już wszystkiego, co tylko przyszło mi do głowy, niestety nawet jak bydlaka powalę na glebę, to zamnim do niego podbiegam, to (oprócz podgryzania przez resztę psów) bestia wstaje i nie trwa to już długo jak padam trupem, raz za razem. ucieczki, wykańczanie po kolei pieski, potem bossa, nic nie daje, próby różnych stylów walki, po prostu nie da się go zabić, walcząc nawet jak się da kilka minut nie schodzi mu energia nawet do 50%, to jest totalna porażka. Nie wiem już, czy mam kur... zaczynać grę od początku na poziomie normal ?nie wiem co się dzieje, pierwszy raz mam taki problem....Pozder i miłego grania....
 
Ok doszedłem do tego co jest nie tak i wydaje mi sie że w kolejnym paczu coś z tym powinno być zrobione ...Otóż nasz bohater niezbyt precyzyjnie rozmawia z Wielebnym i to kończące jeszcze zdanie "zrobiłem wszystko" .... Mi zasugerowało że coś z ta bestią już się stało. Dodatkowo jak poszedłem do jaskini to już mogłem porozmawiać z wiedźmą i ona opowiedziała mi o tym że na zewnatrz czekają na nia. Ja wychodziłem i nic. Calośc dopiero aktywowała się jak przeszedłem misje z salamandrą i zaszedłem ja od tyłu :) Swoją drogą kurde, puknąć wiedźmę podczas wykonywania misji wyprowadzania dzieci z jaskini ....
 
Kazał on mi iść do jaskini pod murami byłem tam zabiłem wszystkie rośliny a jego nie ma nigdzie
W tej jaskini jest pare roślinek, jedna z nich jest "najedzona" (tak jest opisana), jak ją zasieczesz to ze szczątków wyjmiesz kości kumpla Leuvardeena.xenomorphy, nawet na normaly besti jest trudna, a hard to przecież poziom dla hardkorowców ;) Tylko nie mów, że nikt nie ostrzegał, w menu jest napisane że najlepiej grać na normalu pierwszy raz :p
 
Też miałem problemy z bestią. Tym większe, że nie miałem umiejętności tworzenia olejów. Więc po 10 podejściu stwierdziłem, że bez oleju na upiory nie ma szans. Więc wybiłem z 10 utopców, 20 barghestów, żeby zalvlować i wybrałem robienie olejów + ulepszenie stylu grupowego bo też się przy bestii przydaje. Po tych czynnościach przeszedłem za drugim razem ;).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom